Přejít na výpis diskuzí

Jiří Zonyga

OSOBNOST 28.4.2008 
44 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • správný vítěz

    Zdravím Vás všechny. X-FAKTOR jsem moc nesledovala a Jirka mě v první chvíli trochu "odradil" šátkem na hlavě (že se "opičí" po Spilkovi ze Superstár). Pak se to změnilo a začala jsem mu fandit. Byť jsem neposlala žádný hlas,doufala jsem,že vyhraje. Když v neděli 1.6.2008 Mareš vyhašoval vítěze a řekl "vítězem se stává....Jiří Zonyga" byla jsem fakt mooooc ráda. Výhru Jirkovi přeju!! *4*
  • .!!

    Jiří to vyhrát neměl.. vůůbec se mi nelíbi.. ale co už.. je to na nic no..
    • nika1979

      Re: .!!

      JIŘI ZONYGA NA TO MĚL JA JSEM MU FANDILA ............. OD ZAČATKU VČERA JSEM HO VIDĚLA VE ZLINĚ NAZIMNYM STADIONU BIL SUPR AJ .SEXY VI ONĚM NIC NEVITE JE SKROMNY OBYČEJNY NAMIŠLEJ SLUŠNEJ NĚŽ VI *13* *13* *5* *4* *14* *14* *14* *14*
      • nika1979

        Re: Re: .!!

        SLUŠNEJ JE SKROMNY NAMIŠLEJ ......... JIŘI ZONYGO NEBOJJJJ JA SE TĚ ZASTANU
        JSI BAJO SEXY PISNĚ
        POSILAM POZDRAV TOBĚ *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
        • nika1979

          Re: Re: Re: .!!

          NAMIŠLEJ NENI NENI DĚBILEK JE SUPER
          JIRKA ZONYGA *14* *14* *14*
          • nika1979

            Re: Re: Re: Re: .!!

            je legenda supr mužskej *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • debilek

    toto je fakt debilek.....je divné že jsem ho po soutěži ještě někde nevyděl....hmm asi se chudáček lekl a zalezl do svého kamionu.....toto je fakt debilecek......hmm humus...doufám že na výsluní nezustane dlouho....nemá stejně takové charizma...takže fuck off jiříku.....jako kamionakovi ti to určo bude slušet více než někde v televizi na podiu......blééé zdarec *3* *1* *1* *15*
    • Re: debilek

      Pro: hih

      Podle čeho usuzuješ, že je debílek? Vzhledem k tomu, že neznám tvoje kvality, tak tě můžu porovnat s Jiřím jenom v češtině. A tu on umí rozhodně líp než ty - videl se píše s I. A jinak kšeftů má opravdu hodně. Je fakt, že často zpívá s chraplákem, ale umí i bezvadně čistě. U nás jsou i lepší zpěváci, ale Jiří je dobrý. Jinak toho umí mnohem víc. Klidně si vyjadřuj svůj názor, ale jako zabedněný debílek se prezentuješ sám. Sbohem a dostuduj si češtinu.
      • nika1979

        Re: Re: debilek

        jstebou sasinko souhlasim hih nic o jirkovy zonygovy vi houbelec česky at jse do uči na seznamu .slovnik. aj anglicky tulik *14* *3* *13* *13* *13* *13* *5* *5* *9* *9* *3*
    • Re: debilek

      Aspoň se nikam furt necpe a je od něj pokoj. A né jako žaBenda, ten je už 3 roky vidět a slyšet všude.
    • Re: debilek

      Když je někdo zaostalej Kromaňonec jako Ty tak s tím už se nedá nic dělat. Když se nezajímáš o to,kde Jirka vystoupí tak ho nemůžeš vydět!! To dá rozum!! Takže *13* posílám Tobě
      • hvezda554

        Re: Re: debilek

        ahoj...promin ale je to muj názor a ty mi do nej nemáš co povídat..prostě je to vygumovanej kamionak to vse.....zpívá stejně chrapavě jako hodně zpěváků u nás!!!....takže žádná novinka....no prostě humus na entou.a že mi posálíš *13* ..tak jako je vidět jak jsi vychovaná/vychovaný....a to je fakt,že mu nechodím na koncert....to teda opravdu nee...ale pochybuji že nějakej měl..no co.....možná jo..ale já bych tam nevlezl.... *1* protože bych se musel propadnout do Země......taková ostuda...kdo je vítěz X-facktoru....chce se mi z toho brečet...jak je Českej národ zavostalej.....jsem zvědav jak dlouho ten Váš Jiříček bude zpívat..... *9* *9* jdi za Jiříčkem!!! *1* Bay
        • Re: Re: Re: debilek

          já aspoň nepoužívám tolik nadávek. Tak se uklidni chlapečku. Znám několik kamioňáků a jsou to inteligntní chlapi! Mě se třeba nelíbil Ruml a taky ho neurážím,nevidímv tom žádný potěšení.
  • ZONYGA JE NEJ

    Takže lidičky mám pro vás pár větiček. *3* Zonyga,je nejlepší,a ten kdo si myslí něco jiného tak je velký hlupák,já vím,že jsou i jiní a lepší zpěváci v ČR,ale pro mě je prostě borec.A ten kdo si myslí,že se s šátkem opičí po Spilkovi,tak se zatraceně mýlí,protože Zonyga šátek nosil,když Spilka ještě tahal kačera,a vím to protože ho znám od malička a taky jsem ho slyšela nejen na X Factoru,ale také mimo,když ještě zpívával se svojí starou skupinou.A nakonec Vám chci říct,že to jeho new CD je úplně goooood,tak neváhejte a trochu do něj investujte.Díky,že ste mě vyslyšeli *14*
    • nika1979

      Re: ZONYGA JE NEJ

      tady vam dam
      web jiři zonyga.blog.cz *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
      vico mate jirku zonygu rady ma te jako tak ti řeči nech te konovy ten ma větčí hlavu a na ti co uražeji .at jsem *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
      nechodi *14* *14* *14* *9* *1* *4* *4*
    • nika1979

      Re: ZONYGA JE NEJ

      včera bil jiři zonyga supr ,,,,,,,,,,,,,,,,, českem slavikovy zlatem ze samima 8................ a spousta dalšich
      .........................................
      osobnosti.cz *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • nika1979

      Re: ZONYGA JE NEJ

      souhlasim jirka zonyga je nejjjjjjjjjjj super pisně ja obdivuji čiže jste husličky čije kdovas tu zanech.
      faninka veronika korodiova *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • nika1979

    j.z. nejjjjjj

    jirka zonyga
    1 genius = supr zpěv. image. mužskej naprave mistě.............%%%%%%%%%%%%%%%% %%%% *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *4* *14*
  • snake666

    nika1979

    Prosím Tě, začni se už chovat jako normální člověk!!! Proboha, to se po tobě nedá vůbec číst!!! Když něco píšeš, tak si to po sobě ještě několikrát přečti, než to odešleš!!! Ty nemáš 29let, to mi nevymluvíš a tečka *8* *16* *8*
  • parket..a

    :-O

    Upřímně řečeno ho nemám ráda, neumí moc zpívat a nelíbil se mi už v XF!
    Ale tak je to skoro vždycky.Aneta Langerová byla jediná výjimka, ale třeba druhá řada-vyhrál Horváth a skoro o něm není slyšet, na druhým místě byl Petr Bende a o tom slyšet je! Pak vyhrál Drda, taky nic, druhej byl Spilka o něm sice slyšet není, ale aspoň uměl zpívat!
    A u XF to bylo to samý!Kdyby vyhrál Ruml, aspoň bychom o něm věděli, ne jako o Zonygoj *16*
  • Jiří Zonyga

    Milý Jiří
    Blahopřeji k Tvým dnešním narozeninám
    Přeji hodně štěstí,zdraví a hodně zdaru ve Tvém nové zpívající profesi XF a atd.
  • sisinkasev

    Vše nejlepší

    Ahoj Jirko!
    Přeji ti všechno nejlepší,hodně zdraví,štěstí k narozkám!

    Já jsem ho viděla!!Mám jeho podpis a jsem s ním vyfocená a natočená!
  • S jeho Cd jsme testovali firemní skartovačku. Fungovala výborně a skousla ho i s obalem :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit