Přejít na výpis diskuzí

Karel IV.

OSOBNOST 31.12.2006 
347 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Karel IV.

    Podle mě je Karel IV. nejlepším vládcem středověku a vůbec *5*
    • Re: Karel IV.

      Dle čeho tak usuzuješ? Karel byl zajisté výborný politik a dobrý panovník avšak rozhodně nebyl sám. Vem si třeba Jiřího z Poděbrad.
  • smrt Jana Lucemburského

    Jan Lucemburský padl u Kresčaku nikoli u
    Krsečanu
  • Dobré dá se podle toho napsat Projekt *3*
  • ups

    trapne nemyslite? *13*
    • Re: ups

      jo to je trapny
  • Moc se mi to líbí je to zajmaví *1*
  • Karel

    Nevadí , když mám z toho referát , dík.Pěkný článek. *14* *14*

    Kdyby žil dnes Karel IV.
  • peter002

    je to debil!!! *3* *3* *14*
    • Re: peter002

      protože žádnej člověk, který se o historii zajímá, víc či míň, by tohlecto neřekl. Tak než něco takovýho napíšeš, tak se o tom nejdřív trochu informuj, protože takhle si ze sebe toho debila udělal(a) sám(a)!
      • Re: Re: peter002

        chtěla jsem napsat tohle,pradon:

        nechci se hádat, ale opravdu nechápu,jak tohle někdo může říct. Karel IV. byl náš nejvýznamnější vladař.Myslím, že je to člověk,který si zaslouží opravdu obrovskou úctu, protože toho, co on udělal pro svojí vlast bylo opravdu hodně.Nikdo z nás nemůže soudit, jaký to byl člověk, protože ho nikmdo z nás neznal, ale z toho co píšeš, tak usuzuji, že o tom asi nic moc nevíš, protože žádnej člověk, kter
        Uživatel Cathy říká (21:58):
        protože žádnej člověk, který se o historii zajímá, víc či míň, by tohlecto neřekl. Tak než něco takovýho napíšeš, tak se o tom nejdřív trochu informuj, protože takhle si ze sebe toho debila udělal(a)sám(a)!
    • :0)

      Alespoň byl chytřejší než ty !Pochybuju o tom že umíš tolik jazyků co uměl on a ne jenom to *16*
  • jë ták seXxy!xD

    on byl tak moc sexy dycky koukam na jeho obrazky a neyjwic slintam byl krasnej a sexy!
    • Re: jë ták seXxy!xD

      :D:D *7*
  • Víte velký prd!

    Proberte se proboha, Karle IV. byl normánlí slušný vladař, postavil tolik nádherných památek, například Karlův most, Karlštejn, na Karlštejně sem byl před týdnem poprvé! A byla to nádhera! Představoval sem si, jak tam Karel IV. chodí, že třeba stál přesně přede mnou, je to strašné slavná osobnost, a jestli nedokážete uznat Karla IV. tak jste ubozí, a nemáte hrdost českému národu! Spíš ti, co zde píšou, že Karel byl buzerant, a že to byl debil..proboha, vzpamatujte se, nikdo by jste nedokázali to co on, a ani už nedokážete, protože někteří máte v hlavně nasráno! To se někomu mluví, když sedí u počítače, a píše zde hovadiny, škoda, že neexistuje obraceč času, Karel by vám dal kartáč! Prostě někteří jde čeští burani dvacátéhoprvního století. Kteří nevědí o dějinách vůbec nic, ale kritika, to vám de na jedničku. Nazdar!
    • Re: Víte velký prd!

      No jak se říká nic není černobílé že? Tento článek popírá ostatní jako vždy. Jan Lucemburský nebyl v Čechách příliš oblíben , ale autor článku zapoměl napsat , že to byl obratný politik, díky kterému se stal jeho syn tím čím se stal. Takže Václav alias Karel byl císařem a králem spousty zemí diky otci a jeho schopnostem. Taky tady zapomínáte kdy , že začalo husictví? Správně za Karla IV ke konci jeho vlády. Zřejmě si asi všichni nemysleli , jak úžasně se za jeho vlády mají.
    • Re: Víte velký prd!

      Fakt?já toho vím o historii docela dost ale nemyslím si že byl Karel takový vynikající-na Karlštejně se ožrával a to že postavil jakkýsik váš most v Praze nebo co mně je naprosto ukradené-znám i jiné a mnohem lepší české krále (Jiří z Poděbrad nebo Ludvík Jagellonský)a né furt KAREL IV OTEC VLASTI BÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ
  • Ae šak byl fain :)

    Hey, ae tak byl upe fainý víte co toho pro ČR zrobil??Upe hodně wěcí tak co mluwíte?? :D... *8*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit