Přejít na výpis diskuzí

Christina Klein

OSOBNOST 31.12.2006 
82 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • lafee25

    Re: ....

    nech LaFee bejt jasný když jí nemusíš tak tu ani nele z ty debile *16*
  • LaFee

    LaFee je skvělá zpěvačka. Nevíte někdo jestli to co má u oka je pravý tetování??
  • terezice

    LaFee je nej

    LaFee je super zpěvačka *14*
    Miluju její hlas,písničky a její drzost *1*
  • sandralombardi

    LaFee

    LaFee je supr zpěvačka fakt to se jen tak nevidí a mohla by přijet do Česka to souhlasím *4* *4*
  • Re: narozky

    Já jí také závidím,protožew mě bude 18 letaž za 3 roky. *4*
  • shelby11

    narozky

    LaFee MÁ NAROZKY je jí už 18!!!ty jo ja ji fakt zaviim xDD
  • LaFee

    WWW.LOVELY-LAFEE.BLOG.CZ
    česká fan stránka o LaFee x) prosím přijdte najdete tam nejnovější informace o LaFee + je založená petice pro její příjezd,tak se určitě zapište.Stačí kliknout na "LF TO CZ" ;)
  • Re: romantička

    taky souhlasím já nechápu proč vůbec lidi němce tak uráží já mám němce ráda i většina skupin co poslouchám jsou němci
    P.S. LaFee je prostě best zpěvačka *14*
  • romantička

    Souhlasím s tím,nechci aby někdo urážel Měmce. *10*
  • k nám do ČR !!!

    LaFee úpe miluju *14* nejlepší zpěvačka on the world *14* jako ale už by mohla přijet k nám do ČR *9* má tady hodně fanoušku, tk proč naši zemi ignoruje *7* *8* bylo by opravdu supééééér kdyby přijela *1*
  • LaFee

    Na internetu se objevil další poslech CD Shut Up. Zatím jsou to nejdelší ukázky http://www.bild.de/BILD/unterhaltun g/musik/2008/06/20/lafee/singt-jetz
    t-auf-englisch,geo=4902110.html *4* *4*
  • LaFee

    Já neposlouchám nic než hip hop.G-unit,Eminem,Notorious B.I.G. to je moje ale LaFee uplně změnila můj pohled na rock.Stále ho moc nemusim ale Lafee je jediná "nehip hop" od koho mám v mobilu tracky...to zpívání jí de,těšim se na koncert v ČR.
  • LaFee

    Čau,nevíte někdo co LaFee připravuje?díky za odpovědi,jsem její fanoušek a myslím že je bezkonkurečně The Best. *5*
  • Re: Delll:

    Co máš proti němcům jsme taky z Německa tak sklidni jo a neuražej ji když je super
  • LaFee

    Tchus!!! my taky posloucháme LaFee jsme z Německa a byly jsme na jejim konzertu Fakt super je lepší než EWA FARNA
  • HEY!!!

    mno jako ja newim proc sem ten co neposloucha lafee vubec leze?? *8*
    asi trochu na hlavu ne *7*
    a vo jinak jak se tu mate???xD
    co tu probirate??? :D
  • Re: Delll:

    lafee je supeeeeeeer a kdo si to nemyslí tak at de do prdele vy vycpané kurvy lafee je tak kraaaaaaasnaaaaaaaaa a tak supeeeeeeeer *16* *3*
  • ...

    hele jaKO URÁŽET NÁŠ NEMUSÍŠ TY KURVO!!!!!!! kAŽDÝ MÁ RÁD NĚKOHO. SICE SEM VÍC NA HIP HOP ALE lAfEE MÁM DOCELÁ RÁDA.kAŽDEJ MÁ PRÁVO NA SVŮJ NÁZOR TO NIKOMU NEBERU ,ALE TAK SI HLEĎ SVÝHO KURVA.POKUD SE TI NELÍBÍ TAK CO ,NÁS TO NEZAJÍMÁ.TAK DI DO PRDELE KÍES *16* *8* *10* *5* *15*
  • ....

    hele AERDNO, jako co by sme meli videt, co nam tag udeláš tem co tu piču lafee uražime no řekni ty nám nic neudeláš!!! a esi jj tag to chcu teda videt *1* uš se bojim *9* seš taky piča a všichni keří uznavaj lafee tag so taky
  • ....

    lafee je PIČA a taky TRAPKA!!!!!!!!! *8* *8* *8*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit