Přejít na výpis diskuzí

Karel Roden

OSOBNOST 31.12.2006 
252 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Děkuji za společné vyfotografování.

    Moc děkuji Karlu Rodenovi za bezprostřední vstřícnost k mé osobě. Byl ochotný spolu se vyfotografovat dne 25.1 2011 na chodbě barrandovských ateliérů v Praze. Můj důvod navštěvy na barrandovských alteliérech byl, že jsem čekal na mého souznitele v dnu narození Bohdana Tůmu, který tam pracuje jako dabér. Zdraví Kamil Točík *4* *4* *4*
  • Karel

    Karel Roden je jeden z mála nejlepších herců na světe! V soukromí je velmi skromný, ostýchavý a dobrosrdečný! A o to víc, si jej vážím nejen jako herce, ale především jako člověka.Je to osobnost v pravém slova smyslu!!! Krásný den všem eddiebo
  • Fotoobraz od Karla Rodena

    Lidi, mrknete na tohle www.aukro.cz/nadeje24 Tady můžete získat velkofomátovou fotku od Rodena!!!
    • Re: Fotoobraz od Karla Rodena

      Ale jak?? :-(
  • Doslechl jsem se že jste skvělý a to i ve fotbale.

    Buďte pozdraven mistře z Mistrů... Rád bych Vás pozval do mého klubu fotbalistů...jsou to skvělí chlapy a rádi by Vás mezi sebou přivítali... Jste tady v Anglii velice populární a z dam se stávají při hovoru o Vás nadržené ...a velmi pulzují.Mužům imponijete a dámy vlhnou v rozkroku. Jste vyjímečný samec a my se na Vás těšíme.zdravstvuj.roman.
  • čas sluhú

    Karel je úžasne charizmatický človek stretla som sa s ním na jednom natáčaní. Bol milí, bezprostredný, a stále usmiaty. To stretnutie vo mne zanechalo príjemný pocit.
    *14*
  • posilovna

    Občas se objeví u nás v posilovně, zacvičí si, ale moc toho nenamluví... zná se s majitelem.
    • Re: posilovna

      V které posilovně? :-P :-)
  • lieblinka

    Karel

    Můj nejoblíbenější herec, je vážně skvělý, prostě herec s tím největším H. Pro mě neuvěřitelně milý, příjemný a charismatický chlap.
  • *4*
  • Jste OSKAROVÝ herec MISTŘE !!! Vaše role Jeníčka Saudka v úžasném životopisném filmu FOTOGRAF je fantastická !! Vaše herecké umění je nepřekonatelné , děkuji za perfektní kulturní zážitek.. Martin
  • Změnil se

    Musím říct, že se pan Roden v poslední době hodně změnil.. Neřekla bych to přímo jako to píší média, že mu "sláva leze na mozek", ale je zkrátka jiný. Už to není ten skromný a milý Karel Roden, který se vždycky jen tak lehce pousmál.. Teď už je to skutečně ten "frajer z Hollywoodu". I tak má ale stále mé sympatie, minimálně pro své skvělé herecké výkony.
    • kuddel

      Re: Změnil se

      VUBEC S TEBOU NESOUHLASIM

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit