Přejít na výpis diskuzí

Jiřina Švorcová

OSOBNOST 31.12.2006 
761 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Byla to dobrá herečka a ve své době i hezká ženská.
    Pokud vím tak mnoha lidem i pomohla. Spousta herců pochlebovala za komunistů a po převratu si hrála na chudáky a pochlebuje dnešní době. Jí si jako člověka vážím
  • Spomienka na pani Jirinu Svorcovu. Vdaka vsetkym, ktori nezabudaju.
  • maria.kedronova
    Dnes jsou to 3 roky co zemřela herečka(nezapomenutelná Žena za pultem)paní
    Jiřina Švorcová.Kdo jste ji měly rady věnujte ji tichou vzpomínku.
    • Byla to výborná herečka a opravdový člověk vzpomínám si na tu dobu míru a klidu kdy běžel tento serial žena za půltem ach jo proč ty roky tak rychle běží a s nima odešlo už hodně dobrých lidi naopak parazitů přibyvá
      smutné
  • Vážení příznivci Zasloužilého umělce, ředitele činohry Národního divadla v Praze herce pana Václava Švorce.
    Se zármutkem všem oznamuji, že 20. srpna 2013 zemřel pan Václav Švorc ve věku 94.r. Pohřeb se uskutečnil dle přání rodiny v kruhu rodinném v malé obřadní síni na Olšanských hřbitovech v Praze.
    Respektovala jsem zármutek rodiny Švorcové, proto až nyní podávám tuto smutnou informaci veřejnosti. Budu s láskou, obdivem k hereckému umění pana Václava Švorce vzpomínat! S vděčností děkuji panu Švorcovi za vřelé přátelství, které mi bylo dopřáno po dobu 3.roků, kdy jsme byli spolu ve styku. Velmi si vážím společných setkání při příležitostech srazů s fanklubem Jiřiny Švorcové, kdy nás obdaroval pravidelnou přítomností ve Střešovicích. Pan Švorc odešel za sestrou Jiřinou, přeji jim oběma pokojné odpočinutí! Již mají klid, pokoj a věřím, že jejich "duše pravdy" nás doprovází dál, jsou nám vzorem ctnosti a dobrým příkladem!
    Fanklub Jiřiny Švorcové pokračuje, naší touhou a usilovnou činností šíříme pravdivé informace a dobré jméno Jiřiny Švorcové a jejího bratra Václava. Hájíme a šíříme dál pravdu mezi občany České republiky, tak, jak si oba zaslouží. Jsme ve spojení s několika přáteli Jiřiny Švorcové jak z herecké profese, tak i osobních přátel, kteří ji nikdy nezradili. Přijímáme mezi nás každého čestného člověka, který touží i po smrti herečky Jiřiny Švorcové pomoci hájit její čest veřejně, tak jak je hodno jejímu naturelu a rovnému charakteru, který si zachovala až do konce...
    Srdečně Vás všechny zdravím a vítám ve fanklubu. Můžete nahlédnout, ale i napsat do knihy návštěv nebo přímo mně. Dana Svobodová. www.jirinasvorcova-fanklub.cz *4*
  • Ticha spomienka na pani Jirinku.
  • INFORMACE PRO FANOUŠKY JIŘINY ŠVORCOVÉ: "PŘIDEJTE SE K NÁM!!!"
    Fanklub Jiřiny Švorcové: www.jirinasvorcova-fanklub.cz
  • Poslouchal jsem rozhovor soudružky s panem Tigridem.Prohlásila de že není taková špatná jak se o ní mluví a že pomohla mnoha lidem za komunistů.Paní Švorcová typická stranička, v mládí zakládala leninský klub mladých, potom byla členkou ÚV KSČ a by jedním iniciátorů Anticharty
  • Paní Svobodová,
    to ,jak tady píšete o své milované,nejkrásnější a nenahraditelné paní Švorcová ,mě připadá ,že přestáváte být soudná,přece každý může mít na ni jiný názor.
    Vaše slova(jemnost,půvab,hvězdný,radost,hrdost),no nějak se mi dělá z vších slov špatně!
    Oliwer
  • Ne, uz nic dalšího vedet nepotrebuju.Uz jsem si o vas udelala celkem jasnou predstavu.Piste dal v duchu hesel- jste presne clovek dnesni doby:Kdo nesdili vas názor,je blbec!Nebo komunista ze?
    • Blbec je u mě ten, kdo není ochoten si připustit fakta a konkrétní případ donekonečna omlouvá jiným, o kterém si naivně myslí, že s tím původním nějak souvisí... Jinak obrázek si dělejte jaký chcete, ale vlastní naivitu nebo chcete-li hloupost ze sebe nesetřesete...
      • Nic ze sebe strasat nehodlam a to vase bla bla bla je ale také o nicem.Nadavate porad na pani Svorcovou a přitom jste,jak tak koukam, porad na jejich strankach.Tak vas asi musí dost zajímat a nebo sem chodite proto aby jste se navazela do nas-blbcu-!Ja si o vas také myslim,ze jste s uvazovanim na stiru a navíc plna zloby a nenavisti.No, vy stim musite zit,ja ne.Uz nebudu reagovat na zadny vas příspěvek,melete porad dokola!
        !
        • Vy o mně říkáte, že melu pořád dokola, já bych vaše vystupování zde nazval neschopností věcné diskuse... Opět tu musím poznamenat, že toto NEJSOU stránky Švorcové, ani jejího fanklubu, ale stránky o osobnostech s možností diskuse o nich... Proto radím, když nechcete a neumíte diskutovat, nelezte na diskusi... Podle gramatiky, kterou jste vybavena bych tipoval na cizince nebo nedovzdělance, ale budete nejspíš stará struktura s patentem na rozum a to jen tak ze zvyku, bez jakýchkoli argumentů v ruce... Až se lépe vyzbrojíte, zkuste to znovu, takhle mě ta vaše snadná porážka ani netěší...
        • Paní, jste stoupa maximální a máte recht, nepište, jste jen pro smích!
  • Paní Dano, vážím si vaší propagace herečky Jiřiny Švorcové, vstupuji do fanklubu, který řídíte. Ráda vás i ostatní fanoušky poznám. Paní Švorcová byla čestná žena, výborná herečka. Lidi ji mají stále rádi, jinak by se nevysílal seriál Žena za pultem a Král Šumavy. Ti co nadávají, je to jejich zloba, toho si nevšímejte, oni to potřebují k životu.
    Zdraví vás Ivča
    • Ivano, probuďte se... Už můžete mít vlastní názor, není třeba přikyvovat na vše... Pusťte si například záznam z prezentace Anticharty v podání Vaší Jiřinky a současně myslete na všechny ty umělce, kterým se podílela na zničení životů... Jiřina Švorcová = především komunismus = zvrácená a utopická snaha o zadupání svobody hluboko do země!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit