Přejít na výpis diskuzí

Jiří Pospíšil

OSOBNOST 15.10.2010 
46 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • SKONČÍ POSPÍŠIL,SKONČÍ ODS,děkujeme,koukejte zmizet a už se nevracejte a za vaše zločiny pykejte.
  • Pane Pospíšile,
    je neděle 12.ledna, poslouchám TV Prima a nestačím se divit. Je věcí TV Prima koho do těchto pořadů zve, ale političtí fanatici jako Vy a pan Kalousek by neměli mít možnost obhajovat to, co v minulých létech v této zemi napáchali. Zpočátku jsem si Vás vážil, zmýlil jsem se.
    Jakou formou dnes ohajujete NZ jako Vaše šestileté dílo a hlavně přínos ODS, je neuvěřitelné. Nemluvím o kvalitě NOZ, ale to, že jste nedovedli řádně připravit všechny navazující normy je trestuhodné. To, že nebude konec světa a lidé se s touto normou vypořádají, protože jim nic jiného nezbývá, je pravda, ale nepřipravenost je trestuhodná. V této souvislosti padá i kritika na sdělovací prostředky. Kdyby TV Prima místo nesmyslných pořadů jako je VIP a dalších cauz např. Ivety Bartošové a pod. věnovala tento čas informaci OBYČEJNÝCH lidí o jejich problémech bylo by to přínosem. Neohajujte neobhajitelné za každou cenu
    • Ještě horší je,že tuto roli neplní naše Veřejnoprávní televize,kterou platíme.Ne že bych mohla pochválit Primu.
  • Vážený pane doktore vážím si Vás.Neměníte politické strany jako kabát
  • Vyhodili ho z postu,ale je stálé loajální. Teď mu ještě nadělají na hlavu... a dobře tak.Je to jedna sebranka. *10*
    • 000
  • Pane Pospíšile, do dneška jsem si myslel, že jste slušný člověk...
    • Ale pan Pospíšil je slusny clovek!!!
  • SMRT SYNA VE VĚZENÍ

    syn 13.6.roku 2009 ve strchu o můj a jeho život zabil.byl osouzen jako první po 50 letech za zabití v obraně.dostal 4 roky s tím že za 2 roky může požádat o propuštění.nastoupil do věznice v Kuřimi kde se po 2 měsících oběsil 10.8.2010.kde vdopise na rozloučenou psal o šikaně,což nám ředitelka věznice okamžitě vyvracela.syn měl být po roce propuštěn.podle návštěv a dopisů se velice těšil domů a měl určité plány do budoucna.kriminální policie to uzavřela po 14 dnech pro nedostatek důkazů.nemohu se s tím spokojit velice mě to trápí.pomozte mi prosím pane ministře!!
  • Zničit korupci?Chacha.

    Nevěřím, že ODS bojuje proti korupci,ani náhodou, nemůže - kmotři jí to nedovolí a ze všech předvolebních slibů, které ODS dala, nikdy nic nesplnila.
    Stačí pro začátek změnit toto - vyńato:

    1. Abyste se nikdy nedostali před trestní soud v České republice, stačí díky institutu „pokynů“ zkorumpovat DESET osob. Abyste se nikdy nedostali před trestní soud kvůli trestné činnosti, kterou pácháte v Praze, stačí zkorumpovat DVĚ osoby.

    2. Odstranění institutu pokynů NENÍ součástí navrhovaných „protikorupčních opatření“ a nenavrhuje je žádná parlamentní politická strana.

    3. Osoby podezřelé ze závažné politické a hospodářské trestné činnosti NEKONČÍ před soudem.

    Závěry si, myslím, dovede každý vyvodit sám. Nejde ale o to, je-li zkorumpovaný ten či onen. Jde o to, že se musí změnit systém.
  • vymahatelnost práva

    vážený pane ministře jako pravicově smýšlející člověk podnikající v zemědělství od roku 1990 jsem zděšen jak v demokratickém systému,který má ctít soukromé vlastnictví nakládá s mým vlastnictvím jako se svým.je mne téměř 60let něco pamatuji ,ale toto nedokázal ani totalitní komunistický režim.při mém pozemku vede ůčelová komunikace pasportem potvrzená v roce2006 ,asi 50 metrů této komunikace při mém pozemku je neudržováno a proto městský ůřad exekučně vynutil ,že můj pozemek je ůčelovou komunikaci a to bez jakékoli náhrady .přičemž nejde o jedinný přístup k pozemkům. a rotože se nejedná o jediný problém ,který se státní správou řešim .budete li mít zájem se skutečnostmi seznámi rád Vás s nimi obeznámím . předem děkuji najdete li čas na ůstní jednání děkuji. novák
  • Žádám o spravedlnost

    Vážený pane ministře JUDr.Jiří Pospíšile,
    žádám Vás touto cestou o schůzku,protože už opravdu nevím,na koho se mohu obrátit s řešením problému,který mně z důvodu pracovní zaneprázdnosti nastal díky laxnímu přístupu soudce.Rád Vám sdělím osobně podrobnosti a věřte,že se vynasnažím Vás nezdržovat.Prosím o spravedlnost.
    Jste jediný,komu v tomto směru důvěřuji.
    S pozdravem,Tomáš Charvát
  • a

    *10* *16* *8* *9* *14* *4* *10* *7* *14* *5* *9* *3* *1* *1* *13* *5* *4* *5* *15* *8* *8* *9* *9* *10*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit