Přejít na výpis diskuzí

Kleopatra VII.

OSOBNOST 31.12.2006 
33 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kleopatřina smrt

    Nechala se uštknout od kobry královské. *8* *8* *8*
  • ???

    Pokud vím, byla prý hodně krásná. Není mi tedy jasné, proč článek tvrdí opak. *7*
    • Re: ???

      Nebyla krásná, našla se mince s jejím obličejem a další věci. Měla orlí nos a špičatou bradu, ale spisy, které se našly taky říkají, že byla okouzlující tím, že z ní něco vyzařovalo =))
  • zajimavy

    ja myslim ze to bylo zajimavy ale kdyz sme byli na brodwayi bylo to spis takhle:
    kleopatra se zatim delila o trun se svym bratrem ptolemaiosem,potom caesar zvitezil nad pompeiusem a ziskal alexandrii,kleopatru napadlo ze by mohla vladnout celemu egyptu-staci pouze stat se kralovnou,tajne pronikla k caesarovi a zacala ho svadet,caesar si pomyslel ze kdyby udelal kleopatru kralovnou patril by mu rim i egypt,kleopatra se tedy stala kralovnou,postupne se ale caesar i kleopatra do sebe stale vice zamilovavali,kleopatra porodila caesarovi syna caesariana ale senat usoudil ze egyptanka na rimskem trune nebude a zavrazdil caesara,kleopatra se zamilovala do antoniuse ktery si ale kvuli vlade v rime musi vzit octavii,to se kleopatre nelibi ale pak si antoniuse marcuse vezme,ten ma ale potom nake nesrovnalosti se senatori a spacha sebevrazdu,kleopatra se rovnez necha ustknout hadem protoze ji caesar i marcus zemreli
    • Když se podíváš kamkoliv do životopisů, zjistíž, že muzikál nebyl udělám až tak podle pravdy. Netvrdím, že se mi nelíbí. Zbožňuju ten mzikál a pouštím si ho i několikrát denně. :)
  • super mam dobrej referat na dejak super doufam, ze dostanu jednicky *15* *15* *15* *15* *15* *3* *3* *3*
    • Já taky *14* *15*
  • Kleopatra byla krásná ale častěji se řeší jeji vzhled nez jeji činy .Nastoupila na trůn za velmi složité situace ,ale podařilo se ji zbohatnout a získat rozsáhlá území a mnoho výhod pro Egypt .Octavianus nebyl dobrý vojensky stratég a kdyby jeho lodím nevelel Agrippa ,možná by prohrál .Myslím že Kleopatra byla nejlepším panovníkem jaký kdy Egyptu vládl .
  • Fakt zajímavé

    Myslíš že to je super...
    Legendy o Kleopatře mě vždycky strašně zajímali..
    Miluju ten film...pořád dokola na něj koukám..nikdy mě neomrzí..
    Je to fakt zajímavý... *14* *14* *14*
    • RE:jo dobry

      ja bych chtěla vědět jaky byl jeji nejviznamějši čin nebo dilo prosim vás děkuji vam všem *14* *7* *3* *9* *13* *15* *5*
  • rfrf

    nene byla krásná vypadala něco jako anna frankováXD
  • ?kdo to byla Kleopatra,to již nikdo nevypatra!Věděl to jen velky cesar!
    nebo podleh, jejim vnadám!!! *5* *1* *2* *14*
    • cool ! :D
  • Ha.ha.ha. Měli byste napsat i víc o koketování Kleopatry. Jistě v tom byla dobrá. Nejspíš měla výrazné ženské rysy. *1* *2* *15* *3* *14* *4* *5* *6* *7* *8* *9* *13* *10* *11* *12* *16*
  • Supr...Za půl hoďky mám dlouhej referát...SUPER :DDD *1*
    • Neke :DDDDDDDDd *16* *8*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit