Přejít na výpis diskuzí

Klára Zaňková

OSOBNOST 31.12.2006 
56 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zprávička

    klarko ti to uhčitě vyhraješ vubec nespíváš falešně jak to říka porota poslala jsem ti 200 hlasů ahoj drž se ... pá pá pá pá
  • Klárka a Petr Bende si udělali v aktuální hitparádě svou kategorii. Jedou výborně! Ještě se dočkáme zajímavých věcí !! :-))
  • Držím palečky

    Ahojky Klárko..zpíváš úžasně a doufám, že budeš jen postupovat dál a dál. Na nějaký kecy porotců, že v tom není cit vůbec nedej, my všichni ho v tom vidíme a vnímame ho,a to je,myslím,důležitější. Džím palečky!
  • ....

    čau Kájo(nevadí ti,že tě takhle oslovuju?),musím říct,že pro mě jsi za těch pár kol strašně vyrostla.Nejprv jsem tak nějak váhala,jestli bych si poslechla něco v tvým podání.Ale tyhle poslední dvě kola vím 100%,že jo!!!! Pěkněs to rozproudila a to se mi mocka líbilo.Jen tak dál....
  • dopis

    Ahoj Kláro,jseš nejlepší na světě!!!! A ty to dokážeš Kláro a to myslím smrtelně vážně!!!!Budu ti posílat hlasy!!!!Napiš mi na Anna.Zimolova@seznam.cz Anna Zimolová
  • Zklamaná

    Škoda, Kláro, že se nevěnuješ jazz a soulu *9*. Tvůj hlas se nanic jiného nehodí *13*
  • Klarka je velmi pekna mlada zena, prekrasne zpiva, ma talent a je inteligentni.Velmi radi ji uvidKjime na koncertech, v televizi nebo ji uslysime zpivat v rozhlase.
  • Ahoj Klári

    Ahoj Klári, moc ti držím palce, jsi sympatická, hezky zpíváš, a v minulém kole si předvedla co v tobě je :-). Papaaa, kdyžtak písni :-)
  • Poklona

    To, že Ti je teprve 16 let a máš takový hlas, je vstupní brána na výsluní současné hudby. Že takových hlasů je tady málo, mě utvrzuje v tom, že soutěž superstar není marná. Děkuji.
  • Ve stínu své starší přiteplené sestry, vlastně ne. Ta kráva ani žádnej stín nemá, ale tebe bych hned prcal.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit