Přejít na výpis diskuzí

Jiří Pospíšil

OSOBNOST 15.10.2010 
46 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pan Pospíšil se kdysi chlubil že Občanký zákoník připravovali 10 let a nyní čtu každý den na internetu jak to je zpackané,tak nevím co si o tom myslet
  • Pan Pospisil a slusny clovek.Poradne se podivejte co tu provedl,jak si diky nemu jsou s lidi chudaci.
  • Pane Pospíšile,dobře jste udělal že jste vystoupil z ODS.Je to banda zlodějů a přiživníků.Vy to nemáte zapotřebí být mezi takovými svi.ěmi.A poslanecký mandát si ponechte ať zuří.Je to strana před krachem. *5* *14* *3* *1*
  • karle ze splzně jak titulují tebe? určitě ne jako prasátko, ale jako hnusný p r a s e smrdoucí a p o s r a n é
  • Pane Pospíšil, neúspěch ve volbách je jedna věc a to jak ho nesete je věc druhá. Ne vždy člověk uspěje, zejména krizové situace vynáší a zatracují osobnosti bez ohledu na zásluhy. Pokud odejdete tak proč jiného jako pro pocit zneuctění?
  • Ještě horší je,že tuto roli neplní naše Veřejnoprávní televize,kterou platíme.Ne že bych mohla pochválit Primu.
  • Jsem přesvědčena,že ODS putuje mimo parlament,zvlášť po kongresu,který byl hlavně o funkcích.Žádná sebereflexe,za vše mohou média,policie a Ištván....Takže nevím,jestli máte v té zdiskreditované straně zůstat. *2*
  • Vašiá kolegové v ODS Vám dlouhodobě dle podoby titulují "naše teplé PRASÁTKO ROCHÁTKO"- doufám,že vto víte,že Vám nijak jinak neřeknou.Dále o Vás říkají,že jste vlezlý právě tomu kdo je u moci,že dlouho mluvíte a zhola nic neřeknete-ale to vše lze prominout,vždyť máte plzeňská práva!!!!!!!!!!ODSáci Vás vskutku nesnáší - to si pište!!!
  • Pane Pospíšile,dělejte něco,brańte se,odesaci říkají,že jste s..č.
  • Pane Pospíšile, držte se a hlavně nevystupujte z ODS. "Klika" v ODS, která Vás odstavila,i noví šéfové ještě poznají, že ODS tím udělala
    obrovskou chybu, když prakticky odmítla obrovskou podporu obyčejných
    voličů, kterou jste vždy ve volbách měl. Držím palce, není všem dnům
    konec a doufám, že ODS nakonec pochopí, co Váši důvěrou u voličů může
    získat.
  • SKONČÍ POSPÍŠIL,SKONČÍ ODS,děkujeme,koukejte zmizet a už se nevracejte a za vaše zločiny pykejte.
  • Pane Pospíšile,
    je neděle 12.ledna, poslouchám TV Prima a nestačím se divit. Je věcí TV Prima koho do těchto pořadů zve, ale političtí fanatici jako Vy a pan Kalousek by neměli mít možnost obhajovat to, co v minulých létech v této zemi napáchali. Zpočátku jsem si Vás vážil, zmýlil jsem se.
    Jakou formou dnes ohajujete NZ jako Vaše šestileté dílo a hlavně přínos ODS, je neuvěřitelné. Nemluvím o kvalitě NOZ, ale to, že jste nedovedli řádně připravit všechny navazující normy je trestuhodné. To, že nebude konec světa a lidé se s touto normou vypořádají, protože jim nic jiného nezbývá, je pravda, ale nepřipravenost je trestuhodná. V této souvislosti padá i kritika na sdělovací prostředky. Kdyby TV Prima místo nesmyslných pořadů jako je VIP a dalších cauz např. Ivety Bartošové a pod. věnovala tento čas informaci OBYČEJNÝCH lidí o jejich problémech bylo by to přínosem. Neohajujte neobhajitelné za každou cenu
  • Ale pan Pospíšil je slusny clovek!!!
  • Vážený pane doktore vážím si Vás.Neměníte politické strany jako kabát
  • 000
  • Vyhodili ho z postu,ale je stálé loajální. Teď mu ještě nadělají na hlavu... a dobře tak.Je to jedna sebranka. *10*
  • Pane Pospíšile, do dneška jsem si myslel, že jste slušný člověk...
  • SMRT SYNA VE VĚZENÍ

    syn 13.6.roku 2009 ve strchu o můj a jeho život zabil.byl osouzen jako první po 50 letech za zabití v obraně.dostal 4 roky s tím že za 2 roky může požádat o propuštění.nastoupil do věznice v Kuřimi kde se po 2 měsících oběsil 10.8.2010.kde vdopise na rozloučenou psal o šikaně,což nám ředitelka věznice okamžitě vyvracela.syn měl být po roce propuštěn.podle návštěv a dopisů se velice těšil domů a měl určité plány do budoucna.kriminální policie to uzavřela po 14 dnech pro nedostatek důkazů.nemohu se s tím spokojit velice mě to trápí.pomozte mi prosím pane ministře!!
  • Zničit korupci?Chacha.

    Nevěřím, že ODS bojuje proti korupci,ani náhodou, nemůže - kmotři jí to nedovolí a ze všech předvolebních slibů, které ODS dala, nikdy nic nesplnila.
    Stačí pro začátek změnit toto - vyńato:

    1. Abyste se nikdy nedostali před trestní soud v České republice, stačí díky institutu „pokynů“ zkorumpovat DESET osob. Abyste se nikdy nedostali před trestní soud kvůli trestné činnosti, kterou pácháte v Praze, stačí zkorumpovat DVĚ osoby.

    2. Odstranění institutu pokynů NENÍ součástí navrhovaných „protikorupčních opatření“ a nenavrhuje je žádná parlamentní politická strana.

    3. Osoby podezřelé ze závažné politické a hospodářské trestné činnosti NEKONČÍ před soudem.

    Závěry si, myslím, dovede každý vyvodit sám. Nejde ale o to, je-li zkorumpovaný ten či onen. Jde o to, že se musí změnit systém.
  • vymahatelnost práva

    vážený pane ministře jako pravicově smýšlející člověk podnikající v zemědělství od roku 1990 jsem zděšen jak v demokratickém systému,který má ctít soukromé vlastnictví nakládá s mým vlastnictvím jako se svým.je mne téměř 60let něco pamatuji ,ale toto nedokázal ani totalitní komunistický režim.při mém pozemku vede ůčelová komunikace pasportem potvrzená v roce2006 ,asi 50 metrů této komunikace při mém pozemku je neudržováno a proto městský ůřad exekučně vynutil ,že můj pozemek je ůčelovou komunikaci a to bez jakékoli náhrady .přičemž nejde o jedinný přístup k pozemkům. a rotože se nejedná o jediný problém ,který se státní správou řešim .budete li mít zájem se skutečnostmi seznámi rád Vás s nimi obeznámím . předem děkuji najdete li čas na ůstní jednání děkuji. novák

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit