Přejít na výpis diskuzí

Jitka Schneiderová

OSOBNOST 31.12.2006 
51 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jitku znám

    Ahoj , začetla jsem se do vaší diskuse o "namyšlené" krásné herečce. Jen tak pro zajímavost- Jitku znám osobně už od jejích 15-ti let a asi i každý , kdo zná nějakou celebritu osobně , mi dá za pravdu , že jejich chování vůči fanoučkům a nebo " cizím" lidem zákonitě MUSÍ být odtažité -nikdo se nedovede vžít do toho , že Vás denodenně lidi poznávají na ulici , chtějí po vás podpis ..a nebo jen povšimnutí. Takže volí -" nejlepší obrana je útok" . Jitka sama o sobě namyšlená vůbec není -mě připadá , když se jednou za čas vidíme- uplně stejná jako před těmi lety , co jsme spolu byli ve škole. A to v tom znojemském baru ..no jo když je veselá -stojí to za to!!:))) nepotřebuje na sebe upozorňovat -spíš naopak!! Jinak zdravím všechny její fanoušky ..a je opravdu to opravdu skvělá herečka!! *3* *1*
  • Jitka

    Jitka je opravdu moc pekna.Neni to klasicka sexbomba ale o to je mnohem krasnejsi.Ma v sobe prirozenou krasu.Asi by mne nechtela co? *1*
  • jana291995

    Znojemské vinobraní

    Dneska byla Jituška na Znojemském vinobraní a šla z královnu.Moc ji to slušelo..a ani sem nevěděla že se narodila ve Znojmě,to je pecka *3*
  • Ahoj Jitko,
    si výborná herečka chtěla bych tě jednou vidět dívám se na Přístav atd. kde hraješ.
    doufám že tě někdy uvidím.
    mám tě ráda Eliška 10 let. *14*
  • Má neskutečně úžasné oči o.O
  • Všechno nejlepší, hodně zdraví, lásky, spokojenosti a hodně rolí ve filmech
    přeje Lenka Mrkvičková(Leny) *1* *1* *1* *1* *14* *14* *14* *2* *2* *2* *3* *3* *3* *3*
  • Je super *3*
  • Jitko,máš kouzlo. Ať se daří.
  • Nádherná žena s úžasnýma očima. je chyb a jejího bývalého chlapa že si ji neuhlídal i když to muselo být těžké :-) Nejde jen hlídat ale dát ji to co potřebuje a zaslouží aby nemela zaječí úmysly. Dovedete si představit kolik chlapi po ní jelo a jede???
  • Veselé Vánoční svátky a šťastný Nový rok Jitko Vám a Vaší rodině a všem komentátorům tady taky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit