Přejít na výpis diskuzí

Jolka Krásná

OSOBNOST 28.2.2009 
104 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jolka super! Hlas už je lepší! Dřív jsem její hlas nemohl vystát, ale zapracovala na sobě!
  • Vážená Jolko Krásná, ač si v poslední době připadám spíše jako Don Quiotte, protože se, bohužel, naše demokracie poněkud změnila a ze svobody projevu zbylo pouze to, že si můžete napsat téměř, co chcete, leč bez patřičné odezvy, reaguji podle hesla:" Kdo mlčí, souhlasí" psaním různým činitelům. Psal jsem již o velice nemožném vystupování, zvláště pak o způsobu mluveného projevu mnohých vašich kolegů.
    Mám však radost, když mohu napsat i něco hezkého. Když vás sleduji v televizi, zlepší se mi nálada pro nejen váš oku lahodící zjev, ale hlavně, když po dlouhé době slyším pěknou češtinu, pěknou rétoriku, končně někoho, kdo je schopen plynule říci větu bez neartikulovaných pomůcek jako éééé, protahování koncových samohlásek nezvukomalebných vyrážení koncových souhlásek. přeji hodně zdraví a úspěchů V.Vojtěch
  • Sympatická,príjemná,ineligentná moderátorka zo zvláštym zafarbeným hlasom,na svoj vek vypadá skvele,má v sebe sexaple.
  • těžko sehnat protivnější hlas a ošklivější ksicht k tomu.
    • Velmi přesně řečeno .
    • je to tak.....
  • Dobrý den, Jolka Krásná nás nabíjí pozitivní energií, je profesionálka, je milá je Krásná!! Přejeme jí všechno jen dobré, každý den, každý měsíc, každý rok Dudkovi *1*
  • Nevím, ptám se, ale mám takové tušení,,není paní Jolka dcera zpěváka Zdeňka Krásného??? Když se dívám na její a jeho oči a na její a jeho ústa, moc bych za to nedal, že jsou to otec a dcera,,,ví to někdo a odpovííí???
  • Paní Jolka je profesionálka a všechny sprosťárny co se píší jsou jen nějaká závist . pokud si někdo opravdu toto myslí , tak by to neměl psát , tak vulgárním způsobem. K předchozím příspěvkům o účesu- ostříhání ji moc prospělo a naprosto souhlasím s Petrem a Janou - vzadu krátké vystříhané mašinkou. Co na to ostatní diskutující.
    Terka
    • Také se přidávám k názoru o účesu, oszříhat na krátko . Klidně odhalit ouška a protáhlě pejzy .
      • také si myslím , že by měla výrazněji zkrátit ůčes , hlavně vzadu . nebo si někdo myslí , že dlouhé vlasy ji slušeli více?

        Káťa
        • co se účesu týče , myslím že postupně dospěje k úplně krátkému účesu . Nevím proč ji to její kadeřník(ce) už neporadili.
          Karel
    • Určitě na krku vystříhat . Tento účes se vrací a je to moc dobře a v současných vedrech k nezaplacení.
      Katka
  • Dobrý den,
    Jolka Krásná je pro mě nejvíce osvěžující ze všech moderátorů. Nemůžete přece chtít, aby všichni byli stejní - nebo dokonce škrobení a neosobní. Jolka je originál a osobnost, něco v sobě má, vždy z ní mám pohodový pocit. Doufám, že bude v médiích vidět i nadále. Přeji jí vše nej *3*
  • moc příspěvků tu sice není, moc chvály taky ne a přitom toto děvče patří svým projevem,intelektem a erudicí k těm nejlepším. Hodnocení hlasu ponněkud kulhá a že by ji musel někdo držet v místě moderátora je nesmysl. Dobré se drží samo
  • Protivnější hlas by bylo těžké sehnat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit