Přejít na výpis diskuzí

Josh Holloway

OSOBNOST 31.12.2006 
73 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Koho zboznujem Joshe nebo SAWYERA !!

    No, kdyz vzpomenu na jeho filmy pred Lost,moving august, atd. kratky vlasy, a jeho slizkej vyraz, tak jsem na nej byla alergicka, a musela jsem prepnout...ale to bylo pred lostikama. A jak jsem videla ztraceny, tak jsem rekla jen wow!!! ten je bozi, to nemuze byt on,...a je.tak premyslim jestli ten idol neni postava Sawyera, co nas tak vzrusuje, protoze v tech starych filmech mi vadi i ted, ale jakmile vidim Sawyera jeho usmev, oci,vtipky,hlasky,...jsem vyrizena, je k sezrani. *14*
  • josh

    je SEXY !!! *14* *14*
  • Kořen

    Nj kořen jak má být *14*
  • Lost

    No ale nebejt Ztraceni, tak ho teda málokdo zná... ♥ *14*
  • žůžo

    *4* *4* *4* *4* je to moc dobrej herec, kez by hral ve více filmech. moc rada bych ho treba potkala. a navic ty dlouhy vlasy sou bozi, skoda ze jemu se to nelibi *9*
  • ahojky

    ahojky lidi joooo sawyer je kus no to musim přiznat ale stejně už mam svýho idola krásy se mrkněte kdyžtak na osibnosti-Steven Tyler tak papa *1*
  • Zlatíčko

    Jááááááááá ho tak miluju je boží a určitě umí lí bat jak anděl! *14*
  • Misháček

    víte že hrál takovou malou roli v kriminálce Las Vegas??Newim kolikátej díl,ale bylo jak se Nicky potká se svym spolužákem.Mnoo a ten spolužák je Josh s krátkýma vlasama *1* *1* *1* *1* Ten vyyyypadal *9*
  • Josh

    Josh Holloway je prostě úžasněj.Je fakt úpa nádhernej.Jako Sawyera hraje fakt moc dobře,líp bych to ani nezahrála:).No co dodat je prostě úplně best:)). *14* *15* .A myslím,že nejsem jediná,kdo si tohle myslí *14*
  • Sawyer

    Sawyer je prost2 nej nej a jeste jednou nej nejhey49 chlap jak7ho jsem kdz videla je strašně moc moc mocinky sexxxxy!!! *14* Miluju ho
  • muck

    ahojky ... pls moc pls...nemůžete mi někdo poradit kde můžu stáhnout třetí řadu Lostíků i s titulkama... zkoušim to už po několikátý a pořád mi tam ty titulky nejdou*9*....děkuju mocinko pa *14*
  • WEB

    třeba se můžete mrknout na web o něm www.josh-holloway.estranky.cz *3*
  • s

    F lostech je dobrej ale nebyd toho gooood serialu tak by byl nula ( stejne jako ostatni herci ze ztracenych ) *5* *5* *5* *5*
  • Sawyerek

    to je neeeeeeeeeeeeeeeeeejkrásnější chlap kterýho sem kdy viděla!!!!!!!!!!!!! *14* *14* *8*
  • I LOVE HIM

    OMG I LOVE HIM!!!HE IS SEXY...I LOVE HIS BODY ,I LOVE HIS ALL!!!!
  • ....:)

    JOsh je neeeej..!!Uplně božííí *4* *14* *14*
  • lal\lalks

    ljubim boga svatjeho,na derwae simbi *8*
  • PODPIS!!!!!!

    PLS.mate nekdo jeho podpis????napr.obrazek stahli z internetu nebo jeho autogramkartu??jestli jo ZAPLATIM!!!!POLS.KONTAKTUJTE:kredat usova2@seznam.cz *3* *3*
  • JOSH

    je BOZIIIII je fakt cool a moooooooc hezky je to fesak *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *3* *14* *3* *14* *3* *3* *3* *14* *3*
  • ...

    mnˇam *14* já bych ho spapala *14* Je to bůh *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit