Přejít na výpis diskuzí

Kateřina Kristelová

OSOBNOST 31.12.2006 
96 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pseudonym

    Nejde mi na rozum, že jsem se ještě nikde nedočetla, že Kristelová je jenom pseudonym a že je to vlastně Blažková z Vršovic...
  • bývala fajn

    Kristelka bývala fajn.. Svá a originální.. Ted je z ní jenom další barbína.
  • Co dokaze trocha CESKE zavisti to je otres ....

    Koukam ,ze ceska zavistivost a pomluvacnost stale kvete v nasi male zemicce a asi se to nikdy nezmeni.... To co nekdo napsal ze tto slecna patri mezi "barbie" ci podobne panenky je mozna pravada ,ale kolik z vas ji zna osobne ci podobne/ja tez ne/ a tvrdit "znam ji z prace ale nebudu jmenovat" je si taky myslim ubohost lec ten kdo ma co rict se neskryva v anonymite nebo ne ???? A proto pro ty co maji chut mi napsat neco fajn jako reakci tak se ozvete a pokud to bude cist i katerina tak at se taky dystak ozve a nepatrim mezi druhomizaky ani fotbalisty *1*
    • Re: Co dokaze trocha CESKE zavisti to je otres ....

      Tohle preci neni zavist,jsou to nazory. *3*
    • Re: Co dokaze trocha CESKE zavisti to je otres ....

      No tvoje čeština není nic k závidění...
      • Re: Re: Co dokaze trocha CESKE zavisti to je otres ....

        ok moje cestina je na nic uznavam ale optam se te jinak jaka je tva anglictina nemcina drancoustina a nemcina ???/ myslim z pokud bych tobe a nekterym z vas to napsal v nekterem z ostatnich lidi zde ze bys byl ztracenej vice ne??? takze nechtej me chytat za chyby ji....
        • Re: Re: Re: Co dokaze trocha CESKE zavisti to je otres ....

          1)Proč je všech ,,inteligentů,, oblíbená věta ,,znáte ji osobně´´ ???Kateřina si přinejmenším myslí,že je celebrita/moderátorka.Tak snad na nás ,,normální´´ lidi musí nějak působit ne?Každý si udělá názor z jejího vyjadřování na veřejnosti.Tak proč je potřeba ji znát osobně? a za 2)Další oblíbená věta ,,Česká závist´´ .Proč když někomu nějaká ,,celebrita´´ nesedne,si hned lidi musí myslet,že jí hned závidí?Já osobně bych třeba nechtěla,aby o mě lidé psaly to,co tady v diskusi píší. *3*
      • Re: Re: Co dokaze trocha CESKE zavisti to je otres ....

        Když už člověk neví kudy kam, tak druhého uboze upozorní na Češtinu..hihi
  • Pozdrav

    Ahoj, moc jsi me zaujala v pořadu s Krausem.:) jsi upřímná a nenecháš si ni líbit:) A mimo jiné Ti to slušelo:)

    Hezký večer nebo den, jestli toto vůbec budeš číst:) Jirka
  • Moderování

    Dobý den, moc jste se mi líbila jak jste při Live přenosu moderovala Eurosong 1 i 2. Lidí, co by to takle dokázali je málo..držim palce!
  • bohudik

    Kateřina

    Líííííbbbbbíííííš se mi fandím Ti *15* *15*
  • pekna ale

    *7* ...nojo, videl jsem ji na netu u Krause, je pekna. Nicmene kdo to videl musi uznat, ze je vicemene umela a nic moc chytra. Cetl jsem clanek na celebrity.cz, kde o ni moderatori a valna cast ucastniku pisou jaka to byla v tom poradu chudinka a jak do ni Kraus nepravem sil. Jenze Kraus ji napadal chytre, a nezacal si. Ona se zasekavala, nevedela co rict a chuderka, musela i snest nejakej ten zert na svou barvu *14* , dobre Katka je pekna ale hloupa, a nic na to nezmeni ze studovala VS. Tu studuje kdedkdo, to je nevypovidajici artikl. Nemate na ni nekdo kontakt(email)? Chtel bych se ji optat na par veci *5*
  • ale...

    Na druhou stranu je dobre si veci prebrat komplexne nez je sem clovek napise. Ucel sveti prostredky a to Katka umi vyuzit skvele, zaslouzi si poklonu *3* . Na me treba pusobila celkem charismaticky, to umele z predchoziho prispevku beru zpet. Kdybych nevedel ze je to celebrita, rekl bych ze jo to hodna, svudna, mlada zena, co si zaslouzi pozornost a pozval bych ji na ...to co pije...(Katko ozvi se at to zjistim (viz email)) *3*. Klido bych s ni zasel nekam na piti, podle me s ni bude sranda. Taky je sympaticky, ze se vypracovala sama nahoru. Nicmene mozna by to chtelo vic medialniho odstupu, proziravosti a nadhledu. *1*
  • Nic moc. Jsou lepší.

    Nevím co na ní je hezkého. Divnou pusu a zuby,bez pasu,bez prsou,příjde mi i dost malá, mírně obtloustlá. Čím vlastně vyniká?
    • Což o to, každý vypadá, jak vypadá. Řekněme, že ZDRAVÉ sebevědomí - to je ono (tedy v jejím případě spíš není).
  • ...

    DOKUD NEZAČNE MLUVIT TAK JEŠTĚ PŮL BÍDY ALE JAK ZAČNE MLUVIT TÍM PRO MĚ NESNESITELNÝM HLASEM A ZAČNE MÁCHAT RUKAMA NA VŠECHNY STRANY TAK TO JE KONEC! *8*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit