Přejít na výpis diskuzí

Kristýna Kočí

OSOBNOST 16.10.2010 
43 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kristýna

    Už nic psát nebudu, je mito fakt jedno, jestli tahle holka je chytrá nebo blbá, ale chce se mi bl..t, vážně hnus a jenom hnus a nejenom teď a nejen ona....... končím, stejně nikoho nezavřou a vůbec..
  • Děvče

    Zdravím, všechny. Možná že jsem přestřelil se slečnou Koči jsem se nikdy nesetkal, ale nepřišla mi jako naivní a úplně blbá. Proto pochybuji, že to co říkala nebylo cílené a týden po obrovské kauze si vykladá takové veči v hospodě. Myslím, že to naplánovali s Nečasem, aby se zbavil opozice v ODS. Každopádně je to humus.
  • vážená paní-slečno

    Buďte hodně ráda že není trest smrti za vlastizradu.Myslím že by jste byla opravdu vhodný objekt pro kulku od legální popravčí čety a rozhodně nejste jediná.Tušil jsem že bude zle,když se dostali do parlamentu tací jako Jon a Bárta,ale tohle předčilo mé očekávání.Jako by tam nebylo už takhle dost odpadu *13* *16* tady už jen defenestrace!!! *3*
  • Kristýna

    Proboha naivní zachráňkyně světa, sklidit ze scény, kdo má ty hlouposti poslouchat?
  • Kristýna

    Kvůli takovej k.... je rozhozenej celej stát? To snad není pravda. Všechno člověk neví, ale takové praktiky v české politice, tomu se bude smát celá Evropa!Neskutečné!!!!!!!! Ať kvete blbost!
  • ambiciózní dievčica z Československa :-)

    proboha kdo Kristýně připravoval ten životopis ? Místo narození : Československo ?...to je snad vtip ne ? ..a jinak je to nesympatická a přehnaně ambiciozní dáma, která přesto, že doposud pro občany ještě nic neuděla se chová tak, že udělala maximum....i když faktem je, že rozpad vlády před schvalování reforem je docela vydařený kousek :-)...tím se ale nezastávám Bárty, kterej mi od samého začátku vůbec nesedl, pro mě je to vopravdu vůdce sekty jak vyšitej *16* a tomu, že podplácel svý kolegy aby držely ústa věřím... *5*
  • podrazák

    Že tě hanba nefckuje,měla bys teď chodit kanálama.Doufám,že se už ve sněmovně neukážeš!!!!! "Tví" severomorávaci ti nevěřeli od samého začátku.Je jasné,že hlasy na kandidátku sis musela koupit!Už tě na severu nechceme vidět!!!! *10*
  • Děv-če(ka)

    *4* Mít máslo na hlavě ,nevadí.
    Mít prachy z ,,buchty,, nevadí.
    Mít koule u ,,buchty,,nevadí.
    Mít kouli v kebuli,tak se to končí.Co bychom chtěli od blondýny.Měla by jít na silnici krmit ,,zebry,,.
    Prostě anděl s dutou hlavou....
  • Děvče

    Děvče jménem Kristýna bych nebral vůbec vážně, nenadávejte jí, prosímvás. Je to te.le, naběhla si a teď neví jak z toho ven. Určitě jí z toho plavou nervy, pomalu natahuje. Mnoho povyku pro nic, nezkušená mezi šelmami . V duchu si říká : že já blbá do toho vlítla. Teď aby to někdo pígloval. Radím : nechte sednout pěnu, ono se to do týdne usadí jako prach z bot.
  • Kristýna

    Je to tele, nemá tam co dělat, ostatně ti mocechtiví a ješitní politici to holt jsou hráči, potřebovali by nakopat do pr..dele a zmizet, ale to se nikdy nestane a my se na to musíme dívat.....nejhorší je, že vymejšlí blbý zákony a nejvíc pro sebe, ach jo, nebudu se rozčilovat, v tomhle státě je takovej bordel, že to nikdo nedá dohromady. A pozor! VŠECHNO JE JINAK!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit