Přejít na výpis diskuzí

Julia Stiles

OSOBNOST 31.12.2006 
36 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • xmartina91

    Julia

    Herečka je to opravdu vynikajícní! Líbí se mi hlavně její gesta a výraz tváře při jednotlivých situacích. V očích má opravdu vidět divokost, proto si myslím, že jí hodně sedla role ve filmu 10 důvodů, proč tě nenávidím. *14* A moc měmrzí, že už nemá ty svoje dlouhý vlasy do pasu, byly nádherný. Hned bych je brala. Doufám, že jí to teď mrzí, že je shodila. Mě teda jo, ptž vím o čem mluvím. Dopadla jsem podobně *8* *16* *3*
    • fletnidlo

      Re: Julia

      No ona měla pak mikádo ale ted má dlouhy tak po ramena *3* moc slusi *14*
  • Gratulace.

    Sice to k ní nedolétne,ale i tak přeji
    vše nejlepší k narozeninám. Julia,ať se
    ti daří.
  • pkalet

    pipikik

    film satan přechazi .....tak neví asi co to je ....ja jsem věřici mám ji rada ale až přide podruhe pan ježiš tak satan prohraje....cely svět se mu pokloní....nevím očem je ten film ale už název mi to napoví....mám ji moc ráda až na ten film ...
  • eve-lyn

    Narozeniny

    Všechno nejlepší k narozeninám *3*
    • Thank you *14*
  • Film

    Její nejlepší film je 10 důvodů proč tě nenávidím. Hralá tam sice potvoru, ale slušelo jí to tam.
    • axamik

      Je skvělá

      Líbí se mi ten film 10 důvodů proč tě nenávidím.JE SKVĚLÁ
    • Re: Film

      Mně tam teda jako potvora nepřišla. *3*
  • Juliaa

    Je prostě dokonálá!!!!!!!!!!!! Je moc hezká a skvělá
  • viapodia

    Hodně štěstí zdráávííí...

    Všechno nejlepší Juli!!!
  • Julia stiles se mi libila taky v Bourne trilogii, tak byla naprosto perfektni, co dodat, zamiloval jsem se *1* *14* *14* *14*
  • Princ a já

    *1* krasny film... hrala tam skvěle *14*
    • Re: Princ a já

      jo hrála úžasně taky bych si něco podobného zahrála *4*
      • bianca3

        Re: Re: Princ a já

        hrála tam krásně, ale proč nehraje v Princ a já 2?
        • Re: Re: Re: Princ a já

          jjj!!..tky jsem si to řikala!!...moc se mi líbil ten film..v tom druhém mi nesedla ta herečka..ten 1.byl nejhezčí!!..a s nejlepší herečkou.. *3*
  • Web

    Je tu nový web pro všechny fandy Julia Stiles, pokud patříš i ty mezi fandy týhle jedinečný herečky, neváhej a vstup na stránku http://julia-stiles.wz.cz/. *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit