Přejít na výpis diskuzí

Josef Pejchal

OSOBNOST 31.12.2006 
60 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Šťoura má pravdu

    Konečně spřízněná duše, už to vypadalo že se nedočkám. Konečně se mnou někdo souhlasí a nebojí se to říct. Možná by se tu dal vytvořit nějaký řetězec souhlasu, který by nás spojoval všechny. Já třeba souhlasím s Poloniem. Líbí se mi, že je akční a neomezuje se jen na pouhý obdiv osoby, ale snaží se podporovat celou osobnost.
    Celkem ti závidím, že jsi se setkala s Pepou osobně, to se mě asi nikdy nestane. Jednou jsme si psali po mailu a taky mi připadal v poho... *4*
  • Šťoura má pravdu

    Naprosto se Stourou souhlasim, lide by meli snest i kritiku a ne hned prskat...Jasne ze chteji tu "svoji hvezdu" co nejvice podporovat - to je pochopitelne. Ja mela tu moznost se s Pepou setkat osobne a musim vam rict, ze i kdyz neni nejosklivejsi, je to uplne normalni clovek, ktery si na nic nehraje a nepovysuje se jako nekteri jini herci. Tak doufejme ze mu ta slava nestoupne do hlavy... *4*
  • druhá výzva

    Jak už bylo jednou zmíněno, pořad Čt Divadlo žije!, uspořádal soutěž o nejlepšího herce a herečku v Čechách mimo Prahu. Od 1.9. začalo finální kolo této soutěže, do kterého se Pepa dostal (samozřejmě i za pomoci vašich hlasů). Aby vyhál i finále a stal se 1.12.2007 hostem pořadu Noc s Andělem, bude naše hlasy potřebovat i nadále. Halsovat můžete na www.divadlozije.cz (Minuta slávy; finále)
  • star dance

    Nové vydání star dance. Pepa v přímém přenose všem zamilovaným faninkám. http://www.carmex-kiss.de/index.php ?meintanz=1094306979282
    P. S.: Nepotrhejte se smíchy.
  • Re: Jen pro nej

    Ahoj Iwulinko, snad nejsi režiserka, nebo ředitelka hereckého souboru (nebo tak něco). Rozhodně to musí být krásné mít pod sebou skvělé herce. *3*
  • foto

    Celkem by mě zajímalo co se vám na té poslední (10. v pořadí) fotce nelíbí. A to je stažená z Pepovích stránek a myslím, že má něco do sebe, oproti momentkám z Ordinace. Navíc není rozmazaná ani přepálená. Kdyby jste mi někdo napsali v čem je "jádro pudla", uděláte mi radost.
  • Jen pro nej

    Ahujky Pepo
    Jsi opravdu skvělí herec.Úžasne hrajes Adama v Ordinaci.patřís mezi me nejlepsí herce.Byla bych ráda kdyby jsme mohli nekdy pokeat *3* ahujky
  • dotaz

    To teda nechápu kdo tady "míchá karty" *7* a podle čeho rozdává známky sobě i ostatním účastníkům diskuse. Nejde mi do hlavvy proč pouhé knstatování "Pepa je skvělej člověk a úžasnej herec!!! *14* *14* *14* " je hednoceno jako nejlepší příspěvek, přitom to víme všichni, jen to každy napsal vlastními slovy. Druhé místo zaujímá příspěvek "ahoj pepo ..." neznající velká písmena a interpunkci(o řeklep se zjevně nejedná). V textu žádá o číslo na e-mail (asi chce přístupové heslo*1*). Na opačné straně stojí (trochu naivní) výzva o hlasová do ankety. Autor zřejmě ví, že čtyři sta hlasu sám nesežene, požádá proto ostatní a vyslouží si tím (myslím že trochu neprvem)poslední místo žebříčku. Dvě předposlední místa obsazuje dotaz pro jinou účastnici didkuse a osobní názor na Ordninaci v růžové zahradě. Jo, když tu jen někdo trošku odporuje, tak s ním šup na konec řady, co? Možná jen nerozumím "hodnotým příspěvkům", nebo si tu každý kdo něco napíše musí kladně hodnotit svůj příspěveček, jinak ho všichni nemilosrdně převálcují kdejakou blbinou.
    Na závěr vás chci vyzvat k vyádření k tomuto názou ať už souhlásíte, nebo ne. Děkuji
  • Re: Re: Senzační

    Děkuji *1* Ale zatím je to jen na základní umělecké škole-takže kroužek-literárně dramatický obor...ale herectví bych chtěla studovat i podrobněji *4* Tak matura je za rok tak se pak uvidí *5*
  • Re:

    Můj hlas už má. *3*
  • Re: Senzační

    Mám dotaz. Ty studuješ herectví? *7* To musí bejt děsně zajímavý, škoda že nemám talent.
    Přeji hodně úspěchu. *4*
  • Senzační

    Ahoj všichni!
    Nemohu jinak než s vámi souhlasit.Pepa je každopádně senzační!Do divadla mám permanentku a jeho výkony jsou vždy úžasné *1* *4* Musím uznat,že je opravdu vzorem muže *4* *4* Ne jednou mi ho můj učitel a rodinný přítel Zdeněk Rumpík dával za vzor jako herce a taky mě tím hecoval k lepším výkonům...a řeknu vám...dařilo se mu to *1* Takže Pepo...děkuju!:)jsi báječnej,takže jen tak dál;)
  • Zdravím všechny fandy J. P. a chci vás k něčemu vyzvat. V pořadu Čt Divadlo žije! probíhá soutěž o nejoblibenějšího herce a herečku. Pepa tento titul sice již v Pardubicích vyhrál, ale na podzim má být vyhlášen absolutní výtěz, kterému bude věnována celá jedna Noc s Andělem. Na toto prvenství má Pepa ještě daleko. Více hledej na www.divadlozije.cz *8*
  • jj

    jj souhlasim je to skvely klucina *1*
    je proste super mno *14*
  • ?!

    Holky, tohle není seznamka ani náborová akce.
  • Fakt pěknej

    Suk čili Pepa je opravdu úžasnej chlap. Takovej by se mi opravdu líbil!!! *14*
  • jj dobrej

    Koukám že se Pepa líbí. toco vidíme v Ordinaci ... je (nechci se nikoho dotknout) jen slabý odvar toho co Pepa skutečně dokáže. Zkuste si zajít do divadla a uvidíte jeho "pravou hereckou tvář". *3*
  • zkrátka the best

    Úžasný herec a hlavně sympaťák,zkrátka muž mých snů *3*
  • ahoj pepo muzes mi napsat tvoje cislo na e-mail shanim tvuj mejl plosim kata
  • Pepa je skvělej člověk a úžasnej herec!!!! *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit