Přejít na výpis diskuzí

Jiřina Švorcová

OSOBNOST 31.12.2006 
761 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • maria.kedronova
    Dnes jsou to 3 roky co zemřela herečka(nezapomenutelná Žena za pultem)paní
    Jiřina Švorcová.Kdo jste ji měly rady věnujte ji tichou vzpomínku.
  • Vážení příznivci Zasloužilého umělce, ředitele činohry Národního divadla v Praze herce pana Václava Švorce.
    Se zármutkem všem oznamuji, že 20. srpna 2013 zemřel pan Václav Švorc ve věku 94.r. Pohřeb se uskutečnil dle přání rodiny v kruhu rodinném v malé obřadní síni na Olšanských hřbitovech v Praze.
    Respektovala jsem zármutek rodiny Švorcové, proto až nyní podávám tuto smutnou informaci veřejnosti. Budu s láskou, obdivem k hereckému umění pana Václava Švorce vzpomínat! S vděčností děkuji panu Švorcovi za vřelé přátelství, které mi bylo dopřáno po dobu 3.roků, kdy jsme byli spolu ve styku. Velmi si vážím společných setkání při příležitostech srazů s fanklubem Jiřiny Švorcové, kdy nás obdaroval pravidelnou přítomností ve Střešovicích. Pan Švorc odešel za sestrou Jiřinou, přeji jim oběma pokojné odpočinutí! Již mají klid, pokoj a věřím, že jejich "duše pravdy" nás doprovází dál, jsou nám vzorem ctnosti a dobrým příkladem!
    Fanklub Jiřiny Švorcové pokračuje, naší touhou a usilovnou činností šíříme pravdivé informace a dobré jméno Jiřiny Švorcové a jejího bratra Václava. Hájíme a šíříme dál pravdu mezi občany České republiky, tak, jak si oba zaslouží. Jsme ve spojení s několika přáteli Jiřiny Švorcové jak z herecké profese, tak i osobních přátel, kteří ji nikdy nezradili. Přijímáme mezi nás každého čestného člověka, který touží i po smrti herečky Jiřiny Švorcové pomoci hájit její čest veřejně, tak jak je hodno jejímu naturelu a rovnému charakteru, který si zachovala až do konce...
    Srdečně Vás všechny zdravím a vítám ve fanklubu. Můžete nahlédnout, ale i napsat do knihy návštěv nebo přímo mně. Dana Svobodová. www.jirinasvorcova-fanklub.cz *4*
  • Ticha spomienka na pani Jirinku.
  • INFORMACE PRO FANOUŠKY JIŘINY ŠVORCOVÉ: "PŘIDEJTE SE K NÁM!!!"
    Fanklub Jiřiny Švorcové: www.jirinasvorcova-fanklub.cz
  • Poslouchal jsem rozhovor soudružky s panem Tigridem.Prohlásila de že není taková špatná jak se o ní mluví a že pomohla mnoha lidem za komunistů.Paní Švorcová typická stranička, v mládí zakládala leninský klub mladých, potom byla členkou ÚV KSČ a by jedním iniciátorů Anticharty
  • Paní Svobodová,
    to ,jak tady píšete o své milované,nejkrásnější a nenahraditelné paní Švorcová ,mě připadá ,že přestáváte být soudná,přece každý může mít na ni jiný názor.
    Vaše slova(jemnost,půvab,hvězdný,radost,hrdost),no nějak se mi dělá z vších slov špatně!
    Oliwer
  • Vy o mně říkáte, že melu pořád dokola, já bych vaše vystupování zde nazval neschopností věcné diskuse... Opět tu musím poznamenat, že toto NEJSOU stránky Švorcové, ani jejího fanklubu, ale stránky o osobnostech s možností diskuse o nich... Proto radím, když nechcete a neumíte diskutovat, nelezte na diskusi... Podle gramatiky, kterou jste vybavena bych tipoval na cizince nebo nedovzdělance, ale budete nejspíš stará struktura s patentem na rozum a to jen tak ze zvyku, bez jakýchkoli argumentů v ruce... Až se lépe vyzbrojíte, zkuste to znovu, takhle mě ta vaše snadná porážka ani netěší...
  • Paní, jste stoupa maximální a máte recht, nepište, jste jen pro smích!
  • Nic ze sebe strasat nehodlam a to vase bla bla bla je ale také o nicem.Nadavate porad na pani Svorcovou a přitom jste,jak tak koukam, porad na jejich strankach.Tak vas asi musí dost zajímat a nebo sem chodite proto aby jste se navazela do nas-blbcu-!Ja si o vas také myslim,ze jste s uvazovanim na stiru a navíc plna zloby a nenavisti.No, vy stim musite zit,ja ne.Uz nebudu reagovat na zadny vas příspěvek,melete porad dokola!
    !
  • Blbec je u mě ten, kdo není ochoten si připustit fakta a konkrétní případ donekonečna omlouvá jiným, o kterém si naivně myslí, že s tím původním nějak souvisí... Jinak obrázek si dělejte jaký chcete, ale vlastní naivitu nebo chcete-li hloupost ze sebe nesetřesete...
  • Ne, uz nic dalšího vedet nepotrebuju.Uz jsem si o vas udelala celkem jasnou predstavu.Piste dal v duchu hesel- jste presne clovek dnesni doby:Kdo nesdili vas názor,je blbec!Nebo komunista ze?
  • Tak ještě jednou a v duchu známého hesla "Chytrému napověz a blbce kopni..." Tedy znovu: soudružka Švorcová se sama a bez mučení v několika rozhovorech přiznala, že se postarala o to, aby její kolegové, které vlastním soudem shledala nedostatečně uvědomělými komunisty, neměli možnost tvořit. Co chcete vědět dalšího? Nebo snad ani nechcete?
  • Podivejte,kazda doba ma sve vyvrhele.Vzdycky je jich par vybrano aby se na ne plivalo.Pamatujete-po valce to byly Baarova.Mandlova a dokonce i Burian.Ted mate pani SVORCOVOU.Ja nevim.jak ona skodila kolegum-ja u toho nebyla:Nemuzu odsuzovat nekoho za jeho ciny když o tom vim jenom z doslechu.Nebudu tu pani zavrhovat jenom na zaklade neci nenavisti.Nakonec me to ani nezajima
    ,mela jsem ji rada jako herecku a zásadového člověka.Neznamena ale ze bych sni souhlasila.To fakt nevim.
  • Ale dělá... Nebo ráda by z ní mučednici udělala soudružka Svobodová... Neustále tu vykřikuje, že soudružku Švorcovou nenechali od 1989 hrát, ale zapomíná, že jí bylo pouze oplaceno stejnou mincí! Vždyť ta spousta umělců, nejen hereckých, kterým se navezla do životů a pro odlišný názor na věci politické je odsoudila k životu na pokraji společnosti, není jistě náhodná, nikdo se na ní nedomluvil... A s jakou vehemencí vše dělala jasně vyplývá ze zapálenosti prezentace Anticharty! To že nepřevlékla kabát není obdivuhodné ani následováníhodné, svědčí to pouze o hloubce zkaženosti soudružky Švorcové. Obdivovala byste snad vraha, který po propuštění z vězení bude v trestné činnosti pokračovat? Soudružka Švorcová několikrát odmítla sebemenší sebereflexi, a to k ní dostala na můj vkus až příliš mnoho příležitostí... Člověk, kterému je prokázáno, jak v době totality škodil kolegům umělcům jen proto, že byli nedostatečně uvědomělými komunisty a který do kamery s bohorovným klidem a dávkou zvrácené sebejistoty s arogancí sobě vlastní prohlásí, že na tom neshledává nic špatného a že by dnes jednal naprosto stejně, si nezaslouží, aby se jím dnes kdokoli zabýval nebo dokonce sebeméně zastával... A ti populární herci, kteří převlékli kabát: zřejmě se asi neměli tak dobře, jako soudružka Švorcová... Zamyslete se...
  • Nikdo s pani Svorcove nedela mucednici jen ji obdivuju za to ze,nikdy neuhnula od toho cemu verila at uz to bylo dobře nebo zle.Vite, ti dneska popularni herci, kteří plivou na drivejsi dobu a odsuzuji takove jako byla pani Svorcova většinou prevlikli jen včas kabaty.Proste dřív byla doba jaka byla,muselo se v ni zit a je mi fakt na nic z te lidske zloby a nenavisti-kazdej najednou krici jak dřív bylo zle.A co ted?Rekla bych ze ted se deje mnohem vic svinstva nez dřív.
  • Ivano, probuďte se... Už můžete mít vlastní názor, není třeba přikyvovat na vše... Pusťte si například záznam z prezentace Anticharty v podání Vaší Jiřinky a současně myslete na všechny ty umělce, kterým se podílela na zničení životů... Jiřina Švorcová = především komunismus = zvrácená a utopická snaha o zadupání svobody hluboko do země!!!
  • Paní Dano, vážím si vaší propagace herečky Jiřiny Švorcové, vstupuji do fanklubu, který řídíte. Ráda vás i ostatní fanoušky poznám. Paní Švorcová byla čestná žena, výborná herečka. Lidi ji mají stále rádi, jinak by se nevysílal seriál Žena za pultem a Král Šumavy. Ti co nadávají, je to jejich zloba, toho si nevšímejte, oni to potřebují k životu.
    Zdraví vás Ivča
  • Ano, naprosto se s Vámi shoduji. Jméno paní Svobodové je ironií osudu! Mně samotnému tu smazala celou řadu příspěvků, které byly vesměs slušné a vyjadřovaly vlastní názor, který jsem nikomu nevnucoval. Jen když svými prohášeními obhajujícími soudružku Švorcovou a plivajícími do tváře politickým vězňům, neudržel jsem se, ale ke sprostotě jako zde přítomná jsem se nesnížil... Holt jak dojdou argumenty, řada lidí se sníží na jiný živočišný druh...
  • No a co jako? *6* Ukazuje to jen na to, že v našem státě je 17% lidí trpících sklerózou, nulovou sebereflexí, žádným svědomím nebo jen jednoduše těch, kteří k životu potřebují neustálou modelaci, kontrolu, příkazy a zákazy, nad kterými se nemůže a ani nesmí uvažovat, natož se proti nim vymezovat. To, že morálka celé řady našich spoluobčanů je poznamenána léty totality a strachu, nastražeností a popírání sebe sama, za to může právě KSČ, která si myslí, že stačí přidat písmeno a vše je vyřešeno, zapomenuto, odstrčeno... Tato strana si nezaslouží ani to, aby byla slušnými lidmi tolerována, je nutné neustále připomínat, jak se tu po léta prezentovali a že se ke svému zavrženíhodnému chování neustále hlásí a jsou na něj i pyšní!!! FUJ!!!
  • KSCM ziskala 17 % ve volbach :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit