Přejít na výpis diskuzí

Jet Li

OSOBNOST 31.12.2006 
159 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • joey.jordison

    47

    všechno nejlepší k narozeninám a bud' pořád takovej jakej jsi *3*
  • joey.jordison

    Jet Li

    Jet Li je největší borec, všechny filmy s ním jsou super, nejlepší jsou Od Kolébky Do Hrobu, Boj a Utržený ze Řetězu, je prostě nejlepší ze všech, nikdo na něj nemá!! *3* *4*
    • Re: Jet Li

      Ty vypadáš jako velký znalec filmů s Jet Lim... Mohl bys mi prosímtě říct, z jakého tohle je filmu? http://www.youtube.com/watch?v=Qoow 4XvhEUc
      • joey.jordison

        Re: Re: Jet Li

        Fist of Legend (Jing wu ying xiong)
  • Jet Li je prostě nejlepší....

    Jet Li je prostě nejlepší mistr bojových umění co znám.....samozřejmě že třeba neměl na Bruce Leeho nebo na Yip-Mana ale je fakticky dobrej....líbí se mi s ním film Utržený ze řetězu a taky Polibek draka......je prostě super !!! *5*
    • Re: Jet Li je prostě nejlepší....

      jo je fakt dost dobrej ale máš pravdu že na Beuce Leeho by vůbec neměl a na Stevna Seagala by tky neměl *5*
    • Re: Jet Li je prostě nejlepší....

      Jet je fakt výborný , ikdyž od dětství jsem koukal na Bruce a jeho výborného synka , uznávám je dodnes , tak si stejně myslím , že Jet je nejlepší *3*
  • warlords

    Mam dotaz...pisete tady o filmu warlords a zajimalo by mne jestli ten film uz je v cestine a nebo jen s titulky?? A jestli uz vysel film expendables ??
    • Re: warlords

      A film fist of legend taky nemusu nikde najit ani s titulky poradite mi nekdo prosim ??
      • Re: Re: warlords

        Fist od legend je na http://uloz.to/hledej/?q=fist+of+le gend
        i titulky
  • frenky013

    nejlepsi film s jet-li

    *5* podle mne rozhodne pest legendy(fist of legend) druhy obavany bojovnik a treti the warlords.
  • frenky013

    kung-fu=wu-shu.thai-chi+kung-fu= jet-li

    zdravim vsecky,a chtel bych vas pozadat abyste tady vsichni misto hadani radeji dali vsecky filmy ve kterych kdy jet-li hral a nake overene informace o jeho zivote,myslim ze tu nekdo zminoval neco o muzeu..tak timto ho zadam jestli by nemohl zjistit v kolika letech jet-li zacal cvicit a kdy natocil prvni film.predem dekuju *3* a preju vsem hezky novy rok *1* *1* *1*
  • JET LI

    ZDRAVÍM VŠECHNY FANOUŠKY JETA LIA. CHTĚLA BYCH SE ZEPTAT, JESTLI SE NĚJÁKÉ ŽENĚ LÍBÍ JET JAKO MUŽ ??? STEJNĚ JAKO MNĚ !! JE TAKY NĚKDO TAKOVÝ ?? *7* . BUDU VELICE RADÁ, KDYŽ MI NĚKDO ODEPIŠE.
    • samozřejmě, mně teda určitě, jen je potíž že ve skutečnosti nemůžu tušit jaký je když ho znám jen z filmů a tam jede podle role ale nepopírám že bych ráda věděla jaký je v soukromí jaký je manžel a otec .-)
    • ano aj mne sa jednu dobu velmi pacil... ale neuveritelne az tak ze som nim bola dokonca posadnuta...(viete ako to myslim *14* *1* ...proste na cinana mi prisiel strasne sexy a charizmaticky(vid meltdown,the defender alebo cradle 2 the grave)... *1* a este k tym co sa tu hadaju kto je lepsi ci seagal alebo jet..kazdy ma pravo na svoj nazor. akoze aj steven je dobry ale jet mi pride ovela ohybnejsi(mozno je to tym ze je mensi=) a pre mna(ako jeho faninku) hlavne pravy kral akcnych hrdinov!!! *3*
    • hatachi

      Re: JET LI

      Jet Li je super,i když můj miláček je Stephen Fung.I tak se mi Jet líbí,má super postavu.Moc se mi líbí ve filmu Fist of legend,ale i ostatní filmy s ním nejsou špatný.
    • Re: JET LI

      Jo mě se taky hrozně moc líbí a to je straší o 30 let *1* *14*
      • Re: Re: JET LI

        *starší
    • Re: JET LI

      Jo líbí se mi *14* Je fakt pěknej a dobrej herec *14*
      • Re: Re: JET LI

        Tak to jsem holky rada...on je uzasnej. *3*
        • Re: Re: Re: JET LI

          Je strašně krásnej a charismatickej *14* miluju ho *14*
          • Re: Re: Re: Re: JET LI

            Jet li je pekny chlap to je pravda, hlavne kdyz byl mlady byl to kus *14* . Ale ted na to asi kasle a je mu vsechno jedno..kdyby o sebe trosku pecoval na vzhledu a oblekani byl by to krasnej chlap..ale asi o to nestoji a jeho zena zarli *10* . Ale i tak je to frajer a charismatickej chlap !!! *15*
    • Re: JET LI

      No jasně :-)
  • i-v-a-n-a

    bojovník

    Holky,je prostě dobrej ve všech filmech,no uznejte sami!!!Ale je fakt,že mě OSOBNĚ se nejvíc líbí jako kladňák,např:ve filmu Polibek draka,tam má něco do sebe. *4*
    • frenky013

      Re: bojovník

      myslim ze nejlepsi je pest legendy,warlords,hitman,romeo musi zemrit atd.bruce lee cesta draka taky dobre nebo legenda bruce lee ten dvojnik taky umi! *1* *4* *16* *5* *13* *1* *1*
  • Jet Li

    Ni hao lidi....Jet Li je fakt borec nejvic se mi libi film zakazane kralostvi a taky romeo musi zemrit to tam sluselo...ale na Bruce Lee nema a nikdy nebude mit Bruce Lee byl nejlepsi bojovnik ze vsech skoda ze zemrel! *9* *14* *1*
  • Jet Li

    Nejvíc se mi líbil ve filmu Hrdina.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit