Přejít na výpis diskuzí

Jarek Filgas

OSOBNOST 11.3.2008 
36 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Uslyšíme Tě Jarku někde zpívat na koncertě ?
  • Jarku opravdu je argema bez tebe jako tělo bez duše ,ty tomu dáváš ty správný grády.Chodila jsem na vaše koncerty asi cca před dvaceti lety a ty jsi byl nejlepší zpěvák jaký v Argemě byl.Ta tvoje píseň mám se líp je v tvém podání úžasná od srdce podaná.Dík za ty krásný časy .Jana
  • On vypada spíš jako nějaká nepovedena ženská
  • Bez Tebe je Argema jako tělo bez duše...Lenka
  • Nesnáším tyhle narcisy
  • Ten pocit když je to vas strejda :'D
  • krava
    Jarku, já nevím, jak se tím Tiscali pracuje. Napsala jsem dva příspěvky a je vidět jen jeden. k. *9*
  • krava
    Jarečku, máš ode mně sms do Českého slavíka. *4* K
  • krava
    Souhlasím. K.
  • krava
    Souhlasím. Poslouchám Šeptání do ticha jako k. Nechala jsem to zahrát na Blaníku v písničkách na přání 14. 11. v so. Vyřadili to nejspíš. Asi prd Jarku. BOHUžel. K.
  • Argema bez Filgase není Argemou od té doby na ni nechodím a poslouchám raději Šeptání do ticha. Jardo vydej CD s těmi svými hity. Díky
  • si super argema bez figase neni ok vrat se *5* *5*
  • ten dopadl http://www.youtube.com/watch?v=OUiUkBcItiY
  • jarku všechno nejlepší
  • Bez Vás už Argema nemá smysl:( nový zpěvák působí velice arogantně, namyšleně a s osobním setkáním bohužel i urážlivě...Tak se bohužel odrazují fanoušci..
  • 90léta patřili skupině Argema.Oobně si starší skladby pouštím do dnes...Skvělé písničky,které znala naprostá většina mladých lidí v mém věku.Neuvěřitelné oplodňováky...Jarkův hlas je nenapodobitelný.Poslední dobou se o skupině mluví v médiích..pustil jsem si tedy na netu klip...jsem zklamán..Tmavé brýle,které má i snad na všech fotkách "pro mě hrozně neosobní" a jeho královský,až metrosexuální projev mě prostě dostal...Kde je Argema,jakou jsem znal.Pořádný rockový a přitom melodický nářez, spousta tzv.oplodňováků s vynikajícími texty,který člověka okamžitě nutí zpívat,nebo si minimálně pobrukovat...Bojím se ,že i zde usadila komerce.Za každou cenu prorazit.Je mi to líto..Upřímnou soustrast novodobá ARGEMO... *9*
  • Re: Megafešák!!!!!

    TO JE PRAVDA *4*
  • Re: Re: -

    Sólovka?!!! *7* *10* *13* Jaroušku, nechceš nám tak něco říct?!!!
  • Přízeň

    Fandím ti!
    Petruška
  • Megafešák!!!!!

    Ahóóój kucí a cholký..téééda řeknu vám,že ten Jarek je ale pěknej chlap,kterej by určitě stál za hřích a ne jen za jeden *3* škoda jen,že už je zadanej,ale to zas tak moc nevadí,to není žádná vada,je to KUSKUS a výstavní Megafrajer a mě se líbí... *14* ..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit