Přejít na výpis diskuzí

Jason Momoa

OSOBNOST 5.1.2008 
51 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kniha

    ahuj, nevíte někdo, kde bych sehnala třeba jen název nějaké jeho knihy?
  • >:O

    Proč tohohle chuděru vybrali jako Conana do nového filmu Conan the Barbarian? Kterej blb dělá casting? *16* *16*
    • chtěla bych vidět tebe ty chudaku zavidíš mu jak je krasnej i to jeho tělo beztak si nějakej chudáček hubenej bez svalové hmoty co nikdy neměl ženskou to proto ho haníš je to nejkrasnější muž na planetě!!!!!!!!!!!!tak běž kritizovat někam jinam nikdo na tebe není zvědavej lepšího herce na to neznám lepší tisíckrát jak ten co ho hral předtím Schwan.*16* tak sbohem *16* *16* *16* *16*
    • Re: >:O

      ..tebe bych chtěla vidět, nebo raději ne,on je super
    • Re: >:O

      Zdá se,že nejsi zrovna fanda Jasona Momoi co?Pokud jsi ale četl(a) knihu musíš přeci vědět,že se v ní nikde nepíše,že je Barbar Conan hora svalů!!Jsem si jistá,že Jason může dost překvapit!Větší problém vidím tedy rozhodně v režiji!!Marcus Nispel ten film 100% pohřbí!!!
  • .luci.

    ?!?

    Můžete mi prosím,prosím někdo napsat název kapely,která doprovází videoklip Ronon Dex?!?Je to celkem slušný nářez,tak si chci najít víc... *5* Díky moc!!!
    • Re: ?!?

      u toho klipu je to napsáno
      Breaking Benjamin - název skupiny
      Blood me away - název klipu
  • ronon a SGA

    muj nejlepsi serial vsech dob je stargate sg-1 ale po tom co sem vcera dokoukal posledni dil SGA sem si uvedomil co stvarnil jason momoa jako ronon dex proste vsechna cest mu je to bomba a nejvic z nejvic hercu co kdy v SG hral fakt pecka typek
    • no jo, hned jak se objevil v druhé sérii mi došlo, proč mě taprvní tolik nebavila :))
    • Re: ronon a SGA

      ...fakt, je super, ty díly bez něj nebyly tak dobrý
    • Re: ronon a SGA

      Jo je nej,nej,nej,prostě úžasnej
    • .luci.

      Re: ronon a SGA

      Naprosto souhlasím!!! *3*
  • taky jsem ho zahlédla v jedné z hlavních rolí v nějaké romantické blbině ( jak z pera Rosamund Pilcher *1* ). Tak jestli si někdo vzpomene na přesné tituly těchto děl, mohlo by se doplnit.
    • .luci.

      Re: filmografie?

      pro lashana:tak ve filmu Andromeda Jason NEHRÁL!S hercem se kterým jsi si ho spletl(a) má společné jen dredy...A nehrál ani v žádné "romantické blbině od Pilcher"jak uvádíš...Celá jeho filmografie je uvedená viz.11.08.2010!
      • Re: Re: filmografie?

        díky za info, ta romantická blbina je Tempted (Božská Lily)
  • nazev skladby

    Prosím mohl by mi někdo sdělit nazev skladby a jméno zpěváka z filmu Božská Lily děkuji *3*
    • Re: nazev skladby

      píseň se jmenuje "Feeling hot, hot, hot!"
  • bobana
    Už se těším na roli Aquamana! *14*
  • oficiální web

    www.moremomoa.tumblr.com

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit