Přejít na výpis diskuzí

Josef Abrhám

OSOBNOST 31.12.2006 
50 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pan Josef Abrhám

    Josefe, jste prostě PAN herec a pro mne (ale určitě i pro ostatní)jste jeden z nejlepších herců u nás. Moc Vám fandím a přeji hodně štěstí. S pozdravem Michal
  • Jeden z hercu drivejsich dob

    Jeden z hercu z minule doby kreri se dnes uz nerodi....Patri k ere jako byl Sovak,Kopecky,Mensik,Hanzlik,Zazvor kova a plno dalsich kteri hrali pro radost sobem i lidem a Pane ABrhame jak je to mozne ze kdysi skoro vsichni herci byli vyborni a umeli zahrat neco co cloveku opravdu prospelo....Vy samozrejme patrite mezi ne..
    Divak Stefan
    • Re: Jeden z hercu drivejsich dob

      Ano plne s Vami a rad souhlasim.
    • Re: Jeden z hercu drivejsich dob

      To ze patrite mezi elitu stare vyborne gardy neni vubec na pochybu kdyz jak vidim jste se narodil stejny den a mesic jako ja Jenom rok je jinaci...V kazdem pripade slavime narozeniny uz pekne dlouho spolu.
      • Re: Re: Jeden z hercu drivejsich dob

        Taky jsem narozená 14.12. Pan Abrhám mi je moc sympatický. Neznám ho osobně, ale asi se nespletu,když řeknu, že je fajn chlap, rozumný, inteligentní a výborný herec(viz Vrchní, prchni! *1* )
  • Juhů

    Hej lidičky Josef Abrhám se učil a študoval na naší škole Zš UNESCO juhůůůůůůů *3* *3* *3*
  • Top herec

    Aj ja by som chcela prispieť len tými naj naj slovami na Vás pán Abrhám. Strašne moc sa teším na novú sériu Nemocnice a nemožem sa už dočkať. Sledovala som to už ako dieťa od prvej série s mamou, ktorej nesmel újsť samozrejme ani jeden diel a hrozne to všetci prežívali , proste ako v skutočnosti. Velmi som si oblúbila aj Hraběnky. Ale asi mi neuveríte koľko krát som videla film Vrchní, prchni - mám ho aj na DVD ale vždy keď mi je nejak smutno a nostalgicky si zaspomínam na časy, na staré časy, tak si ho vždy pustím /zbožňujem ho/ a pozerám ho aj s dcérou. Viete, že by ste si zaslúžil Oscara za ten Váš výkon v tomto filme? Ste tam taký perfektný! Ten najlepší! Ale to vo všetkých postavách, ktoré stvárňujete a ešte budete stvárňovať. Ste naozaj velmi charismatický herec, a aj tá brada Vám moc pristane, vyzeráte fakt fantasticky, ste velmi sympatický. Prajem Vám veľa šťastia a úspechov ako v pracovnom tak aj v súkromnom živote.
    Vaša diváčka Ela
  • Jste ze vsech nej

    Pane Abrháme, jste hvezda meho srdce!!
    Moc se mi libite jako herec, ale i jako muz, je mi 23 let, skoda, ze nejste svobodny a o par let mladsi. To bych se do Vas okamzite zamilovala.
    Zdravim a preji vse dobre!!! *3*
  • Přání

    Dobrý den pane Abrháme,
    jeden můj přítel, který od roku 1981 žije v USA mě požádal, jestli bych mu na Vás mohla sehnat kontakt. Jeho otec (pan Duda, původně z Uherského Hradiště) si už velmi dlouho přeje se Vám znova po letech ozvat...Bylo by to možné?
    S pozdravem a přáním hezkého dne..
    Hanka Čížková
  • vzpomínka na seriál " Byl jednou jeden dům"

    Dobrý den pane Abrháme,
    Velice se omlouvám za troufalost, ale zvědavost mi nedá jinak.
    Pane Abrháme máme doma rádi české filmy,hlavně ty staršího data,kde je přehlídka našich  vynikajících  herců./Někteří již bohužel nejsou mezi námi/.Jeden ze skvostů považujeme  4dílný seriál "Byl jednou jeden dům" kde jste také hrál.To je opravdu pohlazení na duši a to obsazení….jak jsem již psala skvost.

    Jsme od Prostějova, Prahu milujeme .Rádi tam jezdíme a chodíme na různá místa.A pořád je na co koukat.

    Nechci plýtvat Vašim časem,tak přejdu k věci.
    Podle tohoto seriálu bylo uvedeno,že dům, kde se děj odehrával,byl v Bagounové ulici.Dle informací,které jsem  zjistila, ulice byla přejmenovaná z původního názvu na Mikuláše z Husi na Praze 4.Tam jsme se šli podívat,ale  podobný dům jsme nenašli.Těžko se to vysvětluije ,co nás vede k tomu,abychom se podívali,kde se film točil,ale chtěli bychom to vědět , hlavně vidět.

    Měla bych na Vás tedy obrovskou prosbu.
    Mohl byste mi prosím napsat,pokud si vzpomenete,vím,že míst kde jste točil je přeci jen mnoho a tento seriál je již z dřívější doby,kde se tento vynikající seriál točil?Kde je dům umístěný,když se stěhovala trafika pana Somra na roh ulice,nebo kde je kino,které provozoval pan Adamíra atd atd,

    Byla bych Vám velice vděčná.
    Pokud byste si našel chviličku Vašeho vzácného času,moc Vám za vše děkuji.


    Přeji pevné zdraví a příjemné dny.
    S úctou Vaše divačka Hana Začalová s rodinou.
  • film selhání brzd

    Dobrý den pane Abrháme, v době mého studia na základní škole jsem měla tu čest si s Vámi zahrát ve filmu Selhání brzd. Bohužel jsem tento film nikdy v televizi neviděla. Jaký byl jeho osud? Pamatujete si natáčení? Jinak přeju ještě hodně hereckým příležitostí.
  • vrchní prchni

    tento filmeček mi tu v té filmografii chybí... Jinak to nejlepší co přejí ostatní.
  • zprávička

    Zdravím tímto váženýho pana Abrháma.Velmi si Vás vážím jaký jste úžasný charismatický člověk s tak obrovským srdcem a krásnou čistou duší! Skvělý Pan herec-noblesní a krásný muž.Jste vážně kvalitní člověk.jste stále muž s velkým-M!a stejně stále půvabný.Přeji Vám do dalších let ještě mnoho sil po všech stránkách,ať jste i nadále tak vitální! Zdraví Kamila

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit