Přejít na výpis diskuzí

Klára Zaňková

OSOBNOST 31.12.2006 
56 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jsi hvězda!!!

    Ahoj Klárko,přeju Ti pevné nervy, spoustu hodných lidí okolo a radost ze života. Jsi vážně velmi dobrá zpěvačka a stále krásnější ženská. Užívej si tu soutěž a ze všeho, co Tě v životě potká si vezmi jen to dobré:)
  • pro jaromira

    moje slova,fakt moje slova,tady jsou to pod nickama sileni machri,i kdyz ja mam teda taky nick a ne primo jmeno,ale ja nenadavam,..protoze vim,co si muzu dovolit a kdyz vim,ze bych nikdy nemohla dokazat to co ona,tak misto nadavani sedam na zadek=)..a navic ti chytraci co tu pomlouvaj,hned jak by nekdo na ne neco mel,hned se bezi schovat mame za sukni,to neni odvaha!!To je srabarna=)...Tak zdar tem,co srabi nejsou=)=)
  • hlupáci se nerodí-samovolně vznikají

    Ještě musím reagovat na ty hlupáky, kteří Tě pomlouvají na těchto stránkách.Když jste tak dokonalí a chytří, tak proč se bojíte podepsat a skrýváte se pod různým heslem, jako např. Terminátor? Jste jenom poserové, kteří umí pomlouvat druhé a sami nic nedokážete. Mě se také všechno nelíbí, tak to raději mlčky přejdu, třeba se to líbí někomu jinému, ale proč bych to měl pomlouvat???
  • VYHRAJEŠ

    Milá Klárko, jsi užasná a máš nádherný hlas. Pevně Ti věříme a pokud to nedopadne, už jsi vyhrála.Dostat se takhle daleko, to už něco znamená a o něčem svědčí. Krásné prvenství Ti přejí - sousedé Hrošáci.
  • ....

    čau Kájo(nevadí ti,že tě takhle oslovuju?),musím říct,že pro mě jsi za těch pár kol strašně vyrostla.Nejprv jsem tak nějak váhala,jestli bych si poslechla něco v tvým podání.Ale tyhle poslední dvě kola vím 100%,že jo!!!! Pěkněs to rozproudila a to se mi mocka líbilo.Jen tak dál....
  • Ahoj!Moc ti fandim!Doufám že to v příštím kole zozbalíš jako v těch 2 předchozích kolech.Určitě ti zase pošlu hlas.Elča
  • jen tak dál

    Milá Klárko, pro mě jsi velkým objevem a talentem už skoro dva roky. Když jsem v září 2003 psal článek http://www.countryworld.cz/viewclanek.php?id=1544 byl jsem již o Tvém budoucím hudebním úspěchu téměř stoprocentně přesvědčen. Čas ukazuje, že jsem se nemýlil. Moc a moc držím palce a jdu si pustit Leavin' On a Jet Plane ve Tvém podání...
  • fandim

    Kláro,upřímně,nejprve se mi tvůj zpěv moc nelíbil a jak velmi často používají porotci:nevěřila jsem ti to=)...Ale v těch finálových kolech mě opravdu překvapuješ a stává se ze mě dosti oddaná faninka=)...drýim palečky
  • ahojky klárko

    si můj velký favorit a držím ti palečky at dosáhneš toho to chceš tak zatím pa a prosím odepiš na můj e-mail díky
  • mno

    držim palec :)
  • Tanecnice

    Ty poskakujici speky po jejim tele zeru.
  • ahojky klárko

    nevšímej si těch debilů co tě tu pomlouvají jsi prostě the best
  • Ve stínu své starší přiteplené sestry, vlastně ne. Ta kráva ani žádnej stín nemá, ale tebe bych hned prcal.
  • Poklona

    To, že Ti je teprve 16 let a máš takový hlas, je vstupní brána na výsluní současné hudby. Že takových hlasů je tady málo, mě utvrzuje v tom, že soutěž superstar není marná. Děkuji.
  • Ahoj Klári

    Ahoj Klári, moc ti držím palce, jsi sympatická, hezky zpíváš, a v minulém kole si předvedla co v tobě je :-). Papaaa, kdyžtak písni :-)
  • SUPER

    SUPERRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR RRRRR.LÍBILA SES MI V SUPERSTAR.HODNĚ ŠTĚSTÍ,ZDRAVÍ A PĚVECKÝCH ÚSPĚCHŮ.
    *1* *5* *14* *14* *3* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit