Přejít na výpis diskuzí

Jensen Ackles

OSOBNOST 31.12.2006 
169 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jn on je prostě super některé jeho fotky jsou na ...,ale některé fakt stojí za to! *3* *1*
  • CO???

    Já jsem poslední dva díly Lovců duchů neviděla,to si děláte srandu, že umřel. *10* Mohl by mi to někdo stručně převyprávět??? Byla bych moooc vděčná *7*. DĚKUJU P.S. Ale je to kus, to se musí nechat... *5*
    • Re: CO???

      neboj on neumře,ale umře někdo jiný. *9* :(
  • ww

    www.supernatural.websnadno.cz
  • Jensen

    Tak tohle je jedním slovem BOREC.
  • Jensen

    Jensen je prostě bůůůh, a proto nemůžu překousnout, že mezi jeho fotkama je i fotka nějakýho jinýho herce a považuje se to za Jensena.
    • Re: Jensen

      jsi uzasny herec a hrajes moc krasnyho herce dean a jsi pro me nej. a miluju te jsi krasny a kdyz tak jsem cikanka a miluju te zlatooo *1* *1* *4* *14* *4* *15* *8* *9* *3*
  • rajona

    ja mam fotky maleho Jensena ale nemožem ti ich poslat ale možem ti ich sem pridat teraz ich pridam ok *1*
    • Re: soso

      ked ches tak mi napis na pokec necham ti tu mail a pokecame ak nie tak na icq: 373-548-757 :D *15* budem cakat *5*
    • Re: rajona

      diki si ich pozriem aj ja mam nejake keby bolo treba...ked chces tak mi napis na pokec tiez mam nick rajona a pokecame o comkolvek
      • Re: Re: rajona

        neviem prečo tie fotečky nedošli a ja mám na pokeci nick smejko6999 tak niekedy napíš *4* *1* *1*
  • čooooooooo

    poslala som sem asi 50 fotiek a prišla len jedna sa zobudte!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *16* *16* *16* *16* *16* *10* *10* *10* *5* *5* *5* *5* *5* *16* *16* *9* *8* *8* *8* *8*
  • jensen

    *4*
    je fakt nadherny,proste z neho nemozem,takemu krasnemu muzovi by snad mali zakazat zit,ay som po nom nemusela kazdy den tuzit *14*
    tak ale vsetko s mierou *1* je v nom nieco co ma neuveritelne pritahuje *14*
    • Re: jensen

      je to fakt kus chlapa..a to telo a ten ksicht...tomu sa jednoducho neda odolat... *14* ..keby stal vedla mna tak na neho asi skocim a necham si ho len a len pre seba a nikomu ho neukazem... *1* sak sa hovori ze najlepsie a najcennejsie veci by mal clovek nosit vzdy pri sebe...tak preco si ho nenechat *15*
    • Re: jensen

      úplne s tebou súhlasím *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *1* *1* *1* *3* *3* *3* *4* *4* *4* *14* *14* *4* *4*
  • Dítě

    Holky máte pravdu,Jensen je fakt krásnej.Prostě na něj ani nemám slov *14* *14* prostě neodolatelnej...jen bych se ještě chtěla zeptat,jestli někdo nevíte co je zač to miminko z té jedné fotky co tu je...jen doufám,že není jeho *15* ptz jesi jo,tak máme asi všichni po jakýchkoliv nadějích *9*
  • Dítě

    Jooo tak už vim,a docela sem si oddychla *3* i když ne,že bych mu děťátko nepřála,stejně ho jednou asi bude mít a určo z něj bude bezva taťka,ale takhle můžu ještě aspoň chvilki snít *15* Ten rozkošnej prcek,je jeho synovec *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit