Přejít na výpis diskuzí

Karel Gott

OSOBNOST 4.3.2011 
986 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kája je prostě pořád boží a nikdo na něj nemá
  • můj názor

    kariéru karla gotta sleduji již více než 25 let a myslím ,že může sloužit jako vzorový příklad pro své následovníky.jeho stoprocentní přístup profesionála ke své práci a svým fanouškům je hodný obdivu a hluboké úcty.jsem přesvědčen,že tato kariéra již nemůže být nikým překonána a nejenom za to patří panu gottovi můj velký obdiv i dík
  • karel gott a já

    karieru karla gotta sleduji již více než 25 let a nikdy mě nenechal na pochybách ,že je stoprocentním profesionálem s fantastickým přístupem ke svým fanouškům a jeho vystupování by mělo sloužit jako návod k chování rádoby hvězdičkám z branže.karel gott je prostě mercedes ve své třídě ,kterým nepochybně zůstane až do konce své neopakovatelné kariéry
  • Nech žijú ráčikovia a ich dcéry!

    Milý Karle! Ja som sa narodila tiež v znamení raka a to 4.7. a tiež mám tri dcéry.Takže asi to tak musí byť!Som však šťastná,že mám dcéry a sú zdravé!Prajem aj tvojím trom dcéram veľa zdravia,lásky a dobrých rodičov!Novonarodenej malej Sarlotte-Emme a jej mamičke veľa zdravia a síl do ďaľších dní života.
  • Přáníčko

    Přeji panu Gottovi a jeho dcerušce hodně zdraví a štěstí, protože to budou potřebovat oba nejvíce.Hlavně ať oba rodiče vychovají dcerunku skvěle.Mějte se všichni moc rádi!!!!!!!!!!
  • Ramazzotti is the Best!!!

    Gott ujde.
  • přáníčko

    milý karle,přeji vše nejlepší vám,ivance i miminku.Vzpomente na Kobilysy.
  • Karle, pořád dobrý.... *14* *5* *13* *16* *3* *3* *3* *3* *3*
  • Karel je opravdu GOTT

    Tak ten kdo píše že Gott neumí zpívat, že je starý atp. ať začne u sebe. Kolik vám je a bude? Jak umíte zpívat? Aha? Na naší hudební scéně není nikdo, nikdo, nikdo lepší než Karel Gott. Vemte jeho chování, vzhled, oblékání - no a o zpěvu se snad bavit vůbec nemusíme. Dávate hlasy o top celebritu Nohavicovi nebo Vinu Diselovi to je absurdní. Jedinou skutečnou celebritou u nás je Pan Karel Gott. Doporučuju každému, aby si sedl a vklidu se zaposlouchal do jeho hlasu - je o co stát. Karlíku do další třicítky Slavíků hodně štěstí si fakt borec!!!!! Ten kdo tě chválí se nevyhne frázím, proto stáčí říct, že si nejlepší člověk a zpěvák - nikdo tě nepřekoná. Díky.
  • Nevěřím

    Mistře, je mnoho písní, které byly zveřejněny. Já se nemohu celá lét smířit s tím, že Vámi zpívaná píseň, jejíž přesný název neznám, ale v textu stálo ..Bylo to v neděli, vím to teprve dnes, někoho viděli, jak tě z kostela nes a ref. "nevěřím, nevěřím, nevěřím,já říkám lidem v okolí, nevěřím, nevěřím, nevěřím a tím mně srdce nebolí.. Bylo to v letech 1967 - 1970. Myslím na to celá léta a snad se jednou dovím, proč ta píseň nebyla nikdy známá a jestli máte někde její text, budu se těšit, že ho ještě někdy "oprášíte". Přeji pevné zdraví a vytouženého syna. Děkuji za Vaši ráci. J.V.
  • prosba

    Vážený pane Gotte,zdravím Vás a přeju hodně zdraví do dalších let.Mám na Vás jednu velkou prosbu : Už léta se pokouším sehnat píseň, kterou jste nazpíval a která patrně nevyšla na žádném z Vašich alb. Neznám proto asi ani její správný název, ale v textu zpíváte:"teď růže k Vám jdu krást, ten plán už dávno mám...",v cizí verzi ji nazpíval Dennis Rousos a u nás Věra Špinarová pod názvem "Hej, lásko, nečekej". Můžete mi, prosím, nějak pomoci? Udělalo by to radost nejen mně, ale i mojí mamince. Děkuji a zdravím.*14*
  • kdykoliv

    pane Gott,kdykoliv jsem se s Vámi setkal,ať už to bylo při jakékoliv příležitosti,naplnil jste mne velikou energií,děkuji p.s. ostatním - nikdy jsem se nesetkal s neochotou nevlídností a pod. i po vyčerpávajícím výkonu byl vždy vstřícný a skvělý a věřím,že mu to dlouho vydrží i nadále
  • dotaz

    Pane Karle. Prosím o soukromou imei. adresu. Dotaz na řízení celosvětového dění lidmy s vybrané vládnoucí třídy. Díky Lada
  • Přání

    Pane Gott,moc vám přeju ať máte s Ivankou zdravé miminko a ať vám děla jen radost.Moc vám to přeju.Ivanka je nádherná žena a určitě by nikomu nevadilo,když si jí vemete za manželku snad jen závidivcům.Vím,že si přejete syna tak snad to dopadne držím vám oběma pěstičky.Už ať je ten duben.
  • Už bys mohl předat zlatýho slavíka někomu jinýmu.Ty tvoje proslovi,už všichni zanjí!!!! Tvůj Bugatti
  • koncert

    Kde budou v roce 2006 Vaše koncerty? Žena by se ráda jela na některý podívat, jsme z Libereckého kraje,ale pojedeme kamkoliv.Děkuji za odpověď.
  • Vážený pane Gotte,přečetla jsem si,že si přejete chlapečka. Ale budete mít zase holčičku. Tak ať je zdravá a dělá Vám v životě radost. Hezký den Jana
  • Nabídka textu

    Dobrý den, nevím ani zda se Vám tento vzkaz dostane. Předem bych Vám chtěla popřát do Nového roku hodně hezkých písní. Já Vím že takových nabídek máte mnoho ale napsala jsem takový text, který se hodí k uvítání nového roku a nevím o nikom, kdo má tak krásně vyzpívaný mužský hlas jako vy. Nevím ani,kam text zaslat. Ukázka: Tak přichází k nám po špičkách Nový rok v dětských střevíčkách, tak přichází k nám jako král každý jej zve hned ať jde dál. Napište prosím na jakou adresu Vám mohu text zaslat. Jinak Vám přeji hodně úspěchů a držte se.
  • Je si nejlepší Karle držíme ti palce se měj a zpívej do teď ať mám s tebe ohromnou radost Ahoj
  • pozdrav

    Milý karle, jste skvělý, Váš hlas mě vždy pohladí na duši, Přeji Vám hodně zdraví, protože to je to úplně nejdůležitější co člověk potřebuje a vězte, že vím o čem mluvím.Mějte se krásně a dělejte dál svou práci jako doposud, hodně lidí to těší na srdíčku.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit