Přejít na výpis diskuzí

Katarína Knechtová

OSOBNOST 31.12.2006 
60 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • peha

    ahoj som s katky prekvapena
  • zvize

    song pre katku

    ty jsi ta vila,co vyhrava svuoj boj,zo zlem,zo zlem.ty jsi ta biela,nebojici se ani certa......atde to???vse naj vsem fans *4*Katce predevsim *4*hahace Tom
  • hahace

    mal som taky sen,o Katce jen,ak sme spolu na akesi naozaj zaujimavej planete *4*
  • Miluji ji

    Miluji ji. Sám se zabývám hudbou intenzivně a to, co dokáže Katka, je opravdu jedinečné. Má velký potenciál, její schopnosti jsou značné. Málokdy vznáším takovéto soudy, protože těch doopravdových umělců u nás hodně ubývá. Kdo umí hodnotit a není zkažený komercí, musí poznat, že v té holce je něco, co umí dávat obrovská potěšení. Jaromír
    • Re: Miluji ji

      *5*mas recht sem stejneho nazoru supr *5* *4*noci zimni dlouhy,svetla svicek touhy *4*tom
  • evelyna

    ???

    Kde jsi slyšela že se PEHA rozpadla? četla jsem jen že jejich bubeník je nemocný,proto nekoncertují,ale o tom že by se rozpadli jsem nic neslyšela?...Jinak Moj bože je parádní song...ostatně jako vše v čem má Katka prsty:)) Miluju její hlas! *14*
    • Re: ???

      *5* som naozaj toho sameho citenia *5* *5* katka je konecne sebou *5* skvelou *5*princeznou *5* no ne? *5*
    • ROZPADLA SE!!!!!!

      JO TAK TO MOŽNÁ, ALE MOJ BOŽE NAZPÍVALA KATKA UŽ SAMA *3* *3* *3*
      • castelymy

        Re: ROZPADLA SE!!!!!!

        peha sa rozpadla, katka uz spieva sama, ma vlastny album zodiak!!
    • ?

      PEHA se už rozpadla ne?
  • Peha je nej

    peha je nej skupina jakou znám , *14* ale škoda že se rozpadli. ten novej klip (moj bože) se miteda vůbec nelíbí , ale text le skvělej. I love you PEHA. *14*
  • Bathory

    Slysel jsem Od Katariny pisen Moj Boze a sel mi mraz po zadech neskutecne.To se mi nestalo ani pri Celine Dion kdyz zpivala My heart will go on.Smekam.Honza *3* *4* *4* *4* *4* *4*
    • Re: Bathory

      Uplně s tebou souhlasim,zažíval sem to samé. *3* Ta holka má krásnej hlas *14*
      • wewerka007

        Re: Re: Bathory

        souhlas *3*
  • Neznate mapu?

    Tým osobnosti.cz, jste trapní. Když se koukám na slovenské osobnosti tak je místo narození "Československo". U českých osobnosti ale máte "Česká republika". Nechce se mi věřit, že to je překlep,,,najednou u všech Slováků JSTE SUCHAŘI
    • Re: Neznate mapu?

      Když si projedeš všechny osobnosti, tak zjištíš, že to tak neni. Příklad Tereza Huříková, Vimperk, Československo.
    • Re: Neznate mapu?

      DOBRY POSTREH , MNA TO TIEZ ZARAZILO. ALE ZE TO NESERE KATU, ZE JU TAKTO OTITULOVALI. V POHODE SAK SECI SME NA JEDNEJ LODI/PLANETE MENOM ZEM, A SLOVACI SA BUDU VZDY VIAC KAMOSIT S CECHMI JAK S MADARMI, TO JE FAKT. UZ AJ LEN PRETO ZE SME BOLI SPOLOCNY STAT.KATKU AKO SPIEVA MAM VELMI RADA, A ZASE POTVRDILA, ZE UMELCI Z VYCHODNEHO SLOVENSKA MAJU AKO SA HOVORI "GULE" !! MALA VYHRAT SLAVIKA!!!
      PRE JAKUBISKOV FILM SPRAVILA NADHERNU PESNICKU, INAC AJ JURAJ JAKUBISKO JE Z VYCHODNEHO SLOVENSKA
  • NEJ Katarínka

    Ahojte všichni!
    Byla jsem na dost koncertech a akcích kde byla PEHA a bylo to úplně super *3* .Ale nejlepší akcička byla Radegastův rej v Ostravě 1.9.07 kde jsem se s Katarínkou potkala osobně a Katuška byla tak hodná že se semnou vyfotila a věnovala mi i autogram s věnováním *14* měla jsem z toho šííííííííííííílenou radost!!!
  • Katka

    ahoj ,tak včera byla Peha v Nejdku ,byli skvělí, doporučuji všem Kačka je pohodářka a svá po X dlouhé době bezva koncert . *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit