Přejít na výpis diskuzí

Joaquin Phoenix

OSOBNOST 31.12.2006 
470 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bratři

    Joaquin je sice dobrý herec, ale podle mě nesahá svému bratru Riverovi ani po kotníky. Tenhle je good, ale River byl BEST!
  • jen tak

    tak jsem minulý týden viděla poprvé Walk the line a...je mi ukradený jak který herec vypadá na plátně a jestli mu to v tomto a v tomto záběru sluší nebo ne...pokud "blbý výraz" patří do role, je to úctyhodný výkon a Phoenix ho fakt podal!!!! *3*
  • čurák!!!

    JE TO NEJVĚTŠÍ ČURÁK!!! ČUMÍ JAK PIČA!!! NEŘÍKEJTE MI ŽE STE NIKDY NEVIDĚLI/Y GLADIÁTORA!! BOŽE!!!!! *16*
    • Miláášek

      Roli Commoduse v Gladiátorovi zahrál výborně a právem za ni byl nominovaný na Oskara pokud ti to uniklo BOŽE!!!
    • Re: čurák!!!

      Každý máme nějaký názor. Ten můj je ten, že Joaquin je naprosto boží a je to fakt hodně dobrej herec. *3*
      PS: rozhodně nekouká jako ču... *13*
    • kovar80

      Re: čurák!!!

      čurák jsi maximalne ty? chtela bych videt tebe!!! Asi jsi dokonalej... *10*
    • Re: čurák!!!

      Závidíš, že je to jeden z nejhezčích chlapů na světě a většina žen by ho měla nejradši .... hmm slušně se to říct nedá, kde bychom ho všechny nejraději měly *15* *4*
    • Re: čurák!!!

      může snad za to, že v tý roli má takhle vypadat?? přemýšlej než něco napíšeš!! *13* *13* *13*
  • Jo,patří mezi 10 nejkrásnějších,ale on je mezi něma první,a nejhezčí *14* ,za tím si stojím!!!Náádhernej-Big kiss for Joaq :-* *14*
  • Wow, dala bych si rict

    Je to naaaadhernej chlap, skoro bych rekla, ze patri mezi deset nejhezcich zijicich celebrit na svete...
  • Joaquim:-)

    Je to skvělý herec! *14* Jsem z něj paf *14* Škoda, že nemá nějakýho klona *14* *14*
    • Re: Joaquim:-)

      Klona má, žije v Brně, dělá barmana v Bastile, je mu nehorázně podobnej, ale nedám . Klofnu si ho sama *13*
  • joaquin

    Já sem četla, že prý žádnou babu nemá. Četla sem, že měl rande, ale to už je dlouho, který nák nevyšlo a nedávno byl prej v nákým new yorským klubu s Evou Mendes. Prej jim to spolu strašně slušelo, ale Eva pak řekla, že mezi nima nic není, že ona má někoho jinýho.
    Ale šak víte, kdo ví, jak tomu je doopravdy *5*
  • joaq v We Own The Night

    Ahojte! Viděli jste jeho novej film Noc patří nám-We Own The Night? Jesi ne, tak to koukejte napravit, právě ho hrajou v kinech! Joaq je v roli Bobbyho Greena zatraceně sexy! Vlastně jako vždycky! *1* *8* *14* *5* *3*
  • Omluva

    Omlouvám se, ale ty linky se nějak blbě zobrazily. *9*
    Každopádně, na youtube najdete celkem dost hozhovorů s Joaquinem *4* .
  • Interviews

    Film We Own The Night bude mít premiéru v ČR 7.2.
    Nevím, jestli se sem můžou posílat linky, ale na youtube je pár dobrejch interview s Joaquinem:
    http://www.youtube.com/ watch?v=Ds6_Kta7akA
    http://www.you tube.com/watch?v=MdrNBb6FYO0&featur e=related
    http://www.youtube.com/w atch?v=g_NP2J2WZg4&feature=related

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší