Přejít na výpis diskuzí

Kristýna Kočí

OSOBNOST 16.10.2010 
43 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Za kolik se šlape?

    Kolik se dá vydělat za podraz?Kolik nyní platí ODS novým Melčákům a Pohankům?No musí to být přes půl mega hodně.To se na E 55 nevydělá. *1*
  • Kristýna

    Je to tele, nemá tam co dělat, ostatně ti mocechtiví a ješitní politici to holt jsou hráči, potřebovali by nakopat do pr..dele a zmizet, ale to se nikdy nestane a my se na to musíme dívat.....nejhorší je, že vymejšlí blbý zákony a nejvíc pro sebe, ach jo, nebudu se rozčilovat, v tomhle státě je takovej bordel, že to nikdo nedá dohromady. A pozor! VŠECHNO JE JINAK!
  • Kristýna

    Proboha naivní zachráňkyně světa, sklidit ze scény, kdo má ty hlouposti poslouchat?
  • Všechno nejlepší!

    K vašim dnešním jmeninám Vám slečno Kristýna Kočí přeji vše nejlepší a hlavně POHODU!
    Nedejte se OTRÁVIT těmi příspěvky které Vás uráží!
    Zachovala jste se čestně a to Vás CTÍ!
    Honza!
  • křivule

    KOČÍ,když jde o prachy,tak na přátele močí
  • ambiciózní dievčica z Československa :-)

    proboha kdo Kristýně připravoval ten životopis ? Místo narození : Československo ?...to je snad vtip ne ? ..a jinak je to nesympatická a přehnaně ambiciozní dáma, která přesto, že doposud pro občany ještě nic neuděla se chová tak, že udělala maximum....i když faktem je, že rozpad vlády před schvalování reforem je docela vydařený kousek :-)...tím se ale nezastávám Bárty, kterej mi od samého začátku vůbec nesedl, pro mě je to vopravdu vůdce sekty jak vyšitej *16* a tomu, že podplácel svý kolegy aby držely ústa věřím... *5*
  • Pipku 26 koupila ODS

    Pipku 26 koupila ODS to je více než jasné za pár dní se ukáže že Kočí si koupila ODS *3*
  • BB

    Od samého začátku jsem vám nevěřil.Prozrazovaly vás vaše neupřímné, falešné hadí oči.Jen věřím,že se vám vaše lži, výmysly a špína v životě pořádně vymstí! To vám ze srdce přeji. A další moje přání, ale i ostatních voličů z Moravskoslezskéhi kraje, které jste podvedla, je, abyste co nejdřív vrátila poslanecký mandát, protože vám nepatří!!!!! *13*
    • Re: BB

      Slečna se zachoval velmi čestně a nevidím důvod proč by mněla vracet mandát!
  • Za kolik?

    Když jí bylo 500 000 Kč málo,tak kolik dostala od ODS resp.od Tluchoře ?
    *13*
  • podrazák

    Že tě hanba nefckuje,měla bys teď chodit kanálama.Doufám,že se už ve sněmovně neukážeš!!!!! "Tví" severomorávaci ti nevěřeli od samého začátku.Je jasné,že hlasy na kandidátku sis musela koupit!Už tě na severu nechceme vidět!!!! *10*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit