Přejít na výpis diskuzí

Jared Padalecki

OSOBNOST 31.12.2006 
77 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • BOŽÍÍÍÍÍ

    jaredek je ten nejlepší a NEJHEZČÍ herec na celičkym světě.. mocky ho miluju a je to prostě jednička 4EVER *14* *14* *14*
  • Všechno nejlepší k narozeninám. Jsi nej. *14* *14* *14* *14*

    Happy Birthday. You're the best. *14* *14* *14* *14* *14*
  • ariel
    vše nejlepší *4*
  • Text Vašeho příspěvkuSouhlasím s misou789
    Proto dávám otázku:
    Kdo ho má rád?...TAK JE HUSTEJ
    Kdo ho nemá rád...TAK JE HNUSNEJ
    JÁ HO ZBOŽŃUJU A TY?
    *3*

    J.J.M
  • Ashlee

    Ahojky,jsem ráda,že na tuhle stránku chodíte jsou tady fajn lidičky.Až budete mít čas napište.Doufám,že se vám líbí jako mě.Tak zatím pá *14* *3* *14*
    • Sex s Jaredem

      Před rokem jsem byla na dovolený v New Yorku a dodnes na ni vzpomínám...Byla tam nějaká show s Jaredem Padalecki tak jsem tam samozřejmě šla...Díky mojí tetě, která pracuje jako maskérka v Hollywoodu jsem se dostala i do zakulisí za Jaredem !!! Do začátku show zbývaly 2 hodiny a já stála před Jaredem celá tuhá a nevěděla, co mu mám říct- byla jsem úplně ochromená !!! Teta mu řekla, že jsem jeho obrovská fanynka a jestli by si na mě neudělal chvíli času...Jared byl velice milý a souhlasil...Začali jsme si povídat, jakokdyby jsme se zanli už hoodně dlouho...Bylo to úžasný !!! Asi za 1 hodinu jsme byli o samotě a neměli si už co říct a v tom se to stalo......Zničeho nic jsme se pomalu k sobě přibližovali až jsme se začali vášnivě líbat......Najednou přestal a usmál se na mě a já ho začala znovu líbat...V tom mě začal svlékat a já jen cítila jak je ve mě...Milovali jsme se spolu asi 25 minut které pro mě byli nezapomenutelnými minutami v mém životě...Takže jsem o své panictví přišla s mým idolem -Jaredem......( byl ale vážně dobrý ) *14*
  • Jo, Ackles se mi teda líbí víc, ale on je taky kus!!! A závěr lovců duchů mě pěkně nas***!!!!! *9*
  • Je vážně sexy.No co slova nestačí na to abych ho popsala.Vůbec sem ty lovce duchů neviděla a moc bych chtěla. *9* Škoda no.A jinak zdravím všechny co zbožňují Jareda,Johnnyho a Joshe..... *8* pa pa pa pa *15*
    • Lovci duchů

      tak se koukni na primě, každou neděli dávají okolo 22h Lovce duchů *14*
  • sam

    jared je fakt supa ale fakt supa herec i normalne je hrozne peknej az k sezrani :-*:-*.-*:-* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *8* *8* *8* *14* *14*
  • lucka33

    otázka

    lidi mám otázku nemáta někdo Jaredovo fotku s potpisem, mám jenom Jensena a tak shání Jareda. Tak jestli ji někdo máte prosím ozvětese na Winchester33@seznam.cz dekuji *3*
    • Re: otázka

      se mas aspon jansenuv podpisek.. *9*
    • sam13

      Re: otázka

      mam dve fotky s podpisom jareda . poslem ti ich na email.
      • Re: Re: otázka

        mohla bys mi je pls poslat taky? děkuju :)
      • Re: Re: otázka

        plz posli mi je tež..plz,plz mots prosim
        byla bych ti vdecna thx.. *4* *4*
  • escarlate

    HB!

    Happy birthday 2 U!! Přeju mu všecko nej k narozkám!! :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit