Přejít na výpis diskuzí

John Kelly

OSOBNOST 18.1.2008 
51 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Re: Re: Re: Re: Nejhezčí

    A proč zrovna né Helenka Růžičková, lesbo *3* *1* *15*
  • millagros115

    Re: Re: Re: Re: Re: Nejhezčí

    Ach jo.......podívej se, jsem bisexuál, nestydím se za to, ale proč zrovna Helenka?? *13*
  • lynette

    Re: Re: Re: Re: Re: Nejhezčí

    Né ty trdlo *13* Jestli Tě vzrušovala jako ženská, víš *3*
  • Re: Re: Re: Re: Re: Nejhezčí

    O Helence si myslím jenom to nejlepší, takovou praštěnou babu jako je ona asi nikdo nikdy ještě nepotkal, takže o Helence jenom všechno nej! *5*
  • Re: Re: Re: Re: Re: Nejhezčí

    Špatnej vkus, taky vkus *1* Hele kotě a líbí se ti taky třeba Helenka Růžičková? *15* Nebo spíš líbila *7*
  • Re: Re: Re: Re: Nejhezčí

    Zlatíčko moje, Maite Itoiz je krásná a narozdíl od někoho inteligentní ženská, perfektní kytaristka a ještě lepší zpěvačka. *4* *13* *5* *3*
  • Re: Re: Re: Nejhezčí

    To bude tím že Maite je OBLŮŮDKA a jiná nikdy nebude, smiř se s tím lesbo a najdi si jiný objekt své touhy *1* *15*
  • Re: Re: Nejhezčí

    Ahoj, nemáš nějaké pěkné foto Maite ?? Já nacházím jenom takové obludky.... *9*
  • Re: Nejhezčí

    To je pravda a sluší mu to do teraz!!! Mala som tú česť minulý víkend byť v jeho a Maitinej prítomnosti, je to super chlap a Maite je krásna a priateľská!!! *14*
  • Re: Dotaz

    Myslím že rozhodne boli skvelí rodičia, veď samotný Kellýci si na nich nedajú dopustiť jedno krivé slovo. Najviac obdivujem mamu Barbaru bola *4*
  • Re: Re: Dotaz

    Díkes za názor *3*
  • Re: Re: Re: Re: Strašidlo Johnník

    Holčiny...nerozčilujte se...........nemá to cenu.... *14* *14* radši se těšte na koncík a nereagujte ne připomínky jistýho idiota.........ono ho to přstane bavit
  • Re: Dotaz

    Ať si říká kdo chce co chce, museli to být skvělí rodiče, když dokázali vychovat dvanáct dětí, skvělých dětí. A jestli chce někdo zase rýt ať si to první zkusí sám, uvidíme... *14*
  • Re: Re: Re: Strašidlo Johnník

    Taky bych ti něco řekla pěkně od plic *16* *16* *16* *16*
  • Re: Re: Re: Re: Re: Strašidlo Johnník

    Ale on JE bezkonkurenčně dobrej umělec, víš?
  • Re: Re: Strašidlo Johnník

    *16* *16* *16* nejnejnejnej johnny
    a není to somálec
  • Re: Re: Re: Re: Re: Strašidlo Johnník

    Neboj, určitě se neznáme *13* *1* O takovou pipinku bych si neotřel ani podrážku od hovna *5*
  • Re: Re: Re: Re: Re: Strašidlo Johnník

    Souhlasím, že takovýho idiota jako jsi ty, jsem taky ještě nepotkala a doufám, že se náhodou neznáme...... *1*
  • Re: Re: Re: Re: Re: Strašidlo Johnník

    S tím souhlasím *1* Takovou KRÁVU jako jseš ty jsem v životě nepotkal *1* Bože dej, ať v reálu na podobnou nenarazím *9* *5*
  • Re: Re: Re: Re: Re: Strašidlo Johnník

    Nejhorší srážka je srážka s volem...................... OMG, proč já se ještě rozčiluju

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit