Přejít na výpis diskuzí

Jensen Ackles

OSOBNOST 31.12.2006 
169 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nejen že je to úžasný herec ale taky úžasné zpívá! :) *14* *3*
  • Jediný seriál na který jsem kdy koukala a dokoukala nějak tak celé řady je Supernatural a jeho role je tam úžasná. Deana Winchestera tam více než zbožňuji a celkem mě mrzí, že Jensen nemá více filmů. <3
  • Jensen Ackles (dean) je úžasnej, hezkej a libi se mi jeho postava v lovci důchů. IIIIIII LOVE YOU *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Lovci duchů

    Hral taky v lovcich duchů a v serialu Smallvil a je to mocc dobrej herec *1* *1* *1* *1*
  • marto tak to mas fakt super ze ten tvuj milacek vypada stejne...taky bych neco takoveho chtela.... *14*
  • ilove

    oh tak tohot zlatého chalana herca strašne milujem je taký krásny zlatí ou a tie jeho oči tie zbožňujem mám 25 a herci sa mi takto páčili ked som mala 14 preto ma to prekvapilo ,že aj napriek mojmu veku sa správam ako pubertáčka jaj ,ale je úžasný a videá sú pekné ano *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *1* *1* *1* *1* *1*
  • artemis7

    Nádherný chlap

    Jensen je fakt neskutečně nádherný!!! V Lovcích duchů mu to strašně sluší, škoda že tak úžasné chlapy nemáme i u nás v Česku *14* *14* *14* *14*
    • lucka33

      Re: Nádherný chlap

      přesně tak *1*
  • On není ani trochu dobrej on je na 100% úžasnej!!!!!!!!
  • ariel
    Všechno nejlepší *4*
  • niki1

    nová role

    Jensen bude v residen evilu 4!!!!
    • soso

      Re: nová role

      To kde si počula ?? *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit