Přejít na výpis diskuzí

Josef Pejchal

OSOBNOST 31.12.2006 
60 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • koldunka

    ...

    Doporučuju kdo by ho chtěl vidět tak ať chodí často do Cinestaru v Pardubicích už jsem ho tam viděla po druhý a jednou v Divadle *4* .
  • hougerka.edward

    Všechno Nejlepší

    Vššchno nejlepší Pepíku užij si dnešní kulatiny...přeju hodně úspěchů v herecké kariéře x) a trošku více rozumu v Ordinaci xDD *1* Né nic proti je to přece jenom postava v seriálu =oP mno hodně štěstí lásky....užívej života HAPPY BIRTHDAY!! *14* *14* *15*
  • Josef Pejchal

    Milý Pepo
    Příjměte ode mne blahopřání k Vaším
    narozeninám.Přeji hodně štěstí,zdraví,úspěchy Ve Vašem povolání.
    V dnešní den dobrou pohodu. *4*
  • štěstí

    Jen za minulej tejden jsem ho viděla dvakrát. *14*
  • Pepíček

    Teď si to Pepíček v ordinaci trošku tim svým chováním kazí, ale jinak je opravdu takový jaký si myslíte, sluníčko a pohodář.Měla jsem tu čest s ním chodit na gymplu na francouzštinu a jako cca 10tiletá jsem s ním byla na táboře.Ale to byl taky ještě 12ti letý špunt. *4*
  • hayca

    Škola

    Víte co se salo?
    On byl u nás ve škole a promluvil na mě. Jo, ještě na 2 mí kámošky, ale viděl mě!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *14* *14* *14* *14* *14*
  • lulinek25

    Pepa Pejchal

    Je určo jeden z nejhezčích herců v ordinaci a VČD hraje uplně senzačně a ten jeho úsměv ach pak je ůplně k sežrání =)-
    *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • ajris

    hoj

    čauky děcka tak tenhle ten klučina(mimochodem fakt suprově hraje) je synovec mojí třídní!!!!!! *3* *14*
    • Re: ach jo

      no aby jsi si neucíkla... je to tak, jak říká pravdič... až na to, že hrát celkem i umí, ale předčítání v kostele mu moc nejde... ho pak vždycky s farářem pomlouváme chudáka... *1*
  • lieblinka

    Krásnej!!!

    Tenhle herec je překrásnej,milej,příjemnej a když vidim ten jeho kouzelnej úsměv,tak bych ho nejradči sežrala. *14* *14* *14*
  • je super

    ahoj přeju ti vše nejlepší ke svátku *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit