Přejít na výpis diskuzí

Joseph Fiennes

OSOBNOST 31.12.2006 
30 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • musím ho potkat jinak zešílím žalem lááááásskkkkoooooooooooooooooo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • potřebuji ho potkat nebo se utrápím!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!lááááááááááskoooooooooooooooooooo
  • your-darling

    ...

    všechno nejlepší... *4* *4*
  • Flash Forward

    Tenhle herec hrál také nyní v seriálu Flash Forward hlavní postavu Marka Benforda :)
  • sooner.or.later

    :)

    tohohle nádhernýho chlapa bys si dala k večeři :D...ale vlastně ne,to by byla velká škoda
    a pak že jsou Angláni hnusný,tady Joseph jasně dokazuje že ne *5*
  • hermionagranger4

    Re: Jedině Ralph

    ne neni Joe is the BEST !!!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Helča...

    Hovoríš mi ako z duše. Presne tak! Ja som kedysi Shakekespeara vôbec nemusela. Ničomu som poriadne nerozumela a už vôbec ma nezaujímal ten humbuk okolo neho. Ale potom som videla Shakespeare in Love a odrazu som bola aj ja in love. Do Josepha aj do Shakespeara. Jospeh predstavoval tajomno, krásu a oddanosť v jednom. Hovorila som si- to je muž mojich snov, raz takého budem mať. Odvtedy ubehlo pár rokov, môj názor sa nezmenil a hoci viem, že Joseph nebude nikdy môj, budem o ňom aspoň navždy snívať... *9*
  • In Love:-)

    Na věky věků Shakespeare!!! Amen! Alelůja!!! Vždycky když vidím někde nějaký leták nebo upoutávku na Shakespearovu hru vybaví se mi Joseph Fines ve filmu Zamilovaný Shakespeare a úplně se mi rozbuší srdce. A to si pamatuju jak jsem na základce tuto látku upřímě nesnášela. Díky němu se mi podařilo poznat a oblíbit si jednoho z největších dramatiků všech dob. Děkuji
  • no veru

    Ma nadherne oci, co by som dala za jeden jeho zhavy pohlad *14* , tri noci s nim a mozno aj cely zivot. *1* Pohladom a ocami mi veeelmi pripomina moju davnu tajnu lasku, viem, ze aj on ma mal rad, len sa to hanbil priznat na rovinu, tak ako ja...*9* Skoda. Tak si snivam aspon pri filmoch s tymto hercom...*9*
  • jj

    je moc pěkný mooc
  • krasavci oba

    oba jsou bozi ale ten starsi je hezci!!!!!!!!!!!!krasavci krasni nadherni!!! *4*
  • mňam

    ............tak tohle je opravdu kus pořádně vášnivého CHLAPA !!!!!!dala bych si říct mňam *14* *3* *4*
  • Re: Joseph

    Včera jsem viděla film Zabij mě něžně,s tímhle nádherným hercem a myslím,že jsem se zamilovala *14* *3*
  • O Já blázen štěstěny

    Dle mého názoru jsou Ralph i Joseph skvělý herci. oba mají výjmečné charisma a jistě velký uspěch u žen *16* *1*
  • uaaaa:o)

    wow,wow,WOW..muj oblíbenej herec,je užasneej!!! a moooc kráásneeej..I love He *14* *14* *14* *14* *14* *4*
  • JE TO MOOOC SLADKY MEDVIDEK *4*
  • ..je proste naaaadhernej!! *4*
  • Oba jsou kabrňáci

    O málokterých sourozencích z herecké branže se dá říct,že jsou to stejní machři.Vždycky je někdo lepší.Tady ne-tady jsou oba opravdu super!
  • Jednoznačně osobnost jak kráva, jen nádherdej.... až by člověk kvůli němu vraždil, ale milé obdivovatelky, položme si otázku... sme zamilováni do Adama, kterého hrál ve filmu Něžmě mě zabij, nebo do mladíka kterého hraje v Zamilovaném Shakespearovi? Hm...?! *14* *7*
  • Jedině Ralph

    Jeho brácha Ralph je lepší !!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit