Přejít na výpis diskuzí

Karel Gott

OSOBNOST 4.3.2011 
986 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • narodeniny

    Karlovi Gottovi prajem k jeho narodeninam vsetko najlepsie,hlavne pevne zdravie,aby sme este dlho mohli pocuvatjeho piesne... *3* *14* *4* *8*
  • Kubišová

    Jestli je pravda to co se psalo, že když p. Kubišová prohraje soud s Vondráčkovou, že ji pomůžete, tak by to bylo od vás moc hezké gesto, protože jak se předvádí Vondráčková, je ostuda.
  • 55555
    Vážený a milý Karle Gotte, dnes je první májový, sváteční den. Je to ČAS RŮŽÍ, jak zpíváte v jedné z Vašich písní, je to čas KDY S VÁMI PŘICHÁZÍ MÁJ, jak zní v další Vaší písni. A já Vám přeji, ať jste stále obdarováván KYTICEMI RUDÝCH RŮŽÍ, ať JSTE STÁLE MLÁD a ať VÁŠ ŽIVOT JE I NADÁLE SPOJOVÁN S LÁSKOU, SE ZPÍVÁNÍM A VAŠÍ PŘÍTOMNOSTÍ MEZI NÁMI VŠEMI, KTEŘÍ SI JEN TĚŽKO MOHOU PŘEDSTAVIT, ŽE BY TOMU MĚLO BÝT JINAK. PEVNÉ ZDRAVÍ, ZŮSTAŇTE SVŮJ A NAPOŘÁD NÁŠ A VCHÁZEJTE DO NAŠICH ŽIVOTŮ JENOM S VŮNÍ JARNÍCH DNŮ. DĚKUJI ZA VŠE, ČÍM OSLOVUJETE, PŘEKVAPUJETE A TĚŠÍTE ! Vlasta Froňkovå z Prahy.
  • selena-evicka

    ¨vše nej

    Sice nejsem váš fanoušek ale jinak vše nejlepší k narozeninám pane msitře
  • 55555
    Vážený a milý Karle Gotte, přišla jsem Vám popřát " POŽEHNANÉ VELIKONOČNÍ SVÁTKY ", na tyto stránky, kde jsem naposledy psala začátkem roku 2017 a kdy jsem byla kritizována. Víte ono, aby byl člověk potichu a nesměl napsat ve vší úctě a pokoře k Vám Karle Gotte, si myslím, že je smutné, ale i přesto tak činím. Vy si zasloužíte neustálou přízeň, podporu, uznání, ať je to v jakékoliv podobě. Z příspěvků z médií lze jen těžko poznat jak se cítíte, zda se vrátíte v té nejlepší formě na pódia, zda máte vůbec chuť býti opět mezi svými obdivovateli, prostě BUDETE PRO NÁS JEŠTĚ TÍM NEJLEPŠÍM, NEJŽÁDANĚJŠÍM A NEJVZÁCNĚJŠÍM UMĚLCEM ? Já se Vás Vážený pane Karle Gotte ptám, protože mám obavy, že Vaše přesvědčení a rozhodnutí se vrátit na pódia je trochu jiné ? PROTO PROSÍM: ZŮSTAŇTE A NEOPOUŠTĚJTE TO CO NEJVÍCE MÁTE RÁD - ZPÍVÁNÍ A TAKÉ NÁS ! Děkuji všem a prosím, abych za tento komentář nebyla opět kritizována, každý z nás máme právo napsat svému oblíbenému umělci, pokud je to ve vší slušnosti a úctě. Vlasta Froňková.
  • soltanjg

    urodziny Karela Gotta

    Wspaniałemu Karelowi Gottowi moc najserdeczniejszych życzeń z okazji urodzin przesyła Ewa, Karolina i Kot Teofil *4*
  • Karel Gott

    ANO,KAREL GOTT JE FAKT JEDNIČKA U NÁS SE JEŠTĚ NENARODIL NIKDO S TAKOVÝM HLASEM.FANDÍM MU OD ŠKOLNÍCH LET A TO MI JE UŽ DOST PŘES PADESÁT!PŘEJI MU ABY MU TO ZPÍVALO JEŠTĚ DLOUHO A ABY ZŮSTAL TAKOVÝ,JAKÝ JE!
  • Karle,zůstante svůj

    Milý pane Karle,je pro mne velkou ctí,že se můžu počítat k vašim oficiálním fanynkám,mám vaše písničky moc ráda a to nejen já,ale i všechny mé děti(5)-20,17,14,12 a 2 roky,všichni vás obdivují.Já miluji třeba vaše starší písničky-Táto,zůstan aspon do vánoc nebo či Když jsem já byl tenkrát kluk,to je paráda nebo třeba Hrátky s láskou nebo Kantiléna.Děkuji vám za ně .Vaše Hanka *4* *14* *4*
  • misule23

    karel gott-zpěvák

    Karel Gott je suprovej zpěvák na nic si nehraje!!Každý zpěvák,je dobrej,protože každý zpívat neumím jako oni,ale Karel mi přijde jako jediný z mála,který si doopravdy na nic nehraje!!je prostě nej..!Má super hlas a jeho písně jsou taky velmi dobré! *3*
  • Gratulace k Vašemu výročí

    Vážený pane Gotte,
    velmi si Vás vážím a cením pro Váš um.
    Jste prostě jednička,ať si škarohlídi říkají co chtěj.Vždy jsem Vám fandila, poslouchala písničky a radovala se z každé nové desky ,kterou jste nazpíval.
    K Vašim 70tým krásným narozeninám Vám
    upřímně přeji mnoho radostí, štěstí a lásky ve Vašem kruhu rodinném a mnoho
    dalších krásných chvil s pevným zdravím.
    S díky Helena *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit