Přejít na výpis diskuzí

Katy Perry

OSOBNOST 19.6.2008 
844 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Luky1987
    Katy nevypadá divne, podle mne je kočka *14*
  • naj katy

    tá pesnička FIREWORK a TEENAGE DREAM súú best!! milujeme Katy! *14* *4*
  • Katy Perry

    Pesnička Firework nemá chybu velmi sa mi páči aj klip milujem. *14* *14* *14*
  • tomas.lajza

    Katy

    Prosím Katy mám hrozně rád a mám o ní blog tak se prosím podívejte budu rád díky moc *3* www.lovekatyperry.blog.cz
  • ???

    ahoj lidičky, nevíte někdo kdy a kde bude mít Katy Perry koncert v ČR??
    díky moc... *7* *4*
  • verushka45

    vsechno nej!!!!!

    Všechno nejlepší Katy!!! *1* ....sice vim ze si to tady asi těžko přečte ale to je jedno
  • tady je příklad někoho, kdo si musí vybít své osobní problémy. Já sama mám Katy Perry hodně ráda, je to moje nejoblíbenější zpěvačka. Znám ale taky několik lidí, kteří mi vážně lezou na nervy, ale nebudu jim to psát, protože nejsem hater a neznám je osobně... Tímhle dlouhatánským textem jsem chtěla říct, že je zbytečný psát takovýhle kraviny, protože to není pravda, viď KATINKO *1* *1*
    • tak hele každej má jinej styl já nemám ráda pop NO A CO?! mám kvůli tomu skočit z okna??? Já za to nemůžu že jí tak miluješ a je mi úplně u ZADKU jestli půjdeš na její koncert (zazpívanej na playback) nebo jestli mě tu budeš urážet!!! Tímhle dlouhatánským textíčíčíčíčkem jsem jen chtěla říct že ať mi budeš nadávat jak chceš tak to můj vztah k Perry nezmění...možná naopak-ještě zhorší...ale to už tě nenapadlo viď ANONYME...
      • Jo, skoč z okna.
  • nikdo ti tvůj názor neměnil, ale když tě tak strašně Perry rozčiluje, proč tady vůbec něco píšeš. Necpu ti ji, jen se mi zdá, že každou chvíli tady zkolabuješ... *1* *1*
  • Ja zase proste mám rád moc Katy Perry
  • britneyy

    Happy Birhday!!!!

    Vše nej Katy fandím ti!!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit