Přejít na výpis diskuzí

Jason Momoa

OSOBNOST 5.1.2008 
51 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • SUPER ZPRÁVA

    Pro milovníky Jasona Momoi mám SUPER zprávu!HBO připravuje nový fantasy seriál HRA O TRŮNY (GAME OF THRONES).Pilotní díl režíruje Thomas McCarthy a Jason si zde zahraje Khala Drogo.Viděla jsem fotomontáže herců do jejích rolí a Jason je opět k SEŽRÁNÍ!!!JUPÍÍÍ
  • Re: Re: Re: no tohle

    Musím se opravit!Lola Iolani Momoa se narodila 23.7.2007!
  • Re: Re: no tohle

    Také se musím připojit!Jason je NÁDHERNÝ KUS CHLAPA!!!A jen doplním,že dnes už má s Lisou Bonet dětičky dvě!Holčička se jmenuje Lola Iolani Momoa (27.7.2007) a chlapeček se jmenuje Nakoa-hltat Manakauapo Momoa (15.12.2008)
  • Re: Re: no tohle

    milujem ten serial,a to uz mam cez40rokov.Stargate SGC1 bola moja srdcovka,ked to skoncilo bola som nestastna,teraz som zavisla na Atlantide,pozeram dennodenne na AXN *14*
  • Re: no tohle

    davam ti za pravdu.zo zaciatku ma to nebavilo,ale uz ma to chytilo.Pozerala som vsetky diely .SGC1.teraz som zavisla na atlantide.takych ako Jason alebo Michael Shanks mozem!! *14*
  • jitulie

    Re: no tohle

    opravdu je neskutečně přitažlivej...úplně se mi líbí...dredy mu seknou...je hrozně sexxxy...ale moc lidí si to nemyslí...a nechápu proč...stejně jako proč mají něco proti stargate!!! *16* musíme bránit to co nás baví!!! *13*
  • Jason

    Tak dneska je tomuhle borci třicet. Dneska chlastám na Ronona *15*
  • kniha

    ahuj, nevíte někdo, kde bych sehnala třeba jen název nějaké jeho knihy?
  • Prosba

    Neviete mi poradit adresu kam si mam napisat o autogram Jasona Momoa.diky
  • Re: no tohle

    Pripojujem sa k tvojmu nazoru cim je Jason starsi tym je peknejsi len by ma zaujimalo ci je este stale so Simmone Jade Mackinnon lebo som citala ze su zasnubeny a vzapati som si precitala ze ma Jason dieta s Lisou Bonet tak som mierne v pomykove, ze jak to teda je.
  • renata72

    no tohle

    Tak tady je takový nádherný chlap a nikdo ho nechválí *5* . Koukám na SG Atlantis co stahujem z netu a s těma dredama je tam neskutečně přitažlivej *14* . Někteří chlapi, jak jsou moc mladí, tak nic moc, ale čím jsou starší tak mňamy mňam *1* .

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit