Přejít na výpis diskuzí

John Kelly

OSOBNOST 18.1.2008 
51 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Strašidlo Johnník

    Tak tohle byl a je bezkonkurenčně největší bubák rodiny Kellyů *1* *1* *1* *14*
    • Re: Strašidlo Johnník

      Souhlas *1* Vzhled podviživeného Somálce s dlouhým tenkým krčkem jako husa *9* I husince možná dělá...
      • maite

        Re: Re: Strašidlo Johnník

        Hele jestli usliším ještě že je Johnny srašidlo. *13* Tak Ti nakopu tvou nevymáchanou hubu. *8*
      • Re: Re: Strašidlo Johnník

        *16* *16* *16* nejnejnejnej johnny
        a není to somálec
      • Re: Re: Strašidlo Johnník

        no hu nas jednou Johnnik prochazel okolo dvora a dys jsem tam pak sel tak za pol hodky tak jsem tam meli peknou hromadku ze kery se jeste kourilo
        • Re: Re: Re: Strašidlo Johnník

          Taky bych ti něco řekla pěkně od plic *16* *16* *16* *16*
          • Re: Re: Re: Re: Strašidlo Johnník

            Holčiny...nerozčilujte se...........nemá to cenu.... *14* *14* radši se těšte na koncík a nereagujte ne připomínky jistýho idiota.........ono ho to přstane bavit
      • Re: Re: Strašidlo Johnník

        Mám malý dotaz - kolik jsi vydal desek? Jestli alespoň polovinü toho, co Kellyovi,nebudu už dál provokovat a rejt, al v opačném případě něvím a nechápu, proř reeješ a pindáš takový voloviny??? *8* *8* *8* *16* *16*
        • Re: Re: Re: Strašidlo Johnník

          *1* no holčinko, já osobně dávám přednost kvalitě nad kvantitou *1*
          • Re: Re: Re: Re: Strašidlo Johnník

            S tím se stotožňuju *3* Ještě neznamená, že když někdo vydá hafo desek, že je dobrej umělec *8*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Strašidlo Johnník

              kolik vám je?? xD
            • Re: Re: Re: Re: Re: Strašidlo Johnník

              Ale on JE bezkonkurenčně dobrej umělec, víš?
            • Re: Re: Re: Re: Re: Strašidlo Johnník

              Neboj, určitě se neznáme *13* *1* O takovou pipinku bych si neotřel ani podrážku od hovna *5*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Strašidlo Johnník

              Souhlasím, že takovýho idiota jako jsi ty, jsem taky ještě nepotkala a doufám, že se náhodou neznáme...... *1*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Strašidlo Johnník

              S tím souhlasím *1* Takovou KRÁVU jako jseš ty jsem v životě nepotkal *1* Bože dej, ať v reálu na podobnou nenarazím *9* *5*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Strašidlo Johnník

              Nejhorší srážka je srážka s volem...................... OMG, proč já se ještě rozčiluju
            • Re: Re: Re: Re: Re: Strašidlo Johnník

              Jenže děvečko zlatá *1* Každý nemá takový "úžasný vkus" jako ty.. *13* *1*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Strašidlo Johnník

              Jo, s tímhle názorem taky souhlasím, ale slyšeli jste je někdy všechny?? A pořádně? Nevím, proč ty a tobě podobný máte potřebu do Kelly´s pořád rejt, pže jejich hudba je něco, co podprůměrnej člověk nepochopí a není založená jenom na líbivosti a podbízivosti.............to jde od srdce - poslechni sa písničku Mama, Calling heaven, I wil be your bride a možná pochopíš.......i když...spíš ne..... *13* *13*
    • Re: Strašidlo Johnník

      Tady zase musí někdo rejt..... *16*
      • maite

        Re: Re: Strašidlo Johnník

        To máš teda pravdu. *3* Proč do Johnna rýpou? *9* Je to můj miláček a nedám na něj dopustit. *14* Hrozně mně na fans štve že Johnnyho takhle urážej.Jak by se jim líbilo,kdy by je někdo urážel. *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit