Přejít na výpis diskuzí

Jiřina Švorcová

OSOBNOST 31.12.2006 
761 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • sylviky

    sylviky

    Vážená p.Svorcová!
    Prajem Vám skoré uzdravenie,aby ste si mohla ešte s vaším psíkom Filipkom uskutočniť veľa krásnych prechádzok.
    S pozdravom L.Sylvia
    *4*
  • sylviky

    sylviky-sylvia

    Dnes je 15.2.a viete kto má meniny?
    No,predsa naša velká herečka:Jirina Svorcová.
    Ja,osobne by som chcela jej zapriať všetko dobré.Vela zdravíčka,-to je najhlavnejšie-vela šťastia,a krásne bezstarostné chvýle v živote.s pozdravom so srdca praje Sylvia-sylviky *14*
    • jaromirfarnik

      Re: sylviky-sylvia

      Že by opět několik různých dat ??? *3*
      • kekeska

        Re: Re: sylviky-sylvia

        ahoj,to je správně 15.února je přece Jiřiny
        takže má svátek.čau
  • kekeska

    kekeska

    ahoj, sleduju tuto diskusi,ale musím konstatovat,že seriál Žena za pultem nedá pokoj mnoha lidem.Politiky tam není zdaleka tolik,co v jiních seriálech,ale vadí tady herečka,která zůstala věrná svým ideálům,kdyby tuto roli hrála kterákoliv jiná herečka nikdo by se nad tím až tak moc nepozastavil.Hrála výborně!Myslím že spíš vadí ten lidský přístup v tom seríálu,protože dnes v této tržní společnosti,kde jde jenom o peníze a jestli ten druhý má nějaké trápení nebo nemá práci to nikoho nezajíma.Paní Švorcové přeju jen hodně zdraví a pevné nervy a ať se povznese nad vulgaritou a nepřejícností.Přeju hezký denhttp://img.osobnosti.cz/smiles/1 1.gif
    • Re: kekeska

      Plně s vámi souhlasím, paní Jiřinka je velká herečka, jenom škoda, že po roce 1989 musela přestat hrát. To je veliká škoda...
  • Paní herečka

    Jsem moc rád že pan Dietl napsal tak krásné seriály o životě a osudech různých protagonistů.Zkrátka děj vypovídá o době a její vývoji a ač různí lidé mají na ni různé pohledy tak já na ni pohlížím vprve řadě na dobu svého mládí a tedy na svou dobu.Paní Švorcová hrála s uměním sobě vlastním a mnozí mladší kolegové by si mněli vzít příklad a né očerňovat člověka který dal své srdce v prvé řadě divadlu.Kolik je dnes umělců kteří vystupují pod barvami různých politických stran?A nikdo neví zda-li to dělají s politického přesvědčení či za peníze.Budete je později pranýřovat jako Paní Jiřinku Švorcovou ŽE ZASTÁVAJÍ A VEŘEJNĚ PROSAZUJÍ NÁZORY JINÉ KONTROVERZNÍ STRANY KTERÁ BYLA PRVE IN TOVÁRNOU NA LEHCE VYDĚLANÉ PENÍZE ALE JEJÍ ČAS UŽ VYPRŠEL A JE TŘEBA JI POŘÁDNĚ ZHANOBIT A VEŘEJNĚ SE OD NÍ DISTANCOVAT IKDYŽ TAKY UDĚLALA KUS DOBRÉ PRÁCE KTERÁ JA PLATNÁ DOdnes.Nechme každého žít a nenavážejme se do práce druhého když sám nemáme čisto před vlastním prahem.A udělejme za tím tlustou čáru. *1*
  • sylviky

    Herečka s velkým H

    Ahoj!
    Každý človek má v živote zlé a dobré chvýle,a nikto nesmie odsudzovať druhého.
    Všetká moja česť,že po prevrate ostala verná k KSCM,nie ako niektorý.....a ako herečka bola výborná,jednoducho:skvelá.
    Mám ju rada.faninka z fanklubu
  • kekeska

    kdo má zájem

    ahoj všichni příznivci Jiřiny Švorcové.Mám takový nápad co kdybychom se setkaly a pozvaly i paní Švorcovou?ozvěte se kdo by měl zájem http://img.osobnosti.cz/smiles/11.g if
    • Re: kdo má zájem

      Ahoj!
      Ja by som mala tiez zaujem stretnut sa s pani Svorcovou. Ked budete organizovat to stretnutie, dajte prosim vediet aj mne. Sice neviem, ci sa mi tam podari dostavit, ale rada by som. Dakujem a pozdravujem vsetkych.
      • kekeska

        Re: Re: kdo má zájem

        Ahoj,odpovídám až teď,to setkání plánujeme na květen,ale ještě nevím přesný termín,až ho budu znát dám včas vědět.Přeju hezký den
    • sylviky

      Re: kdo má zájem

      Ja mám záujem sa stretnúť s nou,ale musíš to povedať,napísať skoršie,ak to bude reálne,lebo som z Bratislavy,.s pozdravom sylvia
  • herečka

    nádherná herečka máme ji moc rádi.upřimná a skvělá pani.věřím ji.
    • Re: herečka

      NEZAJIMA MNE JEJI ZIVOT..JAKO HERECKA VYNIKAJICI...
    • Re: herečka

      Taky Vás jako herečku mám ráda.Sledovala jsem ohlasy v rozkv.konvalinkách.Kdo Vás vymazal.Proboha kdo se Vás bojí?To už není ani možné co se děje?Nebo jste si to přála.To pochybuji,ohlasy byly dobré.



      *13*
      • kekeska

        Re: Re: herečka

        odpovídám ráda protože jsem taky faninka paní Švorcové na Rozkvetlé konvalinky klikněte na archiv tam to je.zdraví a přeju hezký denhttp://img.osobnosti.cz/smiles/3 .gif
  • www.jirinasvorcova.cz

    Už bylo na čase, ale i tak to byl šok! Podívejte se na www.jirinasvorcova.cz
    • Re: www.jirinasvorcova.cz

      AG to je hodně ubohé!paní Svorcová by Vás mohla klidně zažalovat za její zneužité jméno!
  • Žena za pultem

    Myslím si,že paní Jiřina Švorcová patří bezesporu k naším vynikajícím herečkám.Tak skvělých seriálů je u nás velice málo,měli bychom si všichni vzít příklad z tehdejší doby jak byli lidé ohleduplní a dokázali si pomoct,dneska se to jen velmi často vidí.Přeju paní Švorcové pevné zdraví a hodně lásky *3* *3* *3* *3*
  • Novinka dvd žena za pultem

    Jsem moc rád že Aha momentálně vydává seriál na dvd všechny kupuju všem nostalgikum kvalitních starých seriálů doporučuji *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit