Přejít na výpis diskuzí

Joaquin Phoenix

OSOBNOST 31.12.2006 
470 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nové krásné fotečky

    http://www.gettyimages.com/Search/S earch.aspx?contractUrl=2&language=e n-US&p=joaquin%20phoenix&assetType= image#1
  • Podvod

    Nemohu si pomoct, ale přijde mi, že na nás Joaquin hraje pěknou habaďůru, ačkoliv bych to ještě dnešní odpoledne netvrdila. Když jsem teprve dnes vyděla ten jeho výstup u Lettermana, bylo mi ho velice líto, protože sama vím, jak je člověku v takové situaci. Nikdo by se přece nenechával zesměšňovat a už vůbec ne lidi z showbussinesu. Nicméně po přečtení komentářů na toto téma jsem si ještě jednou pustila to video a dívala se na pár detailů. Tak třeba všimněte si, že když se lidé smějí včetně Lettermana, skloní Joaquin hlavu a taky se mu trochu nadzvednou koutky úst. Teprve po druhým zkouknutí mi došlo, že přesně o to mu šlo, abych se chytila do sítě. Prostě mi přijde, že každý den se doma směje pod fousy (a to doslova) nad hloupostí lidí, kteří si fakt myslí, že je na tom špatně. Až dotočí ten jeho dokument, tak se všichni ti co tomu věří zasmějí nad vlastní hloupostí a pak za to, co teď už dlouhou dobu předvádí musí dostat minimálně nějakou cenu. Otázkou u mě ale stejně zůstává, jestli to co si myslím je vlastně pravda...
    • Re: Podvod

      Konečně to alespoň někomu došlo :) Pozdě, ale přeci :)
    • Re: Podvod

      Už to jeho BYE! GOOD je přece směšné.
  • Joaquin podporuje nadaci pomáhající lidem v depresi

    Mám dobrou zprávu pro obdivovatelky Joaquinoy krásné tváře a krásných očí *14* - oholil se a sundal brýle:
    http://www.youtube.com/watch?v=tzX6XXVEa4s

    Krása!
    • Re: Joaquin podporuje nadaci pomáhající lidem v depresi

      JOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO.........K ONEČNĚ ..HLAVNĚ AT ZASE HRAJE!!!
  • maeve

    Skvělé

    Tenhle herec není typický krasavec, ale zato mi příjde děsně zajímavý. Hraje skvěle a jeho filmy nemají chybu. Někteří tvrdí, že s tím rozštěpem vypadá divně. Já si naopak myslím, že mu to dodává na zajímavosti. Jednoduše je to vážně skvělý herec. *14*
    • Re: Skvělé

      To s tebou souhlasím *4* *3*
      • maeve

        Re: Re: Skvělé

        Díky, jsem ráda, že má více lidí podobný názor jako já *4*
  • český název

    Ahojky...mám otázku. Má seriál Morningstar/Eveningstar nějaký český název?
  • Znamení

    ahooj..Tuto neděli(13.12)budou dávat na Primě film s Joaquinkem :znamení--upe nejvíc bomba film
    • Re: Znamení

      jo fakt je boží, až jsem se do něj zamilovala *14* (do joaquina phoenikse) *14*
      • Re: Re: Znamení

        je mi líto že končí,dívala jsem se na každej jeho film
        • Re: Re: Re: Znamení

          TO JO ...PROSTĚ AT PŘESTANE RAPOVAT A ZASE HRAJE!!!VIDĚLAS TO VIDEO JAK RAPUJE NE????
  • POPRAVA

    Nebo spíše Return to Paradise.. lidi nevíte, kde se dá tento film stáhnout? nemůžu ho nikde najít....
    • Re: POPRAVA

      Nedávno jsem ten film viděla celý na YouTube. Jinak u nás va DVD vůbec nevyšel, bohužel. Nejlepší Joaquinův výkon podle mě!
  • kaculencicka

    HEREC KTERÝ UMÍ ZAUJMOUT....

    TAK JSEM VČERA SHLÉDLA MARKÝZ DE SADE A CELKOVĚ PRO MĚ STRHUJÍCÍ PODÍVANÁ....ŠŤASTNÝ KONEC SE NEKONAL.....JAK BY MOHL....JOAQUIN JAKO ABBE MĚ DOSTAL....LÁSKA AŽ NA DNO....TĚŠÍM SE,ŽE HO BRZY UVIDÍM OPĚT HRÁT.....A PEVNĚ TEDY DOUFÁM,ŽE REPOVAT PŘESTANE.....DĚSSSSS....HERECTVÍ MU SEDÍ O 100000000000000% VÍÍÍÍÍC....
    • Re: HEREC KTERÝ UMÍ ZAUJMOUT....

      Nápodobně *1* ...se sestřenicí jsme včera koukaly...zajímavej film a tenhle herec mě zaujal...ale nejlepší hláška flmu: Dospěl jsem k poznání že jsem vrabec *1*
  • Tento týden s Joaquinem

    Tak já to shrnu:
    Pondělí 16.11. ČT1 22.30 - Quills-perem markýze de Sade
    Pátek 20.11. Prima 20.00 - Walk The Line

    Jupí!!! *14*
    • africa

      Re: Tento týden s Joaquinem

      *14* *14* walk the line jsem viděla- moc krásnej film *3* *14* *4*
    • Re: Tento týden s Joaquinem

      před nijakou dobou sem ted shlídla s ním film na čt 1 ááá bože je super *14*
  • quills

    budou dávat quills a vesnici s Joaquinkem...čučte

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit