Přejít na výpis diskuzí

Jiří Lábus

OSOBNOST 31.12.2006 
39 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pajjuska
    Vše nej
  • škoda

    Strašně se mi stýská po vašem učinkování s Oldou v televizi.
  • Prosba

    Dobrý den, pane Lábusi,
    mám k Vám velice nevšední prosbu. Kdysi, asi před osmi lety, jste vystupoval v Nové Pace s panem Kaiserem. Místní MKS vedl pan Pavel Antoš, který má již mnoho let přezdívku shodnou s Vaším příjmením. Po vystoupení jste spolu slavili v jedné z místních restaurací.
    Dne 11.4.2008 slaví tento člověk, který je Vám tolik podobný, své 40. narozeniny.
    Byl byste tak laskavý a přijal jeho pozvání? Prosím, ozvěte se mi na e-mail princess.arwen@seznam.cz. Děkuji, Karolina
  • Ahoj Jirko, som zo Slovenska a už dlhšie hľadám nejaké kontakty na tých ktorí sa narodili 26.1.1050, teda presne ako mi dvaja Náhoda je niekedy nevyspytateľná, tak Ti posielam kontakt na mňa Možno sa k nemu niekedy dostaneš. Pekný deň. Ľubo Dzurák mail : ldzurak@uniklinika.sk
  • Tak jsem si dnes přečetla o vás v nějakým debilním časopise(co mi dala babička),že jste Vánoce prožil sám ve stresu...že prohlašujete"já už tady nějak dožiju". To mě moc pobavilo,protože já to říkám svým známým taky. Jsem veselej-(no zas tak veselej ani ne) člověk a na otázky-proč si někoho nenajdeš- odpovídám-já už si to tady nějak dožiju a to je mi o 9let míň než vám. To jsme my vodnáři-trošku pesimismu,volnosti...Takže vám přeju ať k tomu našemu dožívání občas vysvitne sluníčko.hamiska2@seznam.cz
  • Jiří Lábus

    Milý pane Jiří
    Přání k narozeninám a přání hodně štěstí,zdraví. *4*
  • jacicek

    hihihihihihihihihiihi

    Je fakt srandomní hihihihihihihi *3*
  • kirushka97
    Všechno nejlepší! :-) :-)
  • Všechno nejlepší,hodně zdraví,štěstí a úspěchů *3* *4*
  • Vše nej! *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit