Přejít na výpis diskuzí

Jiří Bartoška

OSOBNOST 31.12.2006 
76 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jak pan Bartoska muze kritizovat Presidenta? Kde se tady vzali ty stovky lidi, kteri si mysli, ze mu mohou mluvit do jeho cinnosti Presidenta. Nikdy jsme neslysel Presidenta radil Bartoskovi a tem dalsim jak maji delat svoji profesi.
    Bohuzel to vlastnost Cechu - kecat do vseho. Vsemu rozumneji.
    Henry Dolezal
    Tulsa, Oklahoma, USA
  • Pane Bartoško,podívejte se do zrcadla vždyť vypadáte jak opičák.Měl byste si uhrabat na svém písečku -zaplatit řemeslníkům co vám staví dům.A né se montovat do politiky.Nemáte na to .Stačil jeden dramatik na hradě.Komediant tam ještě nebyl,a doufám že nebude.... *11* *10* *13*
  • Hrubé porušení pracovní kázně a ministerský plat, který určitě nesmrdí.
    Pepíci měli opět pocit, že řídí zeměkouli. Jako fanoušci Baníku...
  • Bartoško,jsi starý pitomý komediant.Burcovat k občanskému neklidu ,kvůli Bradymu,strýci toho černoprdelnika je fantasmagorie.Už ať se ukouříš k smrti.Měl by ses stydět a zalést někde do nory šmejde. *3* *14* *4*
    • Ty přihlouplý anonyme-víš vůbec co dokázal Bartoška a o pánu Bradym ani nemluvě.... Cos dokázal vživotě pro nás ty ty jelito. Vsadím se že úplný houby a jsi jen neštastný, hloupý žvanil. *16*
      • Bartoška je komediant,nic jiného než šmejd,Havlův pochlebovač
  • ze strany lékařů k pacientům, trpícím rakovinou, ani přidělování pro většinu nemocných "zbytečně drahých léčebných postupů" se pana Bartošky zřejmě netýká. Naprosté většině těchto nemocných se dostane pouze nezbytně nutné léčby, případně takové, která je pro špitál efektivně proplácená ZP.
    Nebýt naprosté bezmoci při "odpisování blízké osoby bohy v bílých pláštích, snad by mi tolik nevadilo, že osmašedesátiletému chrchlajícímu permanentnímu kuřákovi je poskytována nadstandardní a "bezlimitní péče" na rozdíl od pacientů, kteří této nemoci nešli naproti. Bující útvar na čele má zřejmě charismatický herec po aplikaci botulotoxinu...ach jo.
  • Dotaz na p. Bartošku

    Ahoj, nemáte někdo náhodou kontakt na pana Bartošku? Např. e-mail. Děkuji.
    PS: Pane Bartoško kdybyste toto náhodou četl, prosím vyhovte mi. Mám meryl streep hrozně ráda, je to úžasná herečka(přečtěte si můj komentář,autor iloveyoumeryl,je to na stránce meryl streep). Byla bych moc ráda, kdybyste ji pozval na MFF Karlovy vary 2011. Děkukuji Vám moc.
    • Re: Dotaz na p. Bartošku

      chtela bych pozdravit svou sestřenici kiki bej... tuten članek je fakt super (kiki chapes me?) *7*
  • Pane Bartoško, mám Vás rád jako herce ne jako politika. Myslím, že Vaše vystoupení ve státní svátek 28. října 2016 a výzva občanům, v podstatě k nepokojům, tento svátek poněkud dehonestují. Co jste dělal dopusud, to snad chcete kandidovat na prezidenta ČR? Je pravda, že komediant ještě prezidentem ČR nebyl. Přeji Vám tedy hodně štěstí, zejména ve Vaší práci, a zdraví. Držte se svého kopyta, to Vám jde nejlépe.
    PS: Přečtěte si reakce lidí na Vaše vystoupení v "Novinkách" na internetu.
  • Novodobá šlechta!
  • Pane Bartoško,
    trochu pokory by vám neuškodilo. Proč Vy tajtrdlíci si myslíte,že máte patent na rozum a můžete kritizovat prezidenta,kterému nesaháte po kotníky.Kritizování je jediné co Vám jde. Co děláte pro tuto zemi, na české filmy, seriály atd. se s Vámi " herci" nedá koukat.Také by bylo dobré, kdyby se finanční úřad podíval na hospodaření Karlovarského festivalu.Jste zlý člověk, věřte, že se Vám to vrátí.
  • gorgeous

    no řekla bych, že bartoška je v jeho věku nadále charizmatickej chlap a fakt pěknej. Má super sexy hlas, i když teda kouří jak fabrika, ale to už k němu patří *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit