Přejít na výpis diskuzí

Kryštof Hádek

OSOBNOST 31.12.2006 
65 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jo. Jsi krásný, hlavně ve dvou bobulí. *14*
    Chtěla bych na tebe mít číslo, napiš mě na cibuam@centrum.cz
    • Souhlas je moc pekny
  • Kryštůfek :)

    Kryštof je hodnej kluk... Je hezkej a pohodovej - skvělá kombinace. Akorát mě trochu štve,že jde v Matějových stopách... Jeho brácha Matěj ale není zrovna ten nejlepší vzor *13* Ale jinak ho mám ráda,vlastně oba dva *14*
    • Re: Kryštůfek :)

      A čím jde v Matějových stopách?
  • ...

    No já ho viděla hrát jen v jednom filmu a to v expertech ale mrzí mě, že jsem ho neviděla v Uvolněte se prosím, ale jinak je hezkej kluk *14* a dobrej herec. *3*
  • alex258

    krystof

    krystof je naprosto nadherny videla sem snad vsecky filmy v kerych hraje a je fakt dobrej hlavne tmavomodry svet a bobule ty sou jeho nej on je vazne k sezrani *1* *14*
  • dajanka

    LOWUJU HO

    *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: LOWUJU HO

      čauky dajanko,když jsi jeho vášnivá faninka,kde seženu Krištofa fotku s podpisem?? ..dík!! papa *4*
      • dajanka

        Re: Re: LOWUJU HO

        zdarec mno myslim si ze jich moc neni protoze Krystof nema rad paparazzi foceni a pod... ale asi ju sezenes kdyz das do vyhledavace fotka s podpisem Kryštof HáDEK, nebo bez do divadla na predstaveni a domluv si to tam!!! (Rokoko) nebo nebo musis stihnout premiery filmu krety tedko Krystof toci napr Bobule 2 nebo sezony v pekle.... a pod... *3*
  • Když už tam vypadá vše na Happy end, tak umírá....fakt drsný a pro holky možná až srdceryvný. Kryštofe, tohle si dělat neměl, Irsko truchlí po včerejšku asi *9*
  • ivka315
    Vše nej nej k svátku:-)
  • krásnej chlap. škoda, že jako ,,smrtelnice,, se nemám s tebou jak seznámit.Jsi fakt skvělej!:)
  • Je božííí!!!! *14* *14* *14* *14* *14*
  • Vlk

    ahoj nedá se tu napsat nic.:)no takovou snahu ani nemám.Moc se mi Kryštov líbi (koukla jsem dvakrát) v Uvolňete se prosím v pořadu p. Krause...:)je to dost vtipný a milý a myslím,že Kryštov to teda ustál, to na červeném křesle jen málo kdo.Jistě,že je to moc hezkej kluk jinak by tady nikdo nic nepsal..:)jen obdivuji herce,jak zvládají ten nápor-ztáty soukromí a útoky bulváru..držím palce *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit