Přejít na výpis diskuzí

Karel Poborský

OSOBNOST 31.12.2006 
103 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • henry.

    Velká škoda

    Škoda že se pohádal s tim volem a odešel ze SPARTY je to nej tým jakej může bejt AC Sparta Praha !!!
  • nej u nás

    Karel je nejlepší fotbaslista čech jaký kdy byl nevim co všichni mají z nedvědem ten kdyby nebyl v itáli tak si o něj neopře ani kolo. Nedvěd neumí obehrát hráče neumí driblovat a technická stránka no coment ta je příšerná akorát má zaujetí na hřišti to je vše a když se mu podaří náhodou dát gĺ tak je hrdinou ještě 20 let potom a Karel kdyby dal hattrick a k tomu sólo přes celý hřiště tak jakoby nic. Karel umí obehrát třeba 3 hráče na jednou. Technická stránka u nás nejlepší je to mistr fotbalových kulišáren a přihrávek není tolik cenněný jak by měl být a nedvěd je až moc. Přitom nic neumí.A ty keci že reprezentace bez něj ztracená je blábol všichni hráli líp když tam nebyl. Karle je nej a u nás nejlepší fotbalista jaký kdy byl a bude už nikdo tak technicky vybavený nebude a není a to s týče i přihrávek. *14*
  • mistr

    kája *1* do *1* to *3* ho *5* *9* *3* *16* *8* *8* *5* *5* *4* *15*
  • poděkování

    Pane Poborský ,moc děkuji za všechno co jste pro fotbal udělal a věřím ,že dnešní události na Spartě Vás neotráví.Těším se na Vaše nejbližší vyběhnutí na hřiště a i když jsem vždy přál Spartě, tak je mi úplně jedno ve kterém dresu to bude!Děkuji i za to , že jste vyslovil svůj názor , jen je mi líto ostatních , kteří se zatím chovají jako "správní Češi".Ještě jednou díky , držte se !Myslím , že všichni rozumní lidé jsou s Vámi a pan trenér snad už konečně pochopí jaká je jeho role a kde je jeho místo!Mirek Petrů-Trutnov.
  • Kája je super. Moc bych chtěla, aby se stal kapitánem nároďáku.
  • Karel, kdybych měla psát co si o něm myslim to bych tu byla ještě dlouho a nestačili by mi znaky on je dokonalej,super,geniální nemám slov a navíc krásnej on je zázrak tohodle světa
  • Cau Tomasi, ja vam dneska 12.11.2005 fandim.Vy tan fotbal vyhrajete 3-2.Tak cau a nezapomen mi napsat.JJJJJJJJJIIIIIIIRRRRKKKAAAAA
  • BOREC je Poborsky

    je to BOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOREC *4* *3* *14*
  • POBORSKY JE JEDNICKA

    POBORSKY JE PROSTE NEJLEPSI DOBRE HRAJE SKVELE VYPADA A TO TELO PROSTE BOMBA
  • chvilka poezie

    Národ přestal kouřit SPARTY,je v nich dehet obrovský,na ty žvára se už vybod i kapitán Poborský.V Budějicích bude kopat za tamnější mančafty,desítky tam bude dávat pro platící kunčafty.My mu přejem hodně golů,penalty i trestnáky.Zapomenout na hřebíky,ted má nové partáky. Fandové z růžku v Dáblicích.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit