Přejít na výpis diskuzí

Kristýna Pecková

OSOBNOST 8.6.2008 
102 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pro kiki

    ´jsi moc hodna holka a i kamaratka a us nekdy prit na icq ja ti chci neco poslat co jsem pro tebe a holky uudelala a jsi ta nej holka ze sjupiny 5angels mam te rada jako sestrru a jsi ma nej kamaratka tvuj nejviec a nej nej nej nej fanda a tvoje nej kamoska barbora *4* *1* *1*
  • Super

    Je upa uža ta holka!Miluju 5 angels! *15* *1* *14* *3* *14* *9*
  • kíka

    kristýnečka je nej holka a zpívá moc hezky *3*
  • sarcinka

    Má někdo icq Kristínky?

    Má Prosím Krystínečky ICQ chci se sní seznámit protože sem její nejvěčí fanoušek *3* *14*
    • Re: Má někdo icq Kristínky?

      jo ja mam icq kiki
      • sarcinka

        Re: Re: Má někdo icq Kristínky?

        Ahoj dáš my PLS icq na Niki nebo někoho z 5 angel oni my neodpovídají *9*
        • Re: Re: Re: Má někdo icq Kristínky?

          moje icq je kristyna.peckova *3*
  • ahoj Kristýno

    Všechno nej k narozeninám,užij si to a ať se ti daří.
    Závistivců jako je janiska97 je hodně,tak ať tě neodradí žádný z nich. *14* *3* Jen tak dál *14* *14* *14* *14* *14*
  • rapa

    Ahooj

    ahoj kik kdyby ti to nevadilo tak mi dej tvůj skype nebo icq ale stačilo by i tvoje číslo na mobil moje je 722433596 *14*
  • adela007

    pro kiki

    kiki vse nej k narozkam jjsi nej a at se ti vse dari *1* *3*
  • prosím

    kristýnko jsi nejlepší prosím dáš mi tvůj email prosím předem děkuji napiš mi na 1lucik.m@seznam.cz prosíííím *14* *14* *4* *4* *4* *4* *14* *14* *14* *14* *3* *3* *3* *3*
  • VŠECHNO NEJ K 10 NAROZENINÁM

    Ahoj Kristýnko,ať se ti splní všechno co si přeješ,tvá velikánská fanynka mumiika *3* *15* *14* *8* .
  • super Kristýnka

    Ahoj Kristýnko,moc děkuji za dopis:-)).Jsem nemocná a teď mi ho dala mamka a hned mi je dobře,super-jsi nej nej nejbezvadnější holka.
    Pro všechny-nemůžou dávat icq a email,ale Kristýnka fakt odepisuje na dopis zaslaný na manažera a na obálce nadpis Kristýna.
    Díky,díky,díky Péťa. *3* *4* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit