Přejít na výpis diskuzí

Jiří Zmožek

OSOBNOST 16.12.2007 
31 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • máme tě rádi kamarádi z Havířova
  • Jirko ať se ti daří
  • Ahoj Jirko, dovoluji si ti ze starého přátelství napsat tento pozdrav. Známe se z města kde jsme prožili mládí a také jsem chodila do školy s tvou bývalou ženou a byly jsme dobré kamarádky. Tím ti nechci připomínat stinné stránky života. Právě naopak připomenout, že to krásné mládí které je najednou pryč jsme prožili v jednom městě, chodili jsme do jednoho kina a snažili jsme se proniknout do tajů života. Mám ráda tvé krásné písně, při kterých si vždy vzpomenu na naše mládí.
    Jirko, vím že jsi prožil nejen úspěchy ale i krachy, ani já jsem to neměla v životě jednoduché.
    Přeji ti aby jsi napsal ještě hodně pěkných písní a děkuji ti za ně.
    S pozdravem Hana P.
  • Majstre,ďakujem Vám za nádherné piesne
  • Pane Jiří Zmožku. Mám krásné vzpomínky na práci pro Carmen. Přeji Vám pevné zdraví.Alexandr Juřička
  • Zdravim vás strejdo Jirko.
    Me jmeno je Petr Lehnert syn Miroslava Lehnerta otec bohužel jž zemřel
    a muj bratr Mirek také z naší hudebnické rodiny jsem zustal sám.
    Jsem také hudebník a moje dcera spěvačka byla i v superstar Silvie Lehnertová.elmi rád bych se s vámi setkal a zaspominal na stare časy.

    Muj email:pettotrans@seznam.cz Tel:702434844 S pozdravem Petr Lehnert
  • Pane Zmožku ráda bych slyšela na Šlágru písničky ,Žít s láskou,Ty mě chráníš pane můj,Písen vděčnosti,Lásko moje lásko,Lásko volám lásko a Maličký a další které jsou krásné.Díky a doufám že je brzy uslyšíme.
  • Dobrý den ,pane Zmožku.Budu psát jen stručně. Proč nemáte více nahrávek na Šlágru i s Vaší Marcelkou,jsou to krásné písničky které mě tam chybí a které miluji ráda je poslouchám.Věřím že to napravíte a brzy je uslyšíme ,je to škoda že jich je tam tak málo.Děkuji Lída od Třebíče.
    • Zapomněla jsem napsat které bych ráda slyšela,tak třeba Žít s láskou,Lásko moje lásko,Písen vděčnosti,Ty mě chráníš pane můj,Lásko volám lásko,Maličký atd.Díky a těším se na slyšenou ve Šlágru.
  • Pane Zmožku, Vaše písničky mám hrozně ráda, vyzařuje z Vás láska, pokoj, klid, vyrovnanost. Přeji Vám ještě mnoho plodných let a ať Vám to pořád tak krásně zpívá. Bůh Vám žehnej.
  • Skoda ze se nikde neuvadi, ze jedny z jeho nejvetsich hitu (uz mi lasko...) nahraval a masteroval Ing Honza Hruby...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit