Přejít na výpis diskuzí

Joaquin Phoenix

OSOBNOST 31.12.2006 
470 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • anetak20

    Reservation road

    ahoj..dnes 19.března dávají na Filmbox Extra od 21:00 Reservation Road
  • U-Turn

    Příští sobotu 14.3. ve 23.25 (na ČT1 myslim) dávají jeden z prvních Joaquinových filmů U-Turn. *14*
  • llleeennniiissseeekkk

    Re: rapping jo??

    jn sem viděla video jak tam repuje a hrůza já chci aby zase šel hrát do filmu a vypadá jak houmeles...
  • Ankey

    Zdravim lidi *1*
    Pár anket o Joaquinovi *5* najdete zde:
    http://www.joaquin-polls.ic.cz/
    Postupně budou přibývat. Jsou sice v angličtině, ale to zvládnete *1* Kdyby něco, napište mi *3*
  • anetak20

    rapping jo??

    ahooooj,..on fakt začal repovat jo??taková škoda..a ještě jak ted vypadá..DĚS
  • ...

    Nadhernej a skvelej herec.Filmy s nim zeru a jeho jeste viiiic *14*
  • Re: Faninky

    Ono to určitě nebude tak zlé. Ne každá holka je tak povrchní, aby tě nechtěla kvůli pitomý jizvě, za kterou nemůžeš. Myslím, že tato diskuze je toho důkazem, takže honem nějakou pozvi. *14* *4*
  • Faninky

    Zdravím lidičky!!!Tak si tu pročítám Vaší diskuzi a jsem velmi potěšen ohlasem ženských faninek na toho to herce.Obzvlaště pak ja uznaváte jeho sexy jizvu na horním rtu a celkové jeho charisma."Bohužel" i ja jsem byl obdařen touto jizvou a hodně mě to ubralo na sebevědomí, když jsem chtěl pozvat ženský protějšek např.na drink atd...
    Tak zapracujem trochu na charisma a budeto snad dobré.Tak se mějte hezky a vydařený Nový rok!!!
  • llleeennniiissseeekkk

    Muaaa

    Joaquin je uplněěě užásnej a krásnej herec*14* škoda že končí*9*...
  • Re: jak se jmenuje film?

    Ten scénář by odpovídal filmu s názvem Poprava (Return To Paradise) To u nás někdy běželo?
  • lilinka2008

    jak se jmenuje film?

    jak se jmenuje film je uz starsi jak joaquina...zatknou s kamaradama myslim ze v thaisku za drzeni drog a je odsouzen k trestu smrti a i obesen?diky
  • Re: Re: joaquin

    Ano???? To je teda překvapivé. *1* Ale kdyby to opravdu zpíval Joaquin, tak by to byla moje první hip hopová deska, protože hip hop ani rap zrovna neposlouchám. *4* Ale když už tak už. tak ti díky za zajímavé informace, pro mě teda nové, takže jsem za ně ráda. tak čao lil *4* *5*
  • zuzanka-22

    Re: :o)))

    ma www.discoveringjoaquin.com
  • Re: joaquin

    Ahoj lil, v poslední zprávě, co jsem četla, stojí, že by mělo jít snad o rap či hip hop a první album by mělo vyjít začátkem roku 2009. Ale není to nic oficiálního, řekla bych. Pravda je, že se všude píše, že Joaquin končí hereckou kariéru aby se věnoval hudbě, ale NIKDE nebylo řečeno, že se tím myslí přímo zpěv. Ale bylo by to vážně super, kdyby zpíval *7*
  • Re: joaquin

    Teda já sem to tady trošku nedopsala, a to že Joaquin opustil film, protože se chce věnovat hudbě, aspoň tak sem to četla. tak papa lil *4*
  • joaquin

    To je fakt smutné, tak mi prosím aspoň někdo přibližte o jakou hudbu jde??? Já sem jen slyšěla, že Joaquin natočil-režíroval nějaká hudební videa, ale vůbec nevím jaká. Nebo snad, mile by mě překvapil, začal zpívat?? *4* *14* tak papap lil *5*
  • Miláášek

    Roli Commoduse v Gladiátorovi zahrál výborně a právem za ni byl nominovaný na Oskara pokud ti to uniklo BOŽE!!!
  • Two Lovers

    Zdravím všechny přítomné *1*

    Premiéra nejnovějšího (a údajně skutečně posledního) Joaquinova filmu Two Lovers se v ČR koná 2.4.2009.

    Pokud si chcete o Joaquinovi popovídat a vládnete angličtinou, doporučuji navštívit fórum, které je součástí megafanouškovské stránky www.discoveringjoaquin.com. Jsou tam moc milí lidé z celého světa, všichni se tam máme moc rádi a všichni máme moc rádi Joaquina *14*

    Pro lil : Je to smutná zpráva, ale bohužel je to pravda. Joaquin je v tuto chvíli přesvědčen, že hrát už nechce. Zbývá jen doufat, že si ti rozmyslí.

    Pro Verču : 100% souhlas
  • Joaquin

    Děcka!, slyšeli ste tu fámu, teda já doufám, že je to jen fáma, a to že "Joaquin KONČÍ s herectvím", to je šokující zpráva, nevíte či je to pravda????? Doufám, že ne *4* , protože by to byla škoda, ztratit tak charismatického herce *14* tak papap lil *5*
  • Re: čurák!!!

    Každý máme nějaký názor. Ten můj je ten, že Joaquin je naprosto boží a je to fakt hodně dobrej herec. *3*
    PS: rozhodně nekouká jako ču... *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit