Přejít na výpis diskuzí

Josef Váňa ml.

OSOBNOST 14.10.2008 
331 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • verus4

    nej

    podle mě je prostě bezkonkurenčně nejhezčí a nejen mezi žokejama.. *14*
    • *3* *3* asi tak nějak
  • Josef Váňa mladší se stane už po Vánocích otcem.Dítě čeká s přítelkyní Kristýnou Šafránkovou.Podle všeho to bude kluk.Josef Váňa už má dvě vnoučata od nejstaršího syna Jiřího..druhé vnouče se narodilo někdy před rokem a teď se Josef dočká dalšího pokračovatele opět..
  • fantaziro
    Pokud je ta anonymka co sem psala skutečnou přítelkyní Josefa,akorát se tady bohužel ztrapnila..Doufali jsme že je přátelštější a né hned tak hádavá.. *6*
  • sofinee

    škoda.........

    škoda že ještě nevyhrál Velkou Pardubickou *9* ale určitě ji vyhraje *14*
  • jardaparci

    vše nej !!!

    do Austrálie !!!!! *1*
  • Ale on se sní netají,normálně se sní ukazuje na veřejnosti a i fotky existují.A kontakt na něho ti klidně můžu dát.Napiš e-mail a já ti to napíšu tam.Tady to zveřejňovat nebudu.
    • kolinn@email.cz
  • fantaziro
    Promiňte že vám do toho vstupuju,ale pokud bych já byla přítelkyní Josefa,asi bych sem nepsala..přece jenom nedávno ji tady lidi řešili..jak vypadá,jak se jmenuje a tak.. *1* Navíc si myslím že by to ani nebylo vhodné..
  • respectt

    Táta ho strčil do kapsy !

    ..už nejen v dostizích,ale i postavou !!
    Ač malý,na pláži v Thajsku působil Josef Váňa starší skoro mladším dojmem než jeho syn ! V plavkách totiž bezmála šedesátiletý Váňa vypadal na 18 let ( o 40 let mladší) ! A jeho synovi je přitom skoro dvacet ! *15*
    • jedinetak

      Re: Táta ho strčil do kapsy !

      Váňa zraje jako jeho oblíbené víno,a je čím starší tím lepší !!!! *15*
  • ..přibral na 72 kilo !! Alespoň včera mu takovou váhu uvedli..Pokud bude chtít jet Velkou pardubickou,bude muset sundat asi 10 kilo..VP se totiž jezdí do 65 kilo,jezdec ale musí vážit ještě o pár kilo míń..protože se váha počítá i s výstrojí..Změny váhy jsou u žokejů celkem časté..Když ještě Josef Váňa starší závodně lyžoval,za měsíc musel shodit až 15 kilo !! Protože jako lyžař musel vážit víc..
    • syn Váni přibral více než 10 kilo..
      • jako rovinový jezdec by měl vážit jen 62,5 kila..jinak 65 kg..
  • Vše nej malýmu Pepíkovi *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit