Přejít na výpis diskuzí

Justin Bieber

OSOBNOST 10.7.2009 
7985 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • LaWuJŮů Ho ...

    WoW ... On uPe DoKOnAlOsT ... oN uPe RoZtOmIlý ... On UpE SlAdKy ... hO mAx ŽeRůŮŮů *14* *14* *14*
  • domca006

    Ema's Awards

    A taky nezapomeňte hlasovat tady..!! http://ema.mtv.cz/hlasovani je v sekcích Nejlepší nováček..nejlepší zpěvák a nejlepší push act..nevim sice kolikrat denne se dá hlasovat ale já když si na to vzpomenu tak hlasuju furt..xDD takže hlasujte taky..!! =))
  • domca006

    Ema's Awards

    vyhrál 2 ze 3 nominací..!! :)) vyhrál nejlepšího zpěváka a nejlepší push act..!! :)) so proud of him..!! :) <3
  • anett96

    jo vzpomněla jsem si

    vzpomela jsem si hlasovala jsem pro nej na T-music chart je na 2 miste, stou pisnickou mu to preju ;-)
  • a

    NO JASNĚ.....SLEČNA SESTŘENICE ŘEKNE JUSTINOVI ABY DO ČECH NEJEZDIL...................TY BY SI MU TO ANI ŘÍCT NEMOHLA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!










    *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8*
    • Re: a

      ne asíík jeste malinky detatko ve ctrnacti sem taky nemela rozum ale v zivotw by me todle nenapadlo nechci nikoho urazet ale tak pste je to dokazano!taky jeste nejsem uplne normalni ale ten rozum tam furt mam
      • lenish95

        Re: Re: a

        jo řekla bych mu to!!!! umim anglicky,česky a učim se francouzky!!
        • Re: Re: Re: a

          týý jo ty si teda vážne dobra až teprve ted se ucis francouzsky:D *15* *15* *15* *15* *15*
          • lenish95

            Re: Re: Re: Re: a

            no a že se teprv učim francouzky???? ty umíš možná tak jenom česky!!! ale francouzky by si neuměla ani jedno slovo,tak nezáviď
            • ladyy_bieber

              Re: Re: Re: Re: Re: a

              ne asik ... Lenish už ses dostala na to ICQ? a přidala sis mě? :-))
            • Re: Re: Re: Re: Re: a

              ale já to myslela trochu v jinym slova smyslu *15* *15* *15*
        • lenish95

          Re: Re: Re: a

          teda takhle: řekla bych mu aby do čech přijel,mno a uvídíme kdo tu má pravdu!!!!!!!!!
  • maly dite

    nechapu co na nem sichni videj,vzdyt vypada ja 10-ti lety dite a hlas ma jak jeste mensi decko..a i tak to je jenom malej kluk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *9* *9* *9*
  • princessprague

    Nejkrásnější,nejdokonalejší a nejtalentovanější objev roku...<3 Miluju hooo....
    One Less Loney Girl
    and One time foreveeer!
    PRAGUE LOVE JUSTIN!♥
  • tlapka055

    !!!x(!!!

    Thajsko nas predbehlo o vic nez 250 hlasu a dalsi nam dejchá na záda musite pridat !!!!
    • domca006

      Re: !!!x(!!!

      no právě..já to říkala..ale vy ste se na to asi vyprdli nebo já nwmm x((
  • hudy

    Pozor!

    Tak koukám, že jsem tu týden nebyla a nějak se tu opět rozjelo urážení v různých formách. Diskusi jsem promazala, případně něco doladím a odteď už zase mažu každý den!!*13*
    hudy
    • hudy

      Re: Pozor!

      Platí to i pro nadpisy!!
  • miláček můj

    justi já tě miluju a strašně mně štvou holky se kterýma chcodíš!! ale fak TĚ MILUJU :*!!!! miluju tvé videoklipy a fotky...mám tě jako tapetu v mobilu mám všechny tvoje písničky a fotky si prostě nejlepší....možná du na tvůj koncert.... miluju tě :* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit