Přejít na výpis diskuzí

Kiro

OSOBNOST 18.1.2008 
67 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kirousek

    sice nwm co si o nich mysli ostatni ale ja si myslim ze CB sou upa uzasni a jejich humor jeste lepsi a kiro ten je fakt roztomily a tak sladky miluju CB 4 EVER !!!!! *14* *14* *1*
  • Všechno nejlepší k narozkám

    Vím že to nepřečeteš ale aji tak Všechno nejlepší k narozkám *14* *14*
  • xxmimixx

    B-day!!!

    Slaďoušek má dneska narozeniny *14* Takže všechno jen to nejlepší *4*
  • ...

    Ty jo, já si říkl co to je za kočku a on to je "chlap". Jsem pohoršen *1* *1*
    • No jo no. Ale neboj s tím se vyrovnáš. :-)
    • Re: ...

      no to teda xD *1*
  • celebrita222

    tepl*ý batři

    fůůůůůůůj nesnášim je kokoti! *16* *16* *10* *10*
    • veronnyka

      Re: tepl*ý batři

      drž hubu ty krávo/debile blbá/blbej *16* *16* *16* jediní kokoti jsou tady antifans stli o tom nevíš tak nemel
  • Yeah

    On je upe k sežrání..<3
    trochu mi připada jak prásatko,ale děsně rotomilý prasátko..xD
    • veronnyka

      Re: Yeah

      to je aspoň názor!! *4* *4* hej, dávám ti za 1 *1*
      • Re: Re: Yeah

        dík..:D *3*
  • betynqa

    ++

    ouu yeee! *14* *14* *14*
    • djj

      Re: ++

      kdyz uz task je to ohhhhh yeah ale nemalej detail
      • Re: Re: ++

        hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhuuuuuuuuuuuuuu uuuuuuuuuusssssssssssssssssssssssss sttttttttttttttttttttttttttttttttyy yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy yyyyyyy *5*
      • djj

        Re: Re: ++

        no taky e uz nebudu kdyz vydim jak vypada tak je mi na bliti
        • To si tak blbá nebo namyšlená. Asi oboje co? Nikdo tady nepotřebuje slyšet tvůj pitomej názor.
        • veronnyka

          Re: Re: Re: ++

          tak když ses dívala na její profil, tak určitě víš že tam má, že je jí 8 roků... a pochybuju že by tak vypadala v 8 letech.. (nebo si už změnila fotku a ty si viděla jinou?)
          • djj

            Re: Re: Re: Re: ++

            ale ja nemyslela tu 8letou holku ale kiro vole vazne jako si myslis ze sem blba bo co ze bych si myslela ze v 8 tak vypada *16* *16* *16*
            • veronnyka

              Re: Re: Re: Re: Re: ++

              víš, některý lidi jsou vážně blbí, to vidím každej den kolem sebe... a tak už se ničemu nedivím a vím, že možný je opravdu všechno *9*
      • veronnyka

        Re: Re: ++

        hmm... to je sice pěkný že si ju opravila, ale už sem lést nemusíš
  • djj

    fujjjjjj

    mam new profil tak se klido pido podiwej mam tam i photo ale me se kiro nelibi nikdy se mi nelibil a nikdy!!!!!!!!se mi libit nebude mozna wy mate jinacinazor ale chova se jak o transexual
    • Transexual??? Ty si se snad zbláznil/a nebo co!!! Když ho nesnášíš, tak proč tu o něm píšeš tyhle nesmysly. Spíš proč o něm vůbec něco píšeš!
      *16* *16* *16*
    • veronnyka

      Re: fujjjjjj

      DJ číslo 2?? to na té fotce si ty?? dyž sem CB viděla poprvé vůbec se mi nelíbily a teď bych mohla dostat metál jako jejich zastánce... *5*
      • djj

        Re: Re: fujjjjjj

        to na te fotce jsem ja ja sem totiz modelka wis a on se mi proste nelibi ja nemam rada sorry ja nesnasim lidi kteri vypadaji jako zenska a naopak ale holky pro vas je mozna peknej ale je milion hezcich kluka napr.ten muj *14* *14* *1* *1* *1* *1*
        • veronnyka

          Re: Re: Re: fujjjjjj

          jak vypadá tvůj kluk mě (nikoho) nezajímá každýmu se líbí jinačí a některým by se ten tvůj líbit nemusel; já se jen zastávám těch co za to stojí
          • djj

            Re: Re: Re: Re: fujjjjjj

            muj kluk mocinky hezkej ma hnedy delsi vlasy hnedy oci a je romantickej a zato vazne stoji
            • veronnyka

              Re: Re: Re: Re: Re: fujjjjjj

              s tímto diskutováním končím, už mě to neba
  • danisqa

    fuuuujjjjjjjjjjj

    OMG co to sakra je vypada jak zenska a pry krasnej jo to bych nerekla spis opak *1* *1* *1*
    • danisqa

      Re: fuuuujjjjjjjjjjj

      ale holky nedelejte na svete je hooooooooooooooodne hezcich kluku jako je on a souhlasim s dj vypada jak zenska *1* *1* *1*
      • veronnyka

        Re: Re: fuuuujjjjjjjjjjj

        prej hodně... si asi z velkýho města co... jenže někomu se hold líbí takový jak Kiro... a některý holky zase vypadají jak kluci tak co jako?!?! stáášně velkej problém s tím máte že?! radši sem nelezte, jinak já jednoho krásnýho dne rozflákám pc jak moc budu raplit *16* *8* *16* *8* *16* *8* *16*
    • veronnyka

      Re: fuuuujjjjjjjjjjj

      trapko!!! děláš machry a fandíš elvisovi presleymu... tak pomlč .. *16* *16* *16* jinak peace
      • danisqa

        Re: Re: fuuuujjjjjjjjjjj

        verronika takova emarka zeeeeeeee *1* *1* *1* *1* ps:ja emo nesnasim
        • veronnyka

          Re: Re: Re: fuuuujjjjjjjjjjj

          jo, EMO, Visual Key a podobný styly se mi líbí to nepopírám, ale já osobně tak nevypadám...
          • peth

            Re: Re: Re: Re: fuuuujjjjjjjjjjj

            Visual Kei je s měkkym Zlatí <3
            • veronnyka

              Re: Re: Re: Re: Re: fuuuujjjjjjjjjjj

              jo já vím *8* ale furt mám tendenci psat tvrdé.. podle angličtiny..
    • a-costa

      Re: fuuuujjjjjjjjjjj

      LoL ciao,tak se buchlub a dej si sem nějakou fotku a pak sud nás a ostatní *1* xD
  • hellen666

    Všechno nejlepšííííííííííííí

    No tak všecko nejlepší x)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit