Přejít na výpis diskuzí

Kiro

OSOBNOST 18.1.2008 
67 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • djj

    Re: Re: ++

    no taky e uz nebudu kdyz vydim jak vypada tak je mi na bliti
  • veronnyka

    Re: Re: ++

    hmm... to je sice pěkný že si ju opravila, ale už sem lést nemusíš
  • djj

    Re: ++

    kdyz uz task je to ohhhhh yeah ale nemalej detail
  • betynqa

    ++

    ouu yeee! *14* *14* *14*
  • veronnyka

    Re: Re: Re: Re: Re: fujjjjjj

    s tímto diskutováním končím, už mě to neba
  • djj

    Re: Re: Re: Re: fujjjjjj

    muj kluk mocinky hezkej ma hnedy delsi vlasy hnedy oci a je romantickej a zato vazne stoji
  • veronnyka

    Re: Re: Re: fujjjjjj

    jak vypadá tvůj kluk mě (nikoho) nezajímá každýmu se líbí jinačí a některým by se ten tvůj líbit nemusel; já se jen zastávám těch co za to stojí
  • djj

    Re: Re: fujjjjjj

    to na te fotce jsem ja ja sem totiz modelka wis a on se mi proste nelibi ja nemam rada sorry ja nesnasim lidi kteri vypadaji jako zenska a naopak ale holky pro vas je mozna peknej ale je milion hezcich kluka napr.ten muj *14* *14* *1* *1* *1* *1*
  • veronnyka

    Re: fujjjjjj

    DJ číslo 2?? to na té fotce si ty?? dyž sem CB viděla poprvé vůbec se mi nelíbily a teď bych mohla dostat metál jako jejich zastánce... *5*
  • veronnyka

    Re: Re: fuuuujjjjjjjjjjj

    prej hodně... si asi z velkýho města co... jenže někomu se hold líbí takový jak Kiro... a některý holky zase vypadají jak kluci tak co jako?!?! stáášně velkej problém s tím máte že?! radši sem nelezte, jinak já jednoho krásnýho dne rozflákám pc jak moc budu raplit *16* *8* *16* *8* *16* *8* *16*
  • veronnyka

    Re: Re: Re: fuuuujjjjjjjjjjj

    jo, EMO, Visual Key a podobný styly se mi líbí to nepopírám, ale já osobně tak nevypadám...
  • djj

    fujjjjjj

    mam new profil tak se klido pido podiwej mam tam i photo ale me se kiro nelibi nikdy se mi nelibil a nikdy!!!!!!!!se mi libit nebude mozna wy mate jinacinazor ale chova se jak o transexual
  • danisqa

    Re: Re: fuuuujjjjjjjjjjj

    verronika takova emarka zeeeeeeee *1* *1* *1* *1* ps:ja emo nesnasim
  • danisqa

    Re: fuuuujjjjjjjjjjj

    ale holky nedelejte na svete je hooooooooooooooodne hezcich kluku jako je on a souhlasim s dj vypada jak zenska *1* *1* *1*
  • veronnyka

    Re: fuuuujjjjjjjjjjj

    trapko!!! děláš machry a fandíš elvisovi presleymu... tak pomlč .. *16* *16* *16* jinak peace
  • a-costa

    Re: fuuuujjjjjjjjjjj

    LoL ciao,tak se buchlub a dej si sem nějakou fotku a pak sud nás a ostatní *1* xD
  • danisqa

    fuuuujjjjjjjjjjj

    OMG co to sakra je vypada jak zenska a pry krasnej jo to bych nerekla spis opak *1* *1* *1*
  • hellen666

    Všechno nejlepšííííííííííííí

    No tak všecko nejlepší x)
  • a-costa

    Geburtstag

    Kiro,alles gute zum Geburtstag!! jappy + elis *3* *3*
  • Re: Re: kirino

    hej dejmi taky jehi icq pls *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit