Přejít na výpis diskuzí

Josh Hartnett

OSOBNOST 31.12.2006 
485 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mickey.mouse

    Re: pro všechny fanynky

    Já se divím že se svou inteligenci dokazes vubec zapnout pocitac *1* *15* .
  • konekaja

    film

    Ahoj mohla bych se jenom zeptat jak se jmenuje ten film jak tam uci tu jogu a je policajtem a jinak ja fakt k sezrani *1* *1* *1* *4* *4*
  • zuzulkajoshik

    joshíííčekkk

    je to nej borec na světě hlavně ten jeho úsměva a to znamínko na krku:).)
    jo a v opátek v 8 na primě je paerl harbor
  • Je k sežrání

    Josh Hartnett je moc pěknej a sexy herec,snad nejvíc se mi líbil ve filmu Pearl Harbor-tam byl fakt k sežrání,ale bylo mi líto,že nakonec zemřel,to jsem obrečela *9*
  • Re: Re: Joshík

    .... já víc.... :D
  • zuzulkajoshik

    Re: josh

    JJ MÁŠ PRAVDU JOSH JE NEJLEPŠÍ BOREC *4*
  • zuzulkajoshik

    JOSHÍK

    JE KRÁÁSNEJ MOC MOC MOC MOC
    I LOVE YOU JOSH *4*
  • Re: Re: pro ty holky ktery vykládaj blbosti o JOshoj

    ne pro fanynky ale preo ty holky co vykládaj blbosti
  • Re: pro všechny fanynky

    tak hele jak ty muzes vedet jestli Josh Hartnett má svaly nebo nemá podle mě (aspon si to myslim)že vy dvě nejste naky nádhery hele tyhle hovadiny sem radši ani nepište vy čupky rači to nechte pro sebe vy krávy!!! *5*
  • narozky

    vsechno nej,at se ti dari,at najdes tu pravou a jsi porad tak skvelej jako do ted ti k narozeninam preje ivca...mimochodem vim,ze to cis nebude,ale to je jedno xD... *14*
  • hougerka.edward

    Fšecko nejlepčí!

    Joshi 1.věc co mě za dnešek napadla tak bylo to že máš narozeniny xo* mno tak jsem neodolala a rozhodla se že ti popřeju x)...takže všechno nejlepší!Hodně úspěchu krásný role......o to hezčí babu xDD a prostě ať se má sqěle xo* HAPPY BIRTHDAY JOSH!!!!=o*♥♥♥ *14* *14* PS:Tenhle ten týpek by stál za hřích x))
  • Vše nej!!

    Joshi,přeju ti všechno nejlepší k narozkáám!..a at se ti daří furt daří jak doteď...!:)...prostě krásnej chlap:)..k sežrání:)
  • V obličeji je podobnej Rafaelovi Nadalovi!

    Je podobnej Nadalovi!!!! *15*
  • Katuska

    On prostě užasnýý,krasnýý,pěknýý,sexy y,prostě pořád myslím josha..protože hral výborný ve filmu...hlavně nikdy nezapomenu!!!
  • Re: Joshík

    Kráásnej,Roztomilej,pěkný,sladk ýý,dokolaný, a hlavně super herec...miluju hoo!!! *14*
  • Joshík

    Krásnej,roztomilej,sympatickej,sex y-prostě k sežrání *14* *4*
  • Josh!!

    Nádhernej herec a profík!!Úžasný tělo a on celej *14* *14* *5*
  • ňam

    Jen málo který chlap dokáže být tak neuvěřitelně roztomilý a ňuňavý, a stejně tak sexy a mužný jako právě Josh!
    *5*
  • Je nejkrásnější

    Já jsem tvoje nej faninka.I LOVE YOU!!!!! *14* *14* .
  • lovemiki

    Love

    Zbožňuju ho milouška! *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit